sert ve kurumuş saçlarıma ne önerirsiniz

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve daisy87 tarafından 28 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : daisy87
  1. daisy87

daisy87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar ,aslında uzun süredir siteyi yakından takip etmekteyim ama yeni üye oldum ve saçlarımla ilgili problemimi sizlerle paylaşmak istedim ,sorun şu saçlarım çok sert ve kuru önceden saçlarımı boyamıyordum yine sertti çünkü kalın telli ve çok çabuk uzuyordu ve çabuk yağlanırdı ,ancak 1 senedir evde kendim boyadım saçlarımı ve özellikle yazın hergün yıkıyorum saçlarımı bunlardan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama iyice sertleşti ,bende yumşacık saçlar istiyorum biliyorum yumşacık saçlar saç yapıma aykırı çünkü dediğim gibi kalın telli ama şuan olduğu kadarda sert olması normal değil sanırım ,çok uzattım galiba önerilerinizi bekliyorum

2. 28 Ağustos 2010
  3. Monica

Monica Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    240
    Ödül Puanları:
    163
    dove onarıcı therapy almıştım uçlardaki kırıklarım için yumuşacık yaptı saçlarımı benimkilerde kuru ve sertti üstelik bide 3-4 ay arayla boyuyorum

4. 31 Ağustos 2010
  5. koyukahverengi

koyukahverengi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    watsons'un saç cilalarından ayda bir uyguluyorum. epey kendine getiriyor. yeşil ve sarı olanından var bende. ikisi de iyi.

6. 4 Eylül 2010
  7. burcin_derya

burcin_derya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saclarımı ilk boyattıgımda eskı yumusaklıgının gıtmesınden sikayetciydim ama swarchkopf dan gliss sac onarımı adında sarı renklı bır sprey kullandım tansaslarda kipalarda satılıyor .cok memnun kaldım denemeni onerırım :)

8. 4 Eylül 2010
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hergün yıkama saçını hiç iyi dilmi,ş
    benmde saçım kurumuştu gliserin sürmeye başladım hemde çok uygun fiyatı falan eczaneden yada aktardan alacağın gliserini banyodan sonra ıslak saça sürüosun ve tarıosun saçını o kendikendine kuruo ve havadaki nemi çekio. kuru saça uygulamicaksın ama hatta sitede konusu da var
    kuru saçlar için gliserin konunun adı aratırsan bulursun onu da incelemeni tavsiye ederim

10. 5 Eylül 2010
  11. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Ben saçımiçin sinameki kullanıyorum yumuşacık yapıyo

12. 10 Eylül 2010
  13. daisy87

daisy87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şu gliserini bayağı duydum daha çok saça nem kazandırıyormuş,deniycem eczaneden alıp inşlh yumşallıktan vserir, saçlarıma uzaktan bakınca gür parlak havalı duruyor ama dokununca resmen at kılı gibi :KK43: