Servet Avcısı - Atv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve nevbahar tarafından 20 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : nevbahar
  1. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148

“SERVET AVCISI” aşka ve sevgiye olan bütün inancını, zengin bir kadın uğruna terk edildikten sonra kaybeden Zeynep ile amcasının kendisini, sevmediği zengin bir kızla evlendirme baskısına dayanamayan Kerem’in aşkının hikayesidir. Bu ikili ile Tefeci Ayı Kazım, Zengin Kadın Avcısı Yalçın, bir müzik grubunun üyeleri ve diğer renkli pek çok karakterin yolu bir tatil köyünde çakışır ve aşk; oldukça komik, heyecanlı ve duygusal olaylar örgüsü içinde sürprizlerle gelişir.

2. 26 Temmuz 2008
  3. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Benim söyleyeceğim tek şey tamamen taklit bi yapım izleyenler varsa bilirler zamanında türkan şorayla aytaç armanın şu an ismini hatırlayamadığım bi filmi vardı aynen ondan alıntı yapılmış felaket bi dizi bi bölümünü izledim hiç beğenmedim yeni sezonada zor gelir zaten ama izleyenede saygım var na diyim

4. 31 Temmuz 2008
  5. yexsximg

yexsximg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fena değil ama çok ta bayılmadım doğrusu yinede izlenebilir

6. 4 Ağustos 2008
  7. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ben izliyorum bence iyi...müzeyyen daha güzel zeynepten bence........bırde BERKSAN var dıye izliyorum.......

8. 4 Ağustos 2008
  9. Juliet

Juliet Guest

bizim çocuklar çok seviyo onlar izlerken takılıyorum ama yapmacık geldi elettirik alamadım