Servet Tüccar/Kolan Hast. bilgisi olan var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve faraway_b tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : faraway_b
  1. faraway_b

faraway_b Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,

Kolan hastanesinde Servet Tüccar'a gidiyorum ama tam karar vermeden önce bilenlerin yorumlarına ihtiyacım var. Açıkçası bazı şüphelerim var.. Siz ne dersiniz..

2. 7 Eylül 2009
  3. deniz2222

deniz2222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben ona gitmeye başladım.Beni çok rahatlattı çünkü o kadar ilgili bir doktor ki.Daha önce aynı hastanede başka bir doktora gidiyordum.Şimdi diyorum niye daha önce servet hanıma gitmemişim diye.Bu arada 3 arkadaşım daha ona gidiyorlar onlarda çok memnun.

ciftsariliyumurta bunu beğendi.
  4. 8 Eylül 2009
  5. _sinemis_

_sinemis_ KaNaTSıZ MeLeĞiM :) Pro Üye

Beğenildi:
    127
    Ödül Puanları:
    153
    cmr yalnız bu arkadaş faraway bu mesajı atalı 2,5 ay olmuş bnde yeni diye cvp yazdım :) allahım yaaa şuna bak

6. 7 Ocak 2011
  7. yasam_pinarim

yasam_pinarim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba öncelikle yeni olduğumu belirterek başlamak istiyorum umarım doğru yere doğru şeyi yazıyorumdur :) Yakın zamanda hamile olmayı düşünüyorum Esenyurt'ta oturuyorum ve her şeyden önce hastanenin yakında olması benim için çok önemli Kolan Hastanesi doktorlarını araştırıyorum ya da yakın bölgede kimin ne tavsiyesi olur acaba? Teşekkür ediyorum :nazar:

8. 10 Ocak 2011
  9. bediskahraman

bediskahraman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba yasam_pinarim,

Bende senin gibi Esenyurtta oturuyorum, 15 aylık evliydik ve çocuk sahibi olamıyorduk, sonra bir gün avcılarda "Türkan mutafoğlu" var, ona gitmeye başladık, bir çok test tahlil yaptı, tabi yine olmadı. Umudumuzu yitirmedik tabi, ve gebelik testi alıp sonucun pozitif olduğunu gördük :) Daha sonra bir de canlı olarak görelim diye Kolan hospital'da Servet Tüccar hanıma gittik, bebişi gördük, 1 hafta sonra sancılandım ve ertesi gün kanama ile bebişimi kaybettim :KK43: Yani böyle bir hikayede farklı olarak 4 tane doktor tanıdım. Bunlardan en iyisi tabi ki Türkan hanımdı, çok düzgün konuşuyor, insanı rahatlatıyor ve güzel çözümler sunuyordu, muhtemelende bebişim onun yönlendirmeleriyle bir sevinç yaşattı bize. Servet hanıma gelince, hiç ama hiç memnun kalmadık, konuşmaz, konuştuğu anlarda insanın yüzüne bile bakmaz, sadece para bıraksın ve gitsin mantığında gibiydi sanki. Ben ve eşimde hiç memnun kalmadı, birde arkadaş tavsiyesi ile gitmiştik ona. Birde orda beklediğimiz sıraları hiç sormayın, her gittiğimizde en az 1,5-2 saat sıra bekliyorduk. Birde Arı tıp merkezi var, orada Halil bey var, o da çok ilgili bir doktormuş, geç keşfettik ama bundan sonra kendisinin deneyimlerinden fazlasıyla yararlanacağız. Ve son olarak, çevremden çok duydum, esenyurt devlet hastanesinde Mehmet bey varmış, kendisini henüz göremedim fakat yarın için ondan randevu alıp, bir gitmeyi planlıyorum. Şimdilik bu kadar, umarım faydalı olur verdiğim bilgiler.

10. 19 Aralık 2012
  11. CRB61

CRB61 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba
    Bedişe kesinlikle katılıyorum bukadar suratsız bir doktor görmedim. Nerdeyse dövecekti bizi.
    Zaten zor bir süreç bu,birde böyle dr.lar iyice geriyo insanı.
    1 kere gittim Birdaha da gitmem..
    Muayeneyi de kabul etmedim zaten hiç güven vermedi bana

12. 21 Aralık 2012
  13. ESRAXE

ESRAXE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    Gece acil kanamaya gittim,servet hanım nöbetçiydi.normalde benim doktorum ayni yerde arzu hanım.mecburen ona muayene oldum,o sırada düşük yapıyormuşum zaten ağrım vardı,kadının bı dönmediği kaldı,adam yerine koyup yüzümüze bile bakmadı,sert sert davranışları sinirlerimizi bozdu.sanki bizle bı davası varmış gibi çok sınır bozucuydu.

14. 8 Ocak 2013
  15. leydipolgara

leydipolgara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de son birkaç zamandır kolan hastanesi Servet hanıma gidiyorum. Daha önceleri biraz gelgitleri olan bi bayan olduğunu düşünüyordum ama en son görüşmemizden sonra birdaha asla gitmeyi düşünmüyorum. Şimdi düzgün gerçekten ilgilenicek bir doktor arıyorum. Henüz çok yeni gebeyim ve hiç halim hakkında bilgi vermedi hemen sen iyisin tamam şu tarihte görüşürüz. çok ilgisiz çok. insanın morlaini bozuyor iyicene.

16. 30 Haziran 2014
  17. burcum86

burcum86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    171
    Ödül Puanları:
    163
    cumartesi günü gittik muayene olamadık bi daha da gitmem. 2.30 da gelmesi gerekirken 3den sonra geldi bi kaç hasta aldı sonra acil doğuma gitti
    1.5 saat sınra gelşcek dediler. 3 saatimizi boşuna hastanede geçti asla tavsiye etmem

18. 26 Temmuz 2014
  19. laodikya

laodikya Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Tam anlamıyla facia 5 aylık sağlıklı bir gebeyken beni depresyona sokup yok bebek beslenemiyo plasentan bitmiş ayrıca kız olan Bebeğimi erkek yapıp hastaneye yatırıp serumlari yediren bana zulüm eden kişidir kızım şimdi 7 yaşında ve cok sağlıklı söyleyecek söz bulamıyorum

your_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihazından gönderilmiştir.