SERVİSİT i olup hamile kalan varmı rica etsem paylaşabilirmisinizz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zeynebm tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : zeynebm
  1. zeynebm

zeynebm AnNe AdAyı ELHAMDÜLİLLAH Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    78
    :nazar::nazar:

2. 10 Kasım 2009
  3. aymilewya

aymilewya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tüp bebek yöntemiylemi hamile kalmak istiyorsun. benim servisit problemim var ve doktorum antibiyotiklere cevap alana kadar başlamıyor tüp bebek tedavisine...çok zor bi tedavisi yok gerekli testlerden sonra uygun antibiyotik kullanımıyla düzelen bi rahatsızlık ama bir bebek sahibi olmadan önce mutlaka tedavi edilmesi gerekiyor...sorununu daha açık yazarsan daha ayrıntılı bilgi verebilirim

4. 10 Kasım 2009
  5. zeynebm

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    78
    öncelikle teşekkür ederim cevap yazdığınız için.ben yaklaşık 2 yıldır bebek sahibi olmayı düşünüyorum.fakat ilk dr.gittiğimde rahim filmi sonucunda tüplerimde bi yapışıklık olduğu söylendi ve laparoskopi ile yapışıklılklarımın giderildiğide söylendi.sonra doğal yollarla hamile kalabileceğimde söylendi.bir yıl sonra laparoskopinin sonucunu görmek için tekrar bi hsg çektirdim tüplerim normal bu kezde filmi çeken dr sizde servisit var dedi.ve yeni oluşmamış dedi.ve ben sürekli dr.gittiğim halde bu teşhis bana konulmakta çok geç kalındı..şu an servisitim var ve normal yoldan gebe kalmayı deniyorum..klomen ardından pregnyl tedevaisiyle bi süre devam edicem.umarım anlatabilmişimdir.çünkü bazen dr.lara çok kızıyorumm:KK43:(

6. 10 Kasım 2009
  7. zeynebm

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    78
    dahada olmazsa aşılama deniycem

8. 10 Kasım 2009
  9. aymilewya

aymilewya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    servisit rahim ağzının intihaplanmasıdır diye biliyorum ben ve normal bi jinekolojik muayeneyle anlaşılabiliyor..dediğim gibi tedavisi de çok zor değil..sana tavsiyem önce servisit probleminden kurtul ondan sonra hamile kalmayı dene...dediğim gibi benim doktorum tüp bebek tedavisine bile başlamadı çünkü hamilelikte problem oluşturabiliyormuş. ama tabikide hamile kalmaya engel bi durum değil

şimdiden geçmiş olsun canım inşallah Allah gönlüne göre verir

10. 3 Mart 2010
  11. cannsett

cannsett Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 7 haftalık hamileyim,servisitim var,hamile kalmadan 1 ay önce öğrendim bunu,inşallah hamileliğimi kötü etkilemez..

12. 11 Mart 2010
  13. minna

minna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki kızlar servisitin belirtileri neler acaba?internetten baktım ilişki sonrası kanama,vajinal akıntı,kasık-bel ağrısı,kötü kokulu akıntı fln dio siz hangi belirtileri gördünz?bnm arada sol kasığım ağrıyo,kanamam fln yok ama korktm şmdi:KK43: