Sessizlik.. Hissizlik..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve AyLeen tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : AyLeen
  1. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bazen mutlu oluyorum, ilgi gösterdigim birinden ilgi gördügüm zaman (arkds, aile, erkek arkds v.s.) Bazen üzülüyorum, üzülmekten de farklı oluyo içim sıkılıyor..
    Hiç bişey yapmak istemiyorum, dışarı çıkmak ailemle vakit geçirmek konuşmak.. Öylece kalsın istiyorum.. Sessizlik istiyorum..
    Mutlu oldugum zamanlar bu istegim kalmıyo ve çıkıyorum, konuşuyorum, dolaşıyorum..
    Ama hisetmiyorum..

Ya hani şöyle karnıma ağrılar girene kadar güleli veya içten gülümseyeli veya hıçkıra hıçkıra ağlayalı o kadar çok zaman olduki..
    Bundan iki yıl önce hayatımın ilk ve en büyük aşkını yaşadım.. 3 yıl boyunca sevdim onu..
    Onun için çok çok agladım.. Ve birlikteyken o kadar güldümki karnıma ağrılar girene kadar, o kadar zevk aldımki herşeyden.. Ama şimdi.. Hani bişeyi dibine kadar yaşarsınız ya.. Onunla herşeyi dibine kadar yaşadım ve şinmdi daha azı teselli etmiyor beni..
    Hala sadece onunla konuşurken gülümseyebiliyorum içten..
    Sadece onunla konuşurken heycanlanabiliyorum..
    Hani herşeyi yaşayp bi köşesine çekilmiş biri gibiyim..
    Başkalarını sevmeyi denedim, ki ben herkesi kabullenebilen sevebilen biriyim.. Sevdimde..
    Ama aşk tı o.. o Çok farklıydı.. Onun gibi kimse olamadı.. olamicakta büyük ihtimalle.. Çünkü o hem ilkti hem aşktı..
    Kötü değilim aslında..
    Ama yediğim yemekten içtigim sudan soludugum havadan zevk almak istiyorum..
    Onsuz bunu yapmayı çok denedim ama yapamıyorum..
    Şimdi benimle tekrar konuşmaya başladı..
    Biraz kaçmam gerekiyor onun bana gelmesi için, karakteri itibariyle öyle biri..
    Ama yapamıyorum.. Konuşurken alıkoyamıyorum kendimi..
    Bir kere görüşsek düzeltebilirim belki..
    2 kere yarım agızla söyledim bunu ama biri aniydi birindede önceden verilmiş bi sözü oldugunu söyledi..
    sonra 3 gün oldu msj yok..

Başka yolu varmı bu hissizlikten kurtulmanın bilmiyorum..
    Sadece sıkıntıyı hissedebiliyorum.. Sessizligi..
    Düzelmek istiyorum.. Pes etmek istemiyorum hayata daha erkenden.. :çok üzgünüm:

2. 26 Nisan 2009
  3. birsam

birsam Guest

benim burda yazacağım hiç bişi senin hissizliğinden kurtulmana yetmiycek.bunu biliyorum.onun için saçma teselli cümleleri kurmaya çalışmıycam.ama şu kadarını söleyim sen ne kadar sevsen de onsuz hissizleşsen de onun sana karşı olan duyguları ne ise öle kalır.ne artar ne azalır.O ilk olduğu için farklıydı.onun için sana unutulmaz geliyo.yaşayacağı herşeyi yaşamış köşesine çekilmiş biri gibi hissetmen kendini onun senin hayatında ıLK olması.ama son olmuycak emin ol.senin ilacın sadece "zaman"

4. 26 Nisan 2009
  5. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    koskoca 2 yıl geçti böyle..
    Daha ne kadar zaman...

6. 26 Nisan 2009
  7. daha önünde çoook uzun yıllar yaşayacağın başka aşklar var..
    emin ol duyguların değişecek. kendini gönül işleri yüzünden bu kadar üzme hasta etme canım yaa..
    bence eğitimide odaklan.. önceliğin eğitimin olsun.. ondan sonra herşeyi daha sağlıklı düşünür daha mutlu olabileceğin ilişkiler yaşarsın.. sengözlerimebaksanab

8. 26 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

ben aşkın bir kez yaşanacağına inanmayanlardanım.. sen ondan sonra birine ısınamadığından herşeyi o çocuğa yoruyorsun; hatta bence kendini şartlıyorsun..
    yapma..

10. 26 Nisan 2009
  11. birsam

birsam Guest

bu geçen 2 yıl içerisinde onu unutmak için mi yoksa unutmamak için mi çabaladın.kendini şartlandırmışsın sen bir daha asla karşıma kim çıkarsa çıksın onun gibi olmayacak die.ee bu durumda kaç yıl gecerse geçsin unutman biraz zor gözüküyo.

12. 26 Nisan 2009
  13. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
  14. 26 Nisan 2009
  15. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kendimi şartlandırmış olsam bi başkasına sevgiyle bile bakamazdım..
    Ama baktım..
    Değer verdim sevdim belki aşkı yaşadım..
    Ama ondaki kadar yogun degil..

Arkadaşlar sadece bundan bahsetmişim gibi onun üzerine yogunlaşmayın lütfen..
    Özellikle sormuştum başka yolu var mı diye..

Ayrıca şu aşkı bırak egitime önem ver diyen arkadaslar.. Yorum yazan arkadasm sana diil bu diger baslıklarda da çok sık gördügüm içn söylüyorm..
    Egitimim zaten benim için çok önemli ama aşkta çok önemli tabiki..
    Bi insan hayatında sevmeden yaşayabilirmi ya.. O duygu kadar insanı mutlu edebilen yüceltebilen bişey varmıdır..
    Sadece mantıgınızla yaklaşmayın çünkü sadece mantıgınızla yaşamıyorsunuz..

16. 26 Nisan 2009
  17. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    biri o denli özel olunca sonra kac kisi girerse girsin hayatina bir türlü dikis tutturamiyosun malesef
    yeniden birlikte olma imkaniniz yokmu

18. 26 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

belki yaşla filan ilgilidir o yoğunluk miktarı? ben en son 19ken yaşadım, bak 6 yıldır ı ıh yok valla öle bi duygu yoğunluğu.. olsun da istemiorum şahsen, insan mazallah kendini kaybedio.. kontrollü olmakta fayda var..