sesu agda bantlarıyla ilgili sorum varrr

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve Endofthestory tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : Endofthestory
  1. merhaba herkese:eek:
    ben makineyle alıyordum tüyleri malum cok erken cıkarıo ve kıl dönmesi yapıo diye agdaya geciyim dedim..
    ilk kez gecen gün Sesu nun hazır sir agda bantlarından aldım
    elimle ısıtıp bacagıma yapıştırdım sonra bekleyin demio klavuzda beklemeden cektim sir hala sıvı halde tabi hiç tüy gelmedi banda...:bbo:
    ne kdr beklemeliyim bantla? yoksa banttamı sorun var?:uhm:

bide temizleme mendili kullanın diyo su degdirmeyin dio, ben tüyleri alıp sonra yıkamayı dşünüodum cidden degdirmiyimmi ya :KK43:( o kdr temizleme mendilimi alcam bide missürü masraf

baska bi soru da; ben daha önce hiç yapmadım agda morartırmıyım bacaklarımı?? en kolay agda olarak bu bantları düşündüm bi fikri olan varsa lütfen paylaşın benimle

cvplarınızı heyecanla bekliorymmmm:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

2. 13 Mart 2009
  3. kardelen_78

kardelen_78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    önemli olan beklemen değil herhalde çok ısıttın bir iki kere elinle ovuştursan yeter çok ısıtma sonra iyice bastır ve çek.
    kesinlikle su değdirme hiç çıkartamazsın kendi mendili ile yapmak zorundasın.
    morarma kişiye göre değişir bende çok oluyor çok hassas bir tenim va o yüzden vaz geçtim. makinayla yapıyorum.başlamadan önce pudra sürüp öyle makineyle yaparsan kırılma olmayacağı için tüylerin çıkması uzun sürüyor ve çok fazla kıl dönmesi de olmuyor.

4. 13 Mart 2009
  5. AsiMavi

AsiMavi ♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥ Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    canim agda bantlarini cok isitmis olmalisin kardelenin de dedigi gibi elinle biraz ovala o zaten kivama gelir

6. 13 Mart 2009
  7. anladım.. ewt cok ısıttım :) tesekkür ederim

8. 13 Mart 2009
  9. kokoshatun

kokoshatun Guest

kızlar bende bugun sesunun agda bantlarıyla aldım uff ne acıdı öyle yaa tam alamaadım bile heryeri kızardı acıdı dokunamadım bile hala acıyor ama ben hep jiletle alıyordum sağlam köklenmişti yanları tam alamadım dayanamadım bıraktım artık yrn oraları tekrar alıcam daha az acıması için yapabileceğim birşey var mı?

10. 16 Mart 2009
  11. MiLlaa

MiLlaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sesu bantlarida Veetler gibi mi bilmiyorum ama. Banti iki elimizin arasina alip kisa bir süre ovalayip isitiyoruz. Sonra bacagimiza yapistiriyoruz. İyice bastirip biraz daha ovaliyoruz (cok hizli bir sekilde), bekletmeden sonra tek bir hamleyle asagidan yukari banti cekiyoruz.
    Veet'in mendilleri icinde cikiyor. Suya degirmeyin demelerinin nedenide o kalan sivinin suyla temas haline geldiginde yapis yapis olmasi.

süslü03, banyo veya dustan sonra bantlari kullanmani tercih ederim. Banyodan sonra tüyler yumsuyor cünkü. Tabi sen jiletle almissin, bu durumda ne olur onu bilemem ama.

12. 22 Mart 2009
  13. purpleangel

purpleangel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    vivet kullanın çok güzel (vivet Roll-on Sir Ağda 100 ml )
    nedense sesu da o problem var gerçekten

14. 24 Mart 2009
  15. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    vi-vet rool-on sir ağda fiyatı ne kadar canım

16. 24 Mart 2009
  17. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    vi-vet in çok çeşidi var hangisi daha etkili acaba
    kavunlu -çaylı- naturel- pudralı falan kararsız kaldım
    bide nasıl kullanılıyo roll on ağda ısıtma işlemi falan nasıl ayy ne çok soru sordum

18. 26 Mart 2009
  19. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.167
    Ödül Puanları:
    188
    vi-veet in naturel ağda bandı kullanıyorum 5 adet temizleme mendilide içinen çıkıyor
    ama ben temizleme yağı almıştım o çok bereketli ve uzuz 2 lira falan pamuk yada peçeteyle sürülebiliyor.
    Temizleme yağını kullanamktaki amaç hem ağdayı ciltten temizlemek hemde tahrişi önlemek.
    Zira sir ağda su ile temizlenmiyor, ve ağdadan sonra su değdiğinde yanma yapıyor 2 -3 gün sürüyor tecrübeyle sabittir.
    bunun için ağdan yaptıktan sonra bol yağla masaj yaparak temzilemek lazım.
    Vi-veet ten çok memnunum bence fiyatıda uygun.
    5 çift bacak için , 4 çift koltuk altı ve bikini bölgesi için , 8 çift te yüz için bant ve 5 ad. mendille birlikte 4.-Tl