Sesu tüy dökücü krem ?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve karpelya tarafından 13 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : karpelya
  1. karpelya

karpelya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sesu hassas ciltler için tüy dökücü krem
    Kullanan var mı aranızda kızlar.Bugün aldım bikini bölgem için. Prospektüsünü de iyice okudum ama kullanan varsa bir daha duymak istiyorum tecrübe sonuçta.Küçük bir bölgeye denedim de kokusu pek de güzel değil ve (3 dk bekletin diyor) 3 dk beklettim pek de iyi almadı. Önerir misniz,doğru mu kullanıyorum veya önerebilceğiniz daha iyi bir tüy dökücü krem var mı :1closedeyes:

2. 15 Temmuz 2010
  3. coolfire

coolfire Rabbim Hamdolsun..!! Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    Sesu tüy dökücü kremi ben sevmiyorum almıyor güzel..Lapiden tüy dökücü kremi kullanıyordum cnm ben gayet de iyi alıyor.Tüylerinin sertlik derecesine göre değişiyor dakikalar yani 3 dk çok kısa bi zaman tutmuşsun.Sürdükten sonra en az 5 dk en uzun 10 dk tutman lazım sen ortasını bul 7 dk tut bak gör ben mennundum..

4. 15 Temmuz 2010
  5. mozarellaaa

mozarellaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    uzun süre tutmak gerekiyo ama sonuç mükemmel olmuyor yinede

6. 15 Temmuz 2010
  7. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tüy dökücülerle mükemmel bi sonuç bekleme bende kullandım zamanında ama illa bi görüntü pürüzlü oluyo yani ağda yada epilatör gibi olması imkansız hatta traş bile daha ii bi sonuç ve ikisinde de aynı etki oluyo yani tüy dökücülerde jilet gibi sertleştiriyolar üstüne bide derinin altından kırılmış tüylerin görünmesi cabasıkafamçokkarıştı

8. 24 Temmuz 2010
  9. karpelya

karpelya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gerçekten artık bende önermiyorum =D güzel almıyor.Ama alabildiğim küçük bir yer var(bacağımda denemiştim) orayı güzel aldı ve 1 hftayı geçti hala çıkmadılar.uzun süre çıkmıyor ama güzel alsa :)

10. 24 Temmuz 2010
  11. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    benim kullandığım bi marka vardı kokusu da güzeldi..acaba neydi..acil durumlar için iyi sayılır..jilet benzeri bişey işte..ama çok sık kullanmam..

12. 26 Temmuz 2010
  13. Juslie

Juslie Fazlalıkları atma vakti ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sesuyu önceden kullanmıştım normal geldi yani sonuçta jilet gibiler kökten çözüm yok sadece sertleştirmiyolar :) Lapiden tüy dökücüğü bir kere denedim 10 dk bekletin diyodu beklettim yinede düzgün almadı bence ve kokusundan bayılıyodum dehşetti nefes alamadım yani :S

14. 26 Temmuz 2010
  15. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    bence tüy dökücü kremlere kesinlikle karşıyım illa yayılıyor ve her yere sıçrıyor jiletle al daha ii valla ben maf oldum onlar yüzünden bilmiyordumd da yayıldığı yerde çıktığını mafetti beni

16. 27 Temmuz 2010
  17. karpelya

karpelya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ya ama jiletle de ertesi gün çıkıyor canım.Tüy dökücüyle 1,5 hafta geçti yeni yeni çıkıyorlar :S

18. 29 Temmuz 2010
  19. Juslie

Juslie Fazlalıkları atma vakti ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tüy dökücü kimyasal olduğu için geç çıkarıyor zaten canım. ah bende kullanmak zorunda kalıyorum bazen. :sinifsinif: para olcakta bastırcan lazerle yok etcen hepsini kaydirigubbakcemile3