Seval Pata isimli doktoru tanyannz var m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar ben 1 yıldan fazla bu doktora gidiyorum delta hastanesindeydi sonra medipole geçti hamile kalamıyordum tedavi oldum allha şükür kaldım ama doktor hakkında detaylı bilgi istiyorum ona göre değiştircem sizler azda olsa tanıyorsanız bilginiz yada anınınz varsa yazarmısınız?:CüvCüv:

2. 9 Ocak 2009
  3. tmrkbr

tmrkbr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba;ben 6 aylık hamileyim bu aya kadar seval pata ya gidiyordum ama artık değiştirmeye karar verdim bende tavsiye üzerine çengelköy ülkü hastanesindeki sultan hanıma başladım neden dersen ben de senin gibi seval hanıma denemek için başlamıştım ama medipolden memnun kalan pek kişi görmedim bu hastaneden menun kalanlar var o nendenle burayı tercih ettim yardımcı olmak için yazmak istedim iyi günler..

4. 10 Ocak 2009
  5. EU1

EU1 Guest

sağol cnm bende bu doktora bayadır devam etmekdeyim fakat son zamanlarda sözlerinde tutarsızlık seziyorum ve ilgisi azaldı önceden yani hamileliğe ugraşırken beni odasında en az 20 dakka tutar konuşur anlatır samimi davranırdı şimdi çok başdan savma davranıyor sanki artık 5 dakka bile bakmıyo ki ben riskli bi gebeyim:KK43:ne yapsam şaşırdım

6. 14 Ocak 2009
  7. canan_mehmetim

canan_mehmetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende 1.5 aylık hamileyim henüz hiçbir doktora başlamadım seval patayı düşünüyorum nasıl bi doktor olduğu hakkında arştırma yaptınmı yada seval pataya gidiyomusun? nasıl bi kadın doğum uzmanı olduğu hakkında bilgin varsa banada bilgi verirsen çok sevinirim. kafam çok karışık...

8. 14 Ocak 2009
  9. cuttery

cuttery Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    bende şimdi seval patadan randevu aldım canlarım cumartesi gününe.şifaya gidiodum bende önceden ama çok para tuzağı olduğu için değiştrdm.bi gidim bu cumartesi ben size yazıcam nolucak die kaydirigubbakcemile5

10. 14 Ocak 2009
  11. canan_mehmetim

canan_mehmetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende 1.5 aylık hamileyim bende medıpol hastanesi seval patayı düşünüyorum siz seval pataya başladınızmı yada hakkında bilgi edindinizmi? eğer hakkında bildiğiniz bişey varsa lütfen benide bilgilendirin. teşekkür ederim...

12. 16 Ocak 2009
  13. EU1

EU1 Guest

ben gidiyorum ama değiştirmek istiyorum ama sanırım tanıyan pek kimse yok

14. 16 Ocak 2009
  15. APPLEARZU

APPLEARZU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba;

Ben de yeni başladım sayılır Seval hna 2 ay gibi oldu. pko hastasıyım yumurta takibine başladık klomene başlayacağım bu ay hamileleik için olumsuz bir tarafını görmedim iyi gibi görünüyor zamanla daha iyi yorumlar yapabilirim.

Bilginize.

16. 19 Ocak 2009
  17. cuttery

cuttery Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    xxxxxx

Son düzenleme: 25 Şubat 2010
  18. 19 Ocak 2009
  19. EU1

EU1 Guest

işinde nasıl ama tecrübelimi merak ediyorum ama sanırım genede pek duyulmuş biri değil çok az kişi yazmış:)