seval tasdemır hakkında bılgılerınız

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve karamel86 tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : karamel86
  1. karamel86

karamel86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bu bayana gıden varmı ıyı kotu yorumlarınızı beklıyom

2. 20 Şubat 2009
  3. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben daha önce gittim 2 defa görüşme yaptım tahlil sonuçlarıma göre bana tüp bebek yapmamıştı . yane orda bi işlem yaptırmadım ama şunu diyebilirm çok güleryüzlü bilgili ve gelen kişilere müşteri gözüyle bakmıo anlatabildim umarım. ben şu an tüp bebek yaptırıyorum ama o merkezde değil ndene diyecek olursan merkez bana çok uzak o sebeple yoksa oraya gitmek isterdim...

4. 21 Şubat 2009
  5. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    televizyondan takip ediyorumda çok bilgili vec gerçekten çiftin bebek sahibi olmasını isteyen önemseyen bidoktor

6. 21 Şubat 2009
  7. karamel86

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    yaptıran kımse yokmu

8. 21 Şubat 2009
  9. servem

servem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    son 1 haftada iki kere tv de gördüm bende.. biri erkekte sorun yaşanan bi vakkaydı adam kısırmıs ve sonuc pozitif.. gecen günde benle aynı dertten muzdarip bi hatunun 3üzleri doğurmus.. yani sanırsam ki bayağı başarılı bi dr. fertijini ye girip inceleyebilirsin de..

10. 23 Şubat 2009
  11. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Ben buraya yeni üye oldum ve basligini görünce yazayim dedim. 7 yillik evliyim ve yaklasik 6 senedir cocuk sahibi olmaya calisiyoruz. Yurtdisinda kaliyorum ve burada 6 asilama ve 6 tüp bebek denedim, sonuc olumsuz. En son gecen sene tv´de seval hanimi gördüm ve 2008 temmuzda gidip ön görüsme yaptik.

1.deneme Augustos/eylül ayinda Lenfosit asi ile tüp bebek yaptirdik sonuc, kimyasal gebelik.
    2.denemeden ise 2 gün önce evimize döndük, yine sonuc yok.

Klinik cok temiz, hijyenik bir ortam, calisan elemanlar cok iyi ve yardim sever. Seval hanim her daim güler yüzlü karsiladi ama malesef okadar yogunki hastasina pek ilgili davranmiyor, her muayane 2dk bile sürmeden diger calisan hemsirelere yöneltiyor. Hatta transferden sonra yanimiza gelip bilgi bile vermedi, yine calisanlari bizimle ilgilendi. Karar senin karar, ve ´nihayetinde bu nasip kismet isi. TV´de bende bir kac defa güzel sonuc alan arkadaslardan heveslenip orayi tercih ettim, peki biz olumsuz sonuc alanlar hep gölge kaldigimiz icin daima olumlu alanlarla reklam yapiyorlar. Acikcasi 3. kez oraya gitmem ve hem parama hemde hayal kirikligina ugradim hemde umutlarim yeniden yikildi.

12. 23 Şubat 2009
  13. karamel86

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım cok gecmıs olsun oncelıkle bızımkıler nıye tutmaz hıc anlamam ben dıyomkı zamanımız gelmedı senın sorunun ne canım cokTA YAPTIRmıssın ben saymakta yoruldum bız bu kadar ugrasırken mıllet gıdıp aldırıyor hayatım ınsallah senınde benımde kım nerde ıstıyorsa herkezın olur ınsallah

14. 23 Şubat 2009
  15. karamel86

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    baska kımse yokmu bu kadın cok unlu ama gıden yok burda sanırım hadı arkadaslar hamıle kalan yokmu

16. 23 Şubat 2009
  17. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Biz elimizden geleni yapiyoruz, nerde yeni teknik veya ünlü bir doktor duyuyorsak hepsine gittik, malesef hepside olumsuz cikti. En kötüsü bizde sebeb bulunamiyorum, Endometriose vardi Laparoskopi oldum allaha sükür suan hersey temiz, rahim filmimi dersin, histeroskopimi dersin hepsini yaptirdik sükür bunlarda temiz cikti. Sabirdan baska caremiz yok, inancimizi yitirmedikten sonra allahin izniyle birgün olacak. Sanada bol sans seciminde. süprizzzzz

18. 23 Şubat 2009
  19. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Canım sevval hnm la ilgili düşüncelerimi laubali öyle güzel anlatmışki benim bi arkadaşım ona gitmişti aynen bunları söledi oda
    sana doktor arıyorsan önerim umut tüp bebek enver kurt ilk görüşme ve muayne ücretsiz denemende fayda var git görüş kaybedeceğin hiç bir şey yok gerçekten bana hak vereceksin...