Sevdğiniz kişi sesini yükseltse

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU2 tarafından 19 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Kızlar hayatınızdaki kişi size karşı sesini yükseltse bağırsa kırılırmısınız yoksa amaan olsun mu dersiniz??​
    :uhm:

2. 19 Mayıs 2008
  3. Elis

Elis Guest

kirilirim ............ama kimin umrunda

4. 19 Mayıs 2008
  5. Alice in Wonderland

Alice in Wonderland Bir bebek yuttum sanki ... Üye

Beğenildi:
    1.329
    Ödül Puanları:
    238
    az ewwel bağırdı bana zaten telde.ağladım hatta...
    sonra aradı özür diledi...uyuz erkekler neolucak

6. 20 Mayıs 2008
  7. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    niye bağırdığına,ne söylediğine ve benim kabahatim olup olmadığına bağlı canım

8. 20 Mayıs 2008
  9. EU2

EU2 Guest

tuğçe bende az önce ufukla telde konuşurken sesini yüksetlli bana bağırma dedim bağırmadımki dedi ozaman sesini yükseltme dedim tamam dedi sonra tekrar aradı vay efendim sen benim eşim olucaksın sesimi yükseltirim yarın öbür güntartışsak sesimi yükseltsem sana bağırsam yine bağırmamı diceksin bana , sana kim bağırıyoki bağıran kim benim ben kimim eşin olucak kişiyiim gururunmu kırılıyo bağırdığımda neden sorun ediyosun bunu dedi şimdide konuşmuyoruzz msj attım bak benimle konuşurken düzgün konuş incinirmiyim kırılırmıyım düşün arkadaşınmışım gibi konuşma benimle dedim tamam diye cvp vermiş ölürmüsün öldürürmüsün bu çocuğu yaa

10. 20 Mayıs 2008
  11. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    elbette kırılırım.. incinirim bide üstüne üzülürüm sonrada ağlarım :mymeka:

12. 20 Mayıs 2008
  13. EU2

EU2 Guest

aynen bende böle yaptığımda eşim olucaksın yarın öbür günkavga ettiğimzde sesim yükseldiğindede bağırmamı diceksin diyo sıyrılıyo işin içinden :KK43:

14. 20 Mayıs 2008
  15. EU2

EU2 Guest

az önce ufukla telde konuşurken sesini yüksetlli bana bağırma dedim bağırmadımki dedi ozaman sesini yükseltme dedim tamam dedi sonra tekrar aradı vay efendim sen benim eşim olucaksın sesimi yükseltirim yarın öbür güntartışsak sesimi yükseltsem sana bağırsam yine bağırmamı diceksin bana , sana kim bağırıyoki bağıran kim benim ben kimim eşin olucak kişiyiim gururunmu kırılıyo bağırdığımda neden sorun ediyosun bunu dedi şimdide konuşmuyoruzz msj attım bak benimle konuşurken düzgün konuş incinirmiyim kırılırmıyım düşün arkadaşınmışım gibi konuşma benimle dedim tamam diye cvp vermiş ölürmüsün öldürürmüsün bu çocuğu yaa eşim olucaksın yarın öbür gün kavga ettiğimizde sesim yükseldiğindede bağırmamı diceksin diyo sıyrılıyo işin içinden :KK43:

16. 20 Mayıs 2008
  17. EU2

EU2 Guest

herkesin içinde asla olmuyoo ablamın yanında eniştemin yanında arkadaş ortamında falan kavgalarımızı bile belli etmiyoruzz.. telde biranda sesi yülkeldi bapırarak izah etmeye çalıştı ona bozuldum ben

18. 20 Mayıs 2008
  19. eldeniz

eldeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    durup dururken bağırırsa incinir,kırılır hatta ağlarım...
    amaa bir şeye çok sinirlenmişse hiç üstünde durmam,cevap dahi vermem...yangına benzinle gidilir mi?
    sakinleştiği zaman bana bağırdığı için burnundan fitil fitil getiririm...