sevdiğimi kırdım ya =(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve burcu_01 tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    off çok kırdım sevdiğimi.. oysa nasıl sever nasıl ilgilenir herseyimle etrafımda pervane olur. ben ne yaptım onu kırdım hem de annemle kuzeninin yanında :sinifsinif: özel ders veriyorum ben cnm devam etme bu adamla baksana hiç vaktinde gelmiyo diye kısa bi yorum yaptı ben de son defa vericem cnm sonra başka bi öğrenciyle anlaşıcam dedim o da biraz akıl verir gibi konuştu geçen seni o kadar beklettikten sonra devam etmen hataydı falan dedi biraz uzattı lafı akıl verir gibi.. ben de cnm lütfen işimle ilgili konularda bana karışma dedim.. sesimi de yükselttim çok gergin bi şekilde söyledim azarlar gibi ve bunu kalabalık bi ortamda yaptım.. hiç bişi demedi tmm cnm sen bilirsin dedi ama çook bozuldu. sonra kuzeniyle kalktılar biz gidelim dediler.. giderken buz gibiydi. görüşürüz canım dedi öptü gitti.. normalde bi 5 dakika boyunca sımsıkı sarar defalarca sevdiğini söylerdi =(( gidince aradım cnm hayırdır problem nedir dedim bi düşün lütfen o ani çıkışını hakettim mi ben dedi.. sesi kötü geliyodu küsmüş aşkım bana =((mafoldumbenmafoldumben

2. 13 Kasım 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    e hakli ama.. topluluk onunde hem de ses yukseltme cok kotu birsey..

4. 13 Kasım 2009
  5. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kırmıs olabılırsın

6. 13 Kasım 2009
  7. EU2

EU2 Guest

haklı bence annende olsa yanında biri varken toplulukta kırma ve sesini yükseltme düşünceni daha sonra başbaşa kaldığıızda belirtebilirdin.. güzel bir mesaj atman gerek, biraz üzgün biraz cilveli ve onun çok hoşlandığı kelimelerden oluşan bir mesaj hadi kafanı toparla ve al eline teli at mesajı..

8. 13 Kasım 2009
  9. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    attım canım attım hayatım yaptiğim resmen saygısızlıktı kendime hiç yakıstıramıyorum üzerimde günün gerginliği vardı ve sana patladım istemeyerek ama asla bu bahane olamaz haklısın bozulmakta ben bile kendime çok kızıyorum şuan çok özür dilerim sevgilim yazdım.. anladıysan sorun yok askım sadece üzüldüm ben senin iyiliğin için konustum o çıkışını haketmedim ama gergin bi gün geçirdin tamam o zaman hallettik dedi.. =))

10. 13 Kasım 2009
  11. EU2

EU2 Guest

ohh çok güzel ozamaan.. anlayışlı bir sevgilin varmış değerini bil ve buda ufak bir ders olsun tatlım.Mutluluklar...

12. 13 Kasım 2009
  13. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    düşünmeden çıktı o söz ağzımdan ve ses tonumu ayarlayamadım birden işime karışma falan dedim ama yüz ifadem bile sertleşti birden.. sanki karsımda beş yasında bi çocuk var da azarlmıyomusum gibi söyledim.. ayy kendimden gıcık aldım resmen.. çok saçma bi tepkiydi.. nasıl söyledim ben böyle bişeyi.. o ki benim herseyımle ilgilenir sevgilim sonucta benden çok o düşünür işimi gücümü karşiliğinda gördüğü tepkiye bakın..insan bazen ne dediğini bilemeyebiliyor.. ölçüyü kaçırmamak lazım ya.. herkese denir de o laf öyle bi adama denmez.. benden çok düşünür beni yaa... bi an gözleri doldu ben öyle bağirinca cnm benim yaa =((

14. 13 Kasım 2009
  15. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    çok teşekkür ederim canım.. evet çok anlayişlidir. kendime çok kızıyorum çok ayıp ettim diye tekrar msj attım beni rahatlatmak için ben bişey duymadım ki aşkım.. tamam kapandı dert etme seni çok seviyorum ben.. olur böyle şeyler diyor.. daha da kötü hssettim şimdi kendimi.. mafoldumben

16. 13 Kasım 2009
  17. EU2

EU2 Guest

neyse artık düşüme Mutluluğuna bak ve böyle adamın sevgilisi olduğun çin rahat bir uyku uyu bu gece tatlımm..

18. 13 Kasım 2009
  19. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kusura bakma canım ama,hakkaten ben olsam hiç konuşmadan çeker giderdim.. bi an önce gönlünü al güzel bi şekilde.. gerçekten seven zor bulunuyo..bi daha da üzme çocuğu :eek:klava: :1hug: