Sevdiğinin kendisini terk edeceğini düşünenler,yani aşkları tehlikede olanlar!!!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve akli_karisik tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : akli_karisik
  1. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    15 YAŞINDAKİ KUZENİMİN BAŞINDAN GEÇENLERİ ANLATMAK İSTİYORUM

KENDİSİNE 5-6 GÜN ÖNCE BİRİSİ ÇIKMA TEKLİFİ ETMİŞ..İNTERNETTEN BULMUŞ BU KİŞİYİ.ARADAN ZAMAN GEÇİNCE BU KİŞİ KUZENİM SENİ KISKANIYOR DEMİŞ VE ÇOKLU KONUŞMA YAPIMIŞLAR MSNDE.KUZENİME AYRILDIĞIMIZI SÖYLEYELİM VE ARTIK KISKANMASIN SENİ DEMİŞ.VE HEMEN KUZENİNE BİZ AYRILDIK DEMİŞ.ERTESİ GÜN YİNE MSNDE BUNLAR NORMALCE KONUŞUYORLAR(KUZENİM VE SEVGİLİSİ).VE İTİRAF EDİYOR O KIZ BENİM KUZENİM DEĞİLDİ.SEN VE ONLA AYNI ANDA ÇIKIYORDUM DEMİŞ.NAPACAĞINI ŞAŞIRMIŞ KUZENİM.VE HEMEN ENGELLEYİP SİLMİŞ. BİDE BU ÇOCUKLA ÇIKARKEN ESKİ SEVGİLİSİDE PİŞMAN OLDUM YENİDEN SEVGİLİ OLALIM DEMİŞ.VE YOK DEMİŞ.ŞİMDİ İSE BİN PİŞMAN KEŞKE ONA YOK DEMESEYDİM DİYE.2 GÜNDÜR ONUN YENİDEN ÇIKMA TEKLİFİ ETMESİNİ İSTİYOR ÇOK ÜZGÜN BENDEN SİZE ÖNERİ ASSLLA YÜZÜNÜ GÖRMEDİĞİNİZ,TAM GÜVENMEDİĞİNİZ,İNETERNETTEN BULDUĞUNUZ KİŞİLERLE SEVGİLİ OLMAYIN SONU BÖYLE KÖTÜ OLUYOR....kaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mart 2009
  2. 5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : akli_karisik
  3. Cherry01

Cherry01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Hmm saol haklısın...