sevdiginiz ama ailenizin istemedigi birinden ayrılmak ne kadar dogru

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve zhr79 tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    mutlaka bu olay birilerinin basına gelmiştir gelmese bile en azından bu konuda bir fikri vardır aileniz istemiyor sevdiginiz insanı fakat siz cok seviyorsunuz ailem istiyor ayrılmalıyım der o kişiyi arkanızda bırakırmısınız.... bu soru cok sorulmustur biliyorum ama benim asıl sormak istedigim su cogunlukla herkes evet ailem daha onemli bırakırım der peki nerde kalır sevgi ask aynı durum biz kızların basına gelse ailesi istemedi diye terkedilen biz olsak tepkimiz hep daha farklı olur neden

2. 29 Temmuz 2009
  3. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    beni büyütmüş aileme aşk sevgi yüzünden sırt dönemem,canım acısa da ailemin sözünü dinlerdim bir bildikleri var diye düşünürdüm,ailenin yerine başka birşey konulmuyor çünkü ...

4. 29 Temmuz 2009
  5. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    bu durumda ya ailem beni ikna etmeli ya da ben onları . ama hayat benim olduğuna göre ben onları ikna ederdim hayatımda yaşadığım gibi. eşimi benim okul durmumdan dolayı daha doğrusu evlenmem hiç istemediler. bense ne kaçmayı nede sevdiğimden vazgeçmeyi düşündüm .direndim direndim ve ailemi ikna ettim . şimdi ben gelin damatları oğul oldu :))

6. 29 Temmuz 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    beniim annem bana bu konuda sunu der:
    kizim oyle sevmelisin ki biz istemesek dahi o adamin pesinden gidebilmeli bizi karsina alabilmelisin.

valla ben de sasirdim.. ben onlari karsima almayi hicbir zaman dusunmedim acikcasi.. nasil kbaul ettiririm onun derdindeyim..

8. 29 Temmuz 2009
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    benim boyle bi olay gelmişti basıma anneme eger sizi benim ayrılmam gercekten cok mutlu edicekse ayrılayım ama benim mutlulugumu elimden alıcaksınız demiştim annem o zaman engel olmadı suan gayet iyi gidiyor hersey

10. 29 Temmuz 2009
  11. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tabiki ailemi silip atamam ama sevdiğim kişiye inanıp,güveniyorsam sonuna kadar mücadele edip ikna etmeye çalışırım onları.
    Sevipte ayrılmak diye birşey yok aslında.
    Şartları bahane edip ayrılma boyutunu farklı şekilde öne sürmek bunun adı.
    Sevdiğim zaman sonuna kadar direnirim elbet.
    ınandığım şeylerin peşini bırakmam kesinlikle.

12. 29 Temmuz 2009
  13. NazlxixHilal

NazlxixHilal ÖmrümeÖmürKatmayaAzKaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tam bu konu bana yönelik.sevdim deli gibi,olumsuz isteklerine davranışlarına olumlu gözünle baktım ve kendimi ona endeksledim.ailem hayır dedi istemedi,istiyorsan git ama bilki hergece yastıga gözü yaşlı bir baba başını koyacak.birgün araba kullanırken olmadık yerlere sapıcak.her gecem huzursuz geçicek gide biliyorsan git dedi.inanın aile çook çookk önemliiii,
    çok attım tıuttum bırakmam evlenmem asla diyeee.agladım sabahlara kadar.ne yani benim aşkım sevgim yalanmıydı..hayırrr,yersiz ve zamansız birşeymiş.nasip degilmiş.herzaman için diyorumki aile sözü önde gelsin.perşembe günü yüzük takılacak başkasınla.nasibin önüne ne göz yaşlarımız gecer nede ailemizi yok saymamız gereçer...

14. 29 Temmuz 2009
  15. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146

benim ablamında evlencegi insanı ailem istememişti anlasamayız ailesiyle olmaz dediler ablam evlendi suan 8 senelik evli gercekten mutlular annemlerde zamanında engel olduklarına pişman bence kimseyi ileriyi goremez aile veya baskası yasayıp anlamak lazım

16. 29 Temmuz 2009
  17. EU3

EU3 Guest

burda önemli olan neden ailenin istemediği?? çünkü kimizaman aileler gerçekleri çocuklarından daha net görebildikleri için istedikleri gibi kimi zamanda gereksiz bi beğenmemezlik yakıştıramamazlık daha iiileri karşına çıkar olayına girebiliolar.. eğer gerçekten mutlu olacağıma inanıosam herşey yolundaysa we tek sebep ailemin o kişiyi sewmemesi ise ben sewgim için mücadele eder kesinlikle ayrılmazdım..:umursamaz:

18. 29 Temmuz 2009
  19. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    aılem yanlıs oldugunu dusunuyorsa ben de bır oturur dusunurum yanlıs nerde dıye.Ilk ıkı sevgılımı aılem hayır dedıgı ıcın bıraktım ve ıykı de bırakmısım. Ucuncu kısıyı de ıstemedıler ama ben evlıyım ve mutluyum.yani bi yere kadar dınlenmelı :p kaydirigubbakcemile5

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.