Sevdiğiniz erkek pişman olup dönerse ne yaparsınız?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve naznaznazz tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : naznaznazz
  1. naznaznazz

naznaznazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgiliniz geri dönerse gerçekten pişman olup olmadığını nasıl anlarsınız? Böyle durumlarda geçen süre iki tarafı birbirinden soğuturmu yoksa değerinizi anlayıp dönüğünde eskisinden daha mı sıkı sarılır ilişkiye? Ya da hiç affetmez direk gerimi çevirirsiniz? Peki ya hem onu geri istiyor hem de artık ciddi bir adım atmasını beklediğiniz için flört etmek istemiyorsanız neler yaparsınız? Sorular biraz fazla oldu galiba ama bir çoğunuzun aklından geçmiştir bunlar sanırım :uhm:

2. 6 Şubat 2009
  3. gxuxz_gxuxzeli

gxuxz_gxuxzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz ayrılmıştık bi sefer çok pişman oldu, çok iyi davrandı bana. barıştık. meğer geçen süre bizi birbirimize daha bir bağlamış amaaa..

gel gelelim ki tam 1 yıl sonra yine ayrıldık:KK43:

4. 6 Şubat 2009
  5. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    ayrılıkları boşver yeni aşklar yeni denizler demiş şair :nazar:
    büyük konuşmak istemem ama bittiyse boşuna bitmemiştir geri dönüşü yoktur benim için :1no2:

6. 6 Şubat 2009
  7. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    son pişmanlık neye yarar şarkısını gönderirim ona.ki kendisi terketti.1ay sonra dönüşe geçti.o kadar acıyı boşuna çekmedim diyip,yeniden başlamadım.

8. 6 Şubat 2009
  9. akasya26

akasya26 Guest

kendi içinde soru işaretleri ve yanıtları barındıran içerikler danışmışsınız..
    belli ki zihniniz bir hayli karışık.. ve bunları çözümleyecek olan, ilişkinizde ki evveliyat..
    sizin ve erkek arkadaşınızın tutumları,,davranış şekilleri,,etki-tepkileriniz..

düz yanıt verilebilecek, birçok yoruma açık konu değil gibi..
    çözümünüze, olaylarınızı çözümlereyek kendi kendinize ulaşabilirsiniz ancak..
    yani bence oldukça bireysel..

10. 6 Şubat 2009
  11. -deniz-

-deniz- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    benim bu güne kadar olan tüm erkek arkadaşlarım beni terk etmiiştir ve hepside geri dönmüştür
    döndüklerinde onlara tek sözüm: ''ya vaktinde değerimi bileydin ya da değerin kaybolmadan geleydin'' olmuşturyerimseniben
    tabi bu birazda ayrılık sebebine bağlı ben kolay kolay bi ilişkiyi bitirmem ama bitersede affedemem nedense:uhm:
    ayrılıkların ilişkiyi yıprattığı kanısındayım:kahve:
    flört istemiyosamda çıkar karşısına sölerim benim bu ilişkide beklentilerim bu ama sen farklı şeyler bekliyosan daha fazla uzatmadan bitsin derim bunun üstüne niyetini belli eder sanırım karşıdakide:kahve:

12. 6 Şubat 2009
  13. flamenko

flamenko Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    benim de bi erkek arkadaşım beni çok üzerek benden ayrıldı ve sonra yalvararak geri döndü.salak gibi yalvarmalarına inandım değişicem her şey çok güzel olcak demesine kandım tekrar çıkmaya başladık
    ama ne değişimi ne iyi olması....adam eskisinden daha beter..emdiğim sütü burnumdan getirdi..arkama bakmadan kaçtım resmen.
    artık bitmişse bitmiştir geri dönüş yok diyorum..hayat felsefem oldu..

14. 6 Şubat 2009
  15. mina_

mina_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayatta herşey o kadar net değil arkadaşlar

şu sorularını etkileyen öyle çok faktör var ki. birkere hatası neydi, en önemli kısmı bu, yani herkesin affedeceği şey var affetmeyeceği şey var.
    tut ki affedeceğim bişeydi ve affettim, önce bi temiz süründürürüm, gerçekten pişman olup olmadığını da bu süründürme aşamasında anlarım, yani ne kadar zamanda pes ettiğine, kendini ne kadar haklı gördüğüne bakarım.
    sonra ortada gerçek bir sevgi varsa iki taraf için de zaman sevgimizden bişey eksiltememiştir.
    bidaha aynı hatayı yapmayacağına dair emin olduysam, içimi rahatlattıysam, ya da yapsa bile kendimde bi daha bunla başedecek gücü hissediyosam yeniden elini tutardım.
    flört etmek istemiyorsam bi süre böyle yaşayarak gördükten sonra eğer sorun yoksa, alttan alttan niyetimi belli etmeye başlardım.

16. 6 Şubat 2009
  17. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    nazcım tamamen ilişkinin geçmişi ve bitişi ile ilgili aslında... kendimden örnek vereyim ... çünkü ben de hep aynı soruları sordum ... soruyorum... benim 2 yıllık ilişkim birden bire bitti... çünkü beyefendi bana tutkuyla bağlı olmadığını söyledi... haklıymış... ilişkim biteli 4 ay oldu ve bunu gayet net gördüm...

ama 2 yıl boyunca çok güzel ve düzgün bir ilişkim vardı... saygısızlık hiç olmadı... ve konusu geçmese de benim evlenebileceğim tarzda ; aile yapısında vs... biriydi.. hala da öyle olduğunu düşünüyorum... ayrılırken de kırmadı beni... ayrılık acısı başka tabii ... yani yine benim tanıdığım kişiye yakışan bir ayrılık talebiydi ... sonrası da aynı şekilde... o yüzden ona olan sevgim bitmiyor ; bitmesi gerek o ayrı...

dönmek isterse düşünürüm... çok düşünürüm çünkü bitme sebebi onun hislerinin azlığı idi... bundan emin olmam lazım... o yüzden dönmek istediğine emin olmam gerek ; kafa karışıklığı ; boşluk vs olmamalı... süründürmek değil ama inanana kadar sevgisine kendimi bırakmam...

inanmaya başladığımda evet niyetini sorarım... çünkü ben 28 yaşındayım... ve hayatımda birkaç sene sonra evlilik istiyorum... 2 yıl boyunca 1 kere bile konusu açılmadı... çünkü herşey yolundaydı ve zamanı geldiğinde olur sanıyordum... yanılmışım... eğer benimle ilgili böyle bir düşüncesi yoksa tekrar başlayarak vakit kaybetmek istemiyorum... çünkü yeni hayatıma girecek kişiyi de tanımak için zamana ihtiyacım olacak... o yüzden ben bu soruyu soracağım...

sevmek yetmiyor ; aşk yetmiyor ... hayattan beklentilerin uyması lazım...

hakkında hayırlısı olsun canım...

18. 6 Şubat 2009
  19. gxuxz_gxuxzeli

gxuxz_gxuxzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence de büyük konuşma tatlım.. benim içinde ayrılana kadar bittiyse bitmiştir diyordum ama bu düşüncem ayrılığın sessiz ve sinsiliğini hissedince kayboldu..:nazar: