Sevdiginiz insanla evlenmek için ailenizi nasıl ikna ettiniz?

Konusu 'Anket : üyelerimize sorduk...' forumundadır ve Sensible tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

?

Sevdiginiz insanla evlenmek icin ailenizi nasil ikna ettiniz?

1. Ailemle oturup ciddi bir sekilde konustum

Oylanma: 6
    26,1%
  2. Agladim, sizladim sonunda dayanamayip kabul ettiler

Oylanma: 5
    21,7%
  3. Ailenin diger fertlerini ortaya koyarak razi ettim

Oylanma: 2
    8,7%
  4. Diger (aciklama)

Oylanma: 10
    43,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Sensible
  1. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Ailesi karsi cikipta, yinede sevdiginden vazgecmeyen ve sonunda büyük bir mutlulukla dünya evine giren bayanlar..

Hadi anlatin nasil ikna oldu aileniz??kaydirigubbakcemile2

2. 8 Ocak 2009
  3. amanbe

amanbe BİR AY DOĞAR İLK AKŞAMDAN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyyyyyyyyyyyyy Allah razı olsunnnn iikı böle bı konu acttın valla ıhtuyacım vardı... ben şimdi butun yazılanları bi okuyup gelim sonra yorumumu yaparım cicim:))):))

4. 8 Ocak 2009
  5. amanbe

amanbe BİR AY DOĞAR İLK AKŞAMDAN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaaaaaaaaaaadelikafaduldendelikafaduldenben hiçççç sayfaya bakmadımmm :roflol:konuu görunce dırek atladımm sandımkı cok yazan olduuu:roflol: neyse beklım de yorum yapılsn bıraz bariisırnaşık şeysırnaşık şey

6. 8 Ocak 2009
  7. EU3

EU3 Guest

hic pes etmedim ondan baskasiyla evlenmem dedim basiniza kalirim omur boyu dedim:):)gelen goruculere hayir dedim. en az 10 kisiyi red ettim . dayanamadilar baktilar benim kararim kesin verdiler askima.

allahima cok sukur dogru karari vermisim balbocugum hayatimin en degerli varligi.
    allahim herkesi bizler gibi mutlu etsin.:nazar::asigim::asigim:

8. 8 Ocak 2009
  9. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Allah mutlulugunuzu artirsin canim, peki sen pes etmedikce üzerine geldiler mi? geldilerse ne yaptin biraz daha acarmisin cok özel degilse?kaydirigubbakcemile2

10. 8 Ocak 2009
  11. EU3

EU3 Guest

tabi neler neler yasadim. babamdan tokat bile yedim:1rolleyes:ama simdi sadece guluyorum o gunleri hatirladikca cunku esim icin degermis.babam heryerde uzerimdeydi telefon yasakti bana evde.internette ama ben ne yapip edip canimla bulusuyordum.

esim hakkinda surekli negatif yorumlar yapiyorlardi . beni vazgecirmek icin neler neler uydurdular. ama allah temiz insani biliyor soyledikleri yalanlarin hepsi ortaya cikti.

esim bir melek:asigim::nazar: gercekten dogru insan olduguna inaniyorsaniz sevdiginizin sakin birakmayin kizlar sakin. ama ailenizide yabana atmayin. ne yapip edip ikna edin. ben yemedim icmedim odama kapandim agladim sizladim kabul ettiler mecburen:içelim:simdi pismanlar bana o kadar eziyet ettikleri icin ama olsun askima kavustum ya sırnaşık şeyailemde sonucta beni dusundukleri icin oyle davrandilar .

12. 8 Ocak 2009
  13. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben evlendim badem gözlümle annemler küstü bana

14. 8 Ocak 2009
  15. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108

Canim simdi bunlari gülerek anlatabilmen ne kadar güzel.
    Benim ailemde aynen vazgecirmeye calisiyorlar. Üstelik sevdigimi hic tanimadan. Bu kadar ön yargi olur mu. Bi taniyin sonra söyleyeceklerinizi söyleyin degil mi.
    Ben onlarin karsisina salagin birini cikarirmiyim. Böyle birsey yapmayacagimi bildikleri halde olmaz diyorlar, nasil güveniyormusum hic tanimadigim birine, sanki herkes evlenecegi insani gavli beladan beri taniyor:) bazen gülesim geliyor benimde.
    Öyle caresiz hissediyorum ki kendimi. Burdan tüyo alayim biraz, yakinda konuyu tekrar acacam cünkü.

Canim cok üzüldüm. Ne kadar oldu evleneli? Hala mi küsler?

16. 8 Ocak 2009
  17. oveg

oveg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben nişanlıyım ,bizimkiler erken olduğunu düşündükleri için istemiyorlardı paranı kazan falan diyordu ben ise nişanlanmak istiyordum.Biraz zor oldu ama bende oturdum konuştum ben bu adamı seviyorum ve görüşüyorum ayrılmıyıcam en azından adı konulsun böyle daha mı iyi dedim.Çok düşündüler ama sonra kabul ettiler annem hala acele ettin diyor:) (çeyizimi kendim hazırlayamayacağım için)

18. 8 Ocak 2009
  19. EU3

EU3 Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.