sevdiğinize karşı eskisi gibi sevgi heyecan hissetmiyorsanız.....

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve mor_salkim tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaff kıslar bana son zamanlarda garip bi haller oldu yaa nişanlım askere gitti geldi tabi bu askere gittiği zaman çok büyük kavgalar ettik, nerdeyse ayrılma noktasına geldik ama sonra düzeldi herşey, şimdi iiyiz ama sorun bende bu sefer yaa ,ona karşı eskisi gibi aşk veya heyecan mı diyeyima rtık adınıda koyamıyorum ne hissettiğimi bilemyirum. yani şöyle örnek vereyim her yaptığı her dediği gözüme batmaya başladı sonra birlikte otururken çok samimi olmayı sevmiyorum bana yaklaşmasından hoşlanmıyorum artık nedense, yani sanki iki arkadas gibi karsılıklı sohbet ettiğimize herşey çok iyi gidyor ama bana sarılmaya yada kolunu falan omzuma atmaya başladımı rahatsız olmaya başlıyorum, ben aynı sekilde cevap vermiyorum yani sarıl(a)mıyorum yani sarılayım diyorum, ama otururken bişey beni itiyor sarılmamı engelliyor. 5 senelik ilişkimiz var kısa zamanlıda değil ne olacak böyle kıslar bu, sizede oldumu böyle şeyler lütfen yardımcı olun çaresiz durumdayım içinden çıkamıyorum bi türlü

Son düzenleme: 1 Nisan 2010
  2. 1 Nisan 2010
  3. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım kimse bi yorum yapmayacak yine yalnız kaldım şu koca sitede anlaşılan...

4. 1 Nisan 2010
  5. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    canım gerçekten çok hoş sanırım eskisi gibi sewgin yok nişanlına karşı

6. 1 Nisan 2010
  7. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    266
    Ödül Puanları:
    213
    araya uzaklık girdiği için gecici bi durum olabilir. biraz zaman tanı kendine

8. 1 Nisan 2010
  9. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok hoş ???? kafamçokkarıştı :) anlayamadım

ya askerden geleli 3 ay oldu

10. 1 Nisan 2010
  11. tanger

tanger ben, oğlum ve aşkım Üye

Beğenildi:
    208
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşım araya giren uzaklık bazen insanı çok etkılıyor tabı yapılan kavgalar da bunun üzerıne tuz biber oluyordahada bir mesafe giriyor biraz zaman tanı ilişkınızee....

12. 1 Nisan 2010
  13. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu askere gidip gelenlere noluyo anlmyorum yaa kimi okuduysam boyle :eek:lmaz:

14. 1 Nisan 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben mi yanlış anladım ? nişanlnızda bir sorun yok sizde ondan uzak durma çabası var?

yaşadığınız olaylardan yıpranmışsın ki duyguların durmuş. yaşadığın sıkıntılar sevginin önüne geçmiş durumdaeyvahedigeldismile

niye böyleyim, diye çok düşünme.. beraber sevdiğiniz şeyler yapmaya çalışın. geçici bir durumdur.

16. 1 Nisan 2010
  17. ikiziz

ikiziz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede geçici bi durum.Bende eşim askerdeyken ayrılmıştım.koca bi hataydı.Geldikten sonra düşündük taşındık devam etmeye karar verdik,Sonumuz evlilik oldu ve sevgimiz aşkımız her geçen gün artıyo:) iyikide böyle düşünmüş böyle hissetmişiz:KK70: Biraz zamana bırak, olumlu şeylere odaklan. baktın hala olmuyo daha fazla zorlama derim nacizane fikrim

18. 1 Nisan 2010
  19. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    canım ilişkiniz bayadır var o yüzden arada bole şeyler olur sen canını sıkma bi düşün bakalım o yokken hayatın daha mı ii olcak onsuzluğa hemen alışır mısın yoksa daha mı kötü olur üzülür ağlar mısın bu soruya kendi içinde cevap ver bakalım ama bana göre geçici bi durum bazen ilişkide monotonluk olduğunda bole olabilio