sevdiğinizi kaybetme korkusu

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve civcivy tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : civcivy
  1. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sizde aşkınızı sevdiginizi kaybetme korkusu yaşıyor musunuz. Ben aşkımı çok seviyorum deli gibi seviyorum. Hep aklım onda, ona birşey olursa yaşayamam ben biliyorum , bu duyguyu yaşayan bir ben miyim? Her an aklımda , bir yere gidecekse vardıgında arıyor, bana hep haber veriyor sağolsun, ona çok düşkün olduğumu biliyor.Aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum, ama çok sevince herkeste böle bir korku oluyor mu..Oluyor mu sizlerde de?

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mayıs 2016
  2. 30 Nisan 2010
  3. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bana da oluyor ara ara. çok korkuyorum onu kaybetmekten. ya başına bir iş gelirse, ya ona birşey olursa diye.. sonra kendimi bu düşünceye çok fazla kaptırmamaya çalışıyorum çünkü düşünmeye devam edersem paranoyak olacağım...

ama dönem dönem yaşıyorum...

4. 30 Nisan 2010
  5. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bende öyle of biraz rahatladım sanki, oluyor değilmi dönem dönem, cok duygusal oluyorum bazen, şu sağlık operasyonunu bi atlatsın tek isteğim bu, içime birşey oluyor böle elim ayağım boşalıyor sanki.

bende kaptırmak istemiyorum kendimi, düşünmemeye çalışıcam bende haklısın

6. 30 Nisan 2010
  7. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla bendede aynı korku çok kötü oluyorum düşündükçe ama derlerya birini kaybetmekten korkmak kaybetmeye zamindir diye o yüzden artık daha rahat olmaya çalışıyorum inşallah hepimizin sevdiği hep yanımızda olurkaydirigubbakcemile5

8. 30 Nisan 2010
  9. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bence insan sevdiği insanı takıntı haline getirmemeli ilerde eşin olduğundada bu onu sıkabilir ya da bişey olsa ayrılsanız çok bunalıma girersiniz ama insanın başına herşey gelebilir bunu unutmayın

10. 30 Nisan 2010
  11. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz aşkımla 2 yıldır birlikteyiz , ve ayrı şehirlerdeyiz, birazda bundan dolayı onu sürekli göremediğim için, özlediğim için bu duyguyu yaşıyor olabilirim

Onu hiç bir zaman sıkmadım, ona çok düşkün oldugumu kendiside bildiği için mesela uzun bir yola gittiğinde , ya da bir yere vardıgında bana kendisi haber verir sağolsun kendi isteğiyledir bu.. Kendisi de aynı şekilde benden 2 saat haber alamazsa duramaz.

Allah o herşeyleri başımıza getirmesin, benim tek dileğim bu.
    Benim gibi hisseden arkadaşalrında olması beni biraz rahatlattı. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

12. 30 Nisan 2010
  13. giz09

giz09 Muffinim geliorrr Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    pinky her yazdığının altına imzamı atabılırım çok yakın buluyorum seni kendime

bende de oluyor fazlasıyla dediğin gibi sürekli arar msj atar bizde uzaktayız aynı şehirde oluyoruz bazen o kadar merak etmıyorum açıkcası ama uzakta olunca sürekli aklım onda :KK43:

bu cok normal kaybetme korkusu olur genelde bende yaşıyorum
    Allah sevenleri ayırmasın:Saruboceq:

14. 30 Nisan 2010
  15. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    canım bunu ben de her zaman yaşıyorum ama an geliyor bu duygu aşırı oluyor,sağ olsun sevdiceğim onu sevdiğim için böyle olduğumu anlıyor da kendini baskıda hissetmiyor. :1hug:
    aynı şekilde biz de hep haber veririz birbirimize kaydirigubbakcemile5 neredeyiz ne yapıyoruz falan; ama bunlar içimizden geldiği için kendiliğinden olur.boshayallersmile hani yersiz kıskançlıklara kapılıp nefes aldırmamak olmadı şu ana kadar.ki öyle olursa bence ilişkiye zarar verir.a.s
    oysa bu zaman zaman yaşadığımız kaybetme korkusu ilişkiyi daha da canlandırıyo bence. :asigim: insan aşkı kaybetmemek için emek harcıyo,fedakarlık yapıyo.. aynı zamanda sevgilimizin kendisini değerli hissetmesini sağlıyo.
    ben şahsen kendimi düşünüyorum da sevgilim beni kaybetme korkusu yaşamasaydı her hareketinde çok rahat davranırdı nasılsa benden ayrılmıcak düşüncesiyle.. ve bence aşırı rahatlığın sonu hiç de iyi olmazdı. :eek:lmaz:

16. 1 Mayıs 2010
  17. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar sizlerinde benimle aynı duyguları hissediyor olmanız beni rahatlattı. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim gerçekten.
    Herşeyi sizlerle paylaşmak bana yaşama gücü veriyor, tek başıma değilim diyorum.

18. 1 Mayıs 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de vardı bu takıntı bir zamanlar...

Ama benimki farklı biraz.Ben babamın vefatından sonra sevgilimi (şuanki eşimi ),arkadaşlarımı,annemi,kardeşimi kaybetme korkusu yaşadım.

Hatta öyle ki bu bende hastalık derecesinde bile oldu.

Durduk yere onların öleceğini düşünüp düşünüp hıçkırarak ağlamaya başlardım.

Çok düşündüğüm için de hep rüyalarıma girerdi onların öldüğü.

İyice psikolojim bozulmuştu ama ailemin destekleriyle atlattım hepsini...