Sevdiğinizin annesi ile aranız nasıl?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ceremino tarafından 23 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : ceremino
  1. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cogumuzun deli gıbı sevdıgı,kımseyle paylasamadıgı bı askı var,pekı ya onları dunyaya getıren anneleri:uhm: onlarla aranız nasıl?? paylasırsanız sevınırım,sevgiler..

2. 23 Temmuz 2007
  3. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    benimde aram cok iyi annesiyle.hatta bugün öglen telefonda konustuk.bana "beni hic bir cocugundan ayirmadigini söyledi.beni cok sevdigini söyledi.hatta bana Allah senden razi olsun dedi.bu son lafi duymak beni cok mutlu etti.her zaman beni sevdigini söylerdi ama Allah senden razi olsun lafini 9 senedir ilk defa duydum ve cok mutlu oldum.

4. 23 Temmuz 2007
  5. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne guzel canım ya sanlısın cunku bazı kayınvaldeler ogullarını paylasamıyorlar ,ve ne yazıkkı esler arasında sorunlar cıkıyor.ah bı anlasalar aradakı farkı yanı sevdıgının yerı ayrıdır annenın yerı.ne deyım allah nazarlardan saklasın umarım hep boyle ıyı olur aranız mutlu kalman dılegıyle sevgiler...

6. 23 Temmuz 2007
  7. toprak kokusu

toprak kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım benim aram erkek arkadasımın annesıyle gayet ıyıdır.fakat oglunu kızlardan kıskanır ıllakı tüm anneler.benim gozlemledıgım eger bır erkegın evlılıge dogru gıden bır ılişkısı varsa hele kı erkek kızı cok sevıyorsa anne daha cok kıskanır.bu kıskanmadan zıyade cocugunu paylasamama ıcgüdüsüdür ve anneyı gelecekte yalnız kalma korkusu sarar.fakat yıne de gelını olacakları kızı cok severler.

8. 23 Temmuz 2007
  9. angelbaby

angelbaby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimkide sadece annesiyle diil tüm ailesiyle çok iyi elime dikiş atmışlardı babası annesi kardeşleri ayrı ayrı gelip durdular arada sürekli telefonda grüşüorz allah bozmasın walla kızlar

10. 23 Temmuz 2007
  11. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    benimkinin annesi babası yok tatlicadiarzu

12. 23 Temmuz 2007
  13. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Ne mutlu sanayerimseniben
    Ben tanımıyorum valla ailesinilaelaelaelaelae

14. 23 Temmuz 2007
  15. d_ozvar

d_ozvar Guest

Benim de aram çok ii Allah a şükür sürekli telefonlaşırız, bana hep kızım der herkese gelinim diye tanıtır, üniversitede okuduğum dönemde sağolsun bana çok yardımcı oldu hep benim yanımda oldu ve evinin kapısını bana hep açık tuttu saol canım anneeciğimm beniiimm Allah nazarlardan saklasın biziii:nazar:

16. 23 Temmuz 2007
  17. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne guzel valla benım askımın annesıde ıyı olmasına ıyı ama cenesı dusuk hıc durmuyor sureklı vıdı vıdı tum ılgı onda olsun ıstıyor

18. 23 Temmuz 2007
  19. toprak kokusu

toprak kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    işte tatlım soyledıgım gıbı ılerıde yalnız kalmaktan,yalnız bırakılmaktan korkuyordur..bu da bır cesıt ıçgüdü..yoksa emınım kı cok sevmıstır senı