Sevdiğinizin karşısına gelinlikle çıktınız ama?...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve meliss86 tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : meliss86
  1. meliss86

meliss86 Guest

Ben nişanlımın karşısına gelinlikçi de denediğim bir kaç gelinlikle çıktım.Ya insan "benim bebeğime nasıl yakış " diye sarılmasa bile gözleryle duygularını belli eder onu gectim aklımda bi gelinlik vardı orada gördüğüm ama o gelinliği bulamadılar ben katologları karıstırdım nişanlımın yüzü degişti neymiş aslında ben katoglara boş bakıyormusum aklım bulunamayan gelinlik deymiş..ya öle değildi ama öle de olabilirdi bu benim özel günüm ama o bu tür seylere cok önem vermiyor. evliliğe giden bi arac olarak yorumluyor ya cok basit bi sebep bu ama sizce bu tür seyler odunluk dil mi? aşkım kelimsenden baska güzel sözünü duymam seviyorum diyorum ama neyini sevdigimi bilemez haldeyim

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Ağustos 2009
  2. 12 Ağustos 2009
  3. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Özür dilerim ama, yazdıklarınızı iki sefer okumama rağmen hiçbir şey anlayamadım. Kullandığınız Türkçeyi daha düzgün bir şekilde bizlere ifade ederseniz, daha iyi bir şekilde yardımcı olabiliriz..

4. 12 Ağustos 2009
  5. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    demek boşuna dememişler düğünden önce gelini gelinlikle görmek uğursuzluk getirir diye:ecrin_bebek:

6. 12 Ağustos 2009
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    insan hayatta gelinliği sadece bir defa giyer...bu nişanlın için önemli olmayabilir ama kızlar için çok önemlidir...içinde kalmasın içine sinen begendiğin bir gelinliği al..onun ne düşündüğü önemli olmasın senin için..

8. 12 Ağustos 2009
  9. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Erkekler böyle şeyleri bizim kadar önemsemiyorlar canım, üzülme düğün günü gelinliği onun için giydiğinde sana öyle bakmayacaktır emin ol. Düğün stresi germiştir nişanlınızı, birde erkekler alışverişi çok sevmiyorlar, uzun uzun katolog bakmayı falan..

10. 13 Ağustos 2009
  11. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    erkekler boyledır.pek kararsızlıgı sevmezler.Sen uc gelınlık begenecektın ya da ıkı.Ondan da fıkır alacaktın.Erkekler genelde ancak bunun ıcın yorum yaparlar canım.Bıx zevk alırız ama onlar almaz katalog bakmaktan ya da beklemekten.

12. 13 Ağustos 2009
  13. EU1

EU1 Guest

o önemsemiorsa sizin duygularnıza saygı göstermesini beklerdim!!

14. 13 Ağustos 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sen ilgi bekliyorsun da o bir an önce işini halledip gitme derdinde:lepi:

16. 13 Ağustos 2009
  17. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    acıkcaı ben aşkımla gelınlıgımı internetten birlikte beyendık..suan o gelınlıgı dıktırıyoruz.. ve provalarımıda fotoya cektım eşimede gosterdım :) ugursuzluk sacmalıgına inanmıyorum ben çunku.

sanırım sızınde sıtemınız bu yonde ilgi alaka goremedınız nısanlınızdan.. kımı erkek boyle seylerden cabuk sıkılır bir an önce almamızı beklerler.. ama bu gelınlık çok farklı birsey sonucta..nısanlınızın bu hareketıne anlam veremedım :KK43:

18. 13 Ağustos 2009
  19. =)yesil(=

=)yesil(= Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Gelinliği o gün onun için giyeceksin ve herkes gibi sende haklı olarak nişanlının bu konu hakkındaki düşüncesine çok önem veriyosun canım. Gerçekten yaptığı odunlukkk! Senin yerinde bende olsam bu durum hiç hoşuma gitmezdi bence nişanlına danışmadan göstermden kendin beğen gelinliğini o merak etsin şakkıdı