Sevdiimiz birini unutmak mmkn m?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kaderim_48 tarafından 14 Aralık 2008 başlatılmıştır.

14 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kaderim_48
  1. kaderim_48

kaderim_48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Unutulmazım
    Yıllar yılı acı çekmiştin, istemediğin bir ortamdaydın ve sana ters düştüğü halde yanlış şeyler yapmıştın. Acına, yaşam mücadelene ortak olup, yüreğimi yüreğine, ömrümü ömrüne katıp seni mutlu edecektim. Ben senden sadece sana verdiğim sevgiyi kabullenip, bu sevgiyi yaşamanı istemiştim. Yalnız seni istiyordum… Ama o kadar ters davranıyordun ki bana… Çok sevilmek bu kadar kötü müydü? Gerçekten böylesine ağır mıydı ki?

Sevgiye hasretim dediğini düşünüyorum da... Hayatıma bilmediğim anlamlar getirmiştin. Gözüm kapalı hayatımı ortaya koyduğum bir kumar oynamıştım. Ya seni kazanacaktım, ya da kendimden VAZGEÇECEKTİM. Hem seni kaybettim, hem de kendimden VAZGEÇTİM.

Var mıydı böyle kimsesiz darmadağın olmak, biçare kalmak, var mıydı? Keşke beni böyle ödüllendireceğine, hiç ödül vermeseydin. Onca yüreği senin yüreğine feda ettiğim halde, yüreğin kocaman sevdamı alabilecek kadar büyümedi…

Ben de sana büyük bir sevgiyi vermekte diretiyordum. Bu kadar direttiğim için beni bağışla…

Beni kırgınlıklarla, çelişkilerle, cevabı sende olan bir sürü soruyla ve bitmek tükenmek bilmeyen "keşke"lerle bıraktın, bana onca acı verdin ama yüreğim düşmanın olamıyor. Her gün alabildiğine yanıyor, istesem de istemesem de seni özlüyor, seni istiyor.

Yüreğimi koparıp atmak mümkün olsaydı hiç düşünmeden koparıp atardım. Ama artık kendime sözüm geçmiyor.

Başımı ellerimin arasına ne ilk ne de son alışım. İlk acım değil ama en büyükacımsın.

Bir limandayım ve senin bindiğin gemi çoktan uzaklaşıp gitti. Bunu kabullenemiyorum, zoruma gidiyor, canımı acıtıyor.

Sen yüreğimdeki hasret! Yarım kalmışlığım, unutulmazımsın…
    seninle dünyaya getirdiğim üç tane güzel yüzlü meleklerim için seni unutmayı hiç düşünmedim..sen benden kopsanda ben hep mücadele ettim...
    unutmadım...unutmayacağım...bil istedim...Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

2. 14 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

mecbur alışıcaksın şekerım, ben de aynı durumdayım hatta burada senle aynı durumda olmak durumunda kalan cok bayan var , sen de cok sevdım kayybettım demıssın
    cok sevdıgımız yuzden kaybeeden oyle cok bayan var kı aynı sebepler, karsı da koyamıyoruz kendımıze şekerım agla acılırsın ıyı olmaya calısmaktan baska caren yok. gecmıs olsun

4. 18 Aralık 2008
  5. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    keşke unutmak kolay olsa da hayatımızdaki kötü şeyleri unutabilsek...

6. 18 Aralık 2008
  7. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    İnsan zamanla neleri unutuyor derler ya aslında yalan cnm:kahve:
    Unutmuyorsun sadece zamanla yerini boşluga bırakıyor o kadar..
    unuttugunu zannediyorsun :nazar:

8. 18 Aralık 2008
  9. anofel.

anofel. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başkasını kendimizden çok sewmemek gerek aslında..yaşadıklarımızdan ders almamız gerekli bence..

10. 18 Aralık 2008
  11. aysura

aysura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vefayı vefasızlarda arayanlara verilecek vefamız olmamalı,boşa hasret çekmeye gerek yok... üzülmeyelimmm yaradanın terazisi çok dengelidir.gün gelir sıra bizede gelir...:KK43:

12. 21 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Unutmak mumkun degil bence. Birde ilk askiniz ise unutmaniz gereken kisi daha da zorlasiyor

14. 23 Aralık 2008
  15. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    unutmak o kadar kolay olsaydı keşke....evet unuttuğumuzu zannediyoruz o kadar...

16. 23 Aralık 2008
  17. NeSlYSeRt

NeSlYSeRt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence mumkun deil ben ayrildim sevgilimden ayrilmak zorunda kalmistim arabamizdi sevdigim kisi annemler karsi gelmisti ve ben 2 gun ayri kalabildim yattim kalktim aklimdaydi aglicm die gozlerm sismisti unutamamistm her an aklimdaydi ve simdi ailemize karsi yine birlikteyiz ayrili ve unutmayi denedk olmadi:)

18. 23 Aralık 2008
  19. ayyysem

ayyysem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    böyle birşey mümkün deil söz konusu bile olamaz.......
    tamam başka biriyle birlikte olabilirsin, yeniden birileri heyecanlandırabilir seni , başka birini daha beğenebilirsin ama hep onu sewersın.. anlayacağınız aynen şu durum;
    Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor,,yastayım hiç kimse bilmior..........