Seven erkek nasıl olur ??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ezgi_canan tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

11 Ekim 2012
    Konu Sahibi : ezgi_canan
  1. ezgi_canan

ezgi_canan Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ben simdi cok merak ediyorum arkadaslar seven erkek nasıl olur... yada olmalı gerçekten sevdiğini nasıl anlamalıyız ??

2. 11 Ekim 2012
  3. gul_koc

gul_koc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Her erkeğin kişiliği farklı, herkes sevgisini farklı gösterir. Bunu bence hissederek anlarsın.
    Mesela bazıları herkesin yanında , her yerde yapıs yapıs olur. Sarılır , öper, iltifatlara bogar.

Baskası da toplum icinde, 3. Şahısların yanında uzak durur hic bi sey hissettirmez basbasayken anlarsın sevgisini :)

Bana gore bir erkek, birlikte olduğu kadını herkese her seye karşı arkasında olur, onun kirilmamasi icin elinden gelen hassasiyeti gösterir, ve en önemlisi asla saygıdan ödün vermez. Ben bunlara bakarım.

Bunlar varsa bu adam beni seviyor derim. Hani derler ya gözünün icinden sakınıyor , beni oyle sakınıyorsa seviyordur :))

cekilingeckaldm ve kralice40 bunu beğendi.
  4. 11 Ekim 2012
  5. ballilokmatatlisi

ballilokmatatlisi odurbenımaşkım Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    davranışlarından, ilgisinden, bakışlarından...hele de karşılıklıysa hissedersiniz

6. 11 Ekim 2012
  7. nesdem

nesdem prensesini buyutuyor:-) Üye

Beğenileri:
    485
    Ödül Puanları:
    83
    kişiden kişiye değişir bence.kıskançtır fazlaca (bu iyi bir şey sayılmaz), sahiplenir, eviyle ilgilidir, sevgisini hep dokunarak belli eder, sürprizler yapar, gün içinde 5-6 kez arar, seni seviyorum cümlesini sıkça kullanır, hastalanınca üstüne titrer, yüzün düşünce ilgilenir, saygılıdır, sadıktır...

8. 11 Ekim 2012
  9. ezgi_canan

ezgi_canan Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    anladım tskr ederim :KK16: :KK16: .16:.. birde söyle soruyum ciddi bi erkek nasıl olur davranışları tavırları sevdiği kız nasıl yaklsır nasıl davranır..??

10. 11 Ekim 2012
  11. tubaolcy

tubaolcy Ömre Bedel.. Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    38
    Fazla söze gerek yok..Seven erkek sadakatin ta kendisidir..Sadakat olunca bu sayılanların hepsi oluyor zaten..

12. 11 Ekim 2012
  13. beyazlim

beyazlim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    Saygili olmali sana karsi,

zorlamamli seni istemedigin seylere,seni her halinle begenebilmeli.

bence kesinlikle fazla hediye alan ve parayla gösteris yapan erkekte bir adim geri gideceksin!

cünkü benim esim yapmazdi böyle seyler misal ama baska türlü sevgi ve saygisin gösterirdi ve önemli olanda budur..

cok sükür,iyi ki o var hayatimda:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

14. 11 Ekim 2012
  15. ezgi_canan

ezgi_canan Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bu forumda da cok var seviyorum deyip aklı baska seylerde olan erkeklerde var onu ayırt etmek için sormustum

16. 11 Ekim 2012
  17. beyazlim

beyazlim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    iyi bir soru.

Ailesiyle tanistirmaktan cekinmez,samimidir yukarida dedigim gibi seni mal ile mülkle elde etmeye gerek duymaz.

sorunlariniz bile olsa seni def etmez.

bunlarin hepsi aklima suan gelen ufak seyler ama önemli bence.

misal esim tanisali 2-3 ay oldugunda kiz kardesiyle tanismami istedi...buda hosuma gitti cünkü,ciddi düsünüyordu benimle sahiden.

Ama birde böyle bisey var.hemen bir iki bulusmadan sonra yok evimizin pancurlari mavi olsun,3 cocugumuz olsun diyendende biraz süphe duy derim...

birde biraz gözetle,mesela esimden önce biriyle tanismistim,ve o cok israrci idi ki dedigim gibi iyi degil bu bence,

ve bir kizla zamanida anlasamyip ayrilmislar,ayyy inanirmisin onu anlatirken o icinde olan öfkeyi nasil gördüm,cünkü disada vurdu ve buda beni korkuttu,

cünkü sanki o kiz o an orda olsaydi bogacakti kizi:KK30:

18. 11 Ekim 2012
  19. BenIpek

BenIpek en sevdiğim.... Pro Üye

Beğenileri:
    3.029
    Ödül Puanları:
    113
    seven erkeği hissedersin..haraketler çok yapmacık olabiliyor. burada eşine hiç bir açık vermeden sorunsuz evlilik yaşadığını düşünen bir sürü arkadaş aldatıldığını öğrenebiliyor. o yüzden yanında uyuduğunda, elini tuttuğunda, gözüne baktığında hissedersin bunu bence...evliysen mesela en çok gelmek istediği yer evidir akşamı iple çeker gibi...