severek ayrılmak çok zor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve peri212 tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : peri212
  1. peri212

peri212 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benimde üniversitede okurken başlayan 5 yılı geçmiş bir ilişkim var.birbirimizi çok seviyoruz.şu ana kadar öyle alıştık ki biribirimize.ama ailem evlenmeme izin vermiyor.tek gerekçe olarak da gurbet olmasını gösteriyor.ben manisadayım sevdiğim ise istanbulda.bende aileme çok düşkünüm ama,onu sevmekten vazgeçmem çok zor.ya ailem ya sevdiğim arasında karar vermek çok acı yardımlarını bekliyorummirmirmirmir

2. 4 Mart 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488

allah yardımcın olsun:teselli:a.s.
    kelin ilacı olsa kendine sürer dogrususenağlama:çok üzgünüm:

4. 12 Mart 2009
  5. ardeniz

ardeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer ailem beni elle tutulur bir gerekçe olmaksızın sevdiğimden ayırmaya kalksaydı onları asla affetmezdim. kızım nasıl mutlu olursa... demelerini beklerim ben.

gurbet nedeniyle sevdiğini bırakırsan çok acı çekersin, keşke demekten ağlarsın çok. ama her koşulda aileni kaybetmezsin. bence kesinlikle sevdiğini seç. kedin için yap bunu.

6. 18 Mart 2009
  7. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aılen bence baskA SEYLER ICIN YOKDA DIYO OLABILR CUNKU SIRF MESAFE VAR DIYE YOK DIYEMEZLERR BENIMDE OLE IDI AA BENIM MUTLULUGUM SOZ KONUSU OLUNCA ELINDE SONUNDA BI YUVA KURACAZZ DEMI IZIN VERDILER TAMM 13 SAATLIK BI MESAFEDE ANNEMLERR BENDE DUSKUNDUMM AMA HAYATIM MUTLULUGUM SOZ KONUSU OLUNCA SEVDIGIM INSANLAYIM VE COKDA MUTLUYUMM
    ESIM ASKERR DOGU GOREVI VAR VEE DOGUYA GIDECEZ OZAMAN BU MESAFR IKIYE KATLANACAKK SENIN MUTLULUGUN SOZ KONUSU ISEE KATLANACAKSIN ALISIRSINN OLE GUZEL ALISILIYOKI:)AMA AILEDEN KESINLIKLE OLMAZ DIYOSADA AILENI KARSINA ALMA ASLAA
    NE OLURSA OLSUN HERZAMANA AILENN SANA DESDEKOLURR CAnımm ayrıca unıversıte okumussun gurbetlıgı az cok yasamıs olmalısın canım yaa

8. 28 Mart 2009
  9. peri212

peri212 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize benim derdimi paylaştığınız için çok teşekkür ederim .
    ama ne yardan ne serden vazgeçemiorum.o kadar çok seviyoruz ki birbirimizi ömrümüzün sonuna dek böyle yaşamaya razıyım.uzakda olsa kalbimde yanımda olduğunu hissetmek bile öyle güzel ki.eğer bir gelişe olursa sizlerle paylaşıcam.hepinize tekrar teşekkür ederim
    sevgiyle kalın...