sevgi bitmişse...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Exorcist tarafından 9 Eylül 2007 başlatılmıştır.

9 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Exorcist
  1. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    Ne acıdır bilir misiniz; sevginiz bitmişse ve maddi nedenler, toplum kuralları gibi sizin dışınızdaki etkenler sizi bağlıyorsa gidemiyorsanız üstüne üstelik yüreğiniz bir başkası için çarpıyorsa hem de imkansız biri için...

Resmi kayıtlarsa eşiniz ama kalbinizde hiç bir şeyiniz olan adamla her gece aynı yatağa girmek ne acıdır bilir misniz? Gözünüz hep çevredeki çiftlere takılır ne kadar mutlular diye geçirirsiniz içinizden; el ele tutumuş gidiyorlar oysa sizin elinizi hiç hissetmediğiniz bir el tutmaktadır, hiç duymayı istemediğiniz bir ses size sevgi sözcükleri sarfetmektedir, dudaklarınıza hiç değmesini istemediğiniz bir öpücük konmaktadır... Ne acıdır bilir misiniz?

Bu yaşanmış bir hikayedir aslında sessiz sedasız yaşanmış bir hikaye ve kimbilir kaç kadın maddi imkansızlıklar en kötüsü de toplum kuralları adına bu acıyı sessizce yüreğinde yaşamaktadır.

2. 9 Eylül 2007
  3. SARI KELEBEK

SARI KELEBEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    harika bir yazı tıpkı beni anlatıyor aslında söyleyecek çok söz var ama.......................

4. 9 Eylül 2007
  5. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    teşekkür ederim canım gerçekten söylenecek çok söz var aslında ama...

6. 9 Eylül 2007
  7. SARI KELEBEK

SARI KELEBEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu konuda o kadar doluyum ki benimle aynı şeyleri hhissedenlerde varmış çevremde demekki kimse beni anlamıyor

8. 9 Eylül 2007
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Boşanamamak sanırım bir insan için olabilecek en kötü durumlardan biridir. "Olmuyorsa bitirin, koyun kapının önüne!!!" demek en kolayıdır. Oysa; o insanların içinde bulunduğu konumu,içinde kopan fırtınaları asla göremeyiz.

Çaresizlik çok zor! Ama derdini veren Rabbim elbet dermanını da vermiştir. Hayat karşı güçlü durmaktan başka çare yok! Allah çaresizlerin yardımcısı olsun inşallah..!

10. 9 Eylül 2007
  11. kelebek__

kelebek__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kaç kişi yada kaç çift ne kadar hayatının insanıNI gerçekde bulabiliyor ? kim bilir,çok çabuk yaşıyor ve hızlı tüketiyoruz,ilişikiler saman alevi bendenlere sıçrıyor ve sonra iyice Tanımadan,Tanınmadan anlık yada belli bir dönemin heyecanı yada boşluğuyla Evlilikler oluyor.Oysa gerçekler ise hep peşimizdedir.Elbet bir gün çıkacağını göz önüne alındığında başlıyor Gerçek Yüzler,dökülmeye başlıyor ilişikiler ve kavgalar ayrılıklarla son buluyor.Cesareti olanlar ayrılıyor ,olmayanlarda Aile, Sosoyal Çevre yada Çoçukları için ''Zindanına Zindan ekliyor'' ne diyebilirimki bayanlar cekip gidebilenler ve birde gidemeyenler,dönüp dolaşıp cesaret çarşafına dolanan ayaklar...Aşkın önünde saygıyla eğilmekten başka bir yol bulamıyan ben ağzımda kekremsi bir tatla yazıyorum şu an bu yazıyı .Kapalı kapıların aralanması dileğiyle SEVGİYLE KALIN...

12. 10 Eylül 2007
  13. EU1

EU1 Guest

siz ne kadar acıdır bilirmsiniz deliler gibi sevdiğiniz adam artık sizi umursamıyordur yazdığınız yaşıların aynısı yaşadım ama tek farkla ben sevdim kocamı ve hatta onu yeryüzündeki hiçbir kadın benim gibi asla sevemez ama olmadı benimö çabalarım bu evliliğin sönmüş ateşini tekrar alevlendiremedi ve bitti 2 ay oldu biteli benim içimdeki ateş nefrete onu içinde olmayan sevgi pişmanlığa dönüştü ve bittiiiiii

14. 10 Eylül 2007
  15. julied

julied Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Duygucuğum bence sen en doğru olanı yapmışsın. Bittiğini anladığın anda bırakmışsın. Sadece bir tarafın sevgisiyle yürümezdi zaten. Ama sadece maddiyatı düşünerek bir erkekle aynı yatağı paylaşıyor olmak, onunla sırf ben çalışmıyorum diye evli kalmak bana doğru gelmiyor. En azından o kişinin ruh sağlığı için. Ben parasız kalmayı tercih ederim ya.

16. 10 Eylül 2007
  17. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Sevdanın bitmesi ne kötü ya

18. 10 Eylül 2007
  19. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya bişey sorcam sevgiliyken ilgiliyken evlendikten sonra ilgisiz ve umursamaz mı oldu?bi de ne kadar sürede bu hale geldi?özel olduysa özür dilerim sormadım farzeta.s.