sevgi zamanla biter mi??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve masumprenses tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : masumprenses
  1. masumprenses

masumprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 3 senelik bi ilişkimiz vardı ama artık bitti diyebilirim ne o beni arıyo ne ben onu geçen gün msjlaştık ben bizim aşkımız bitti artık sevgi zamanla bitiyo dimi dedim o da evet öyle oldu dedi peki ne yapalım tekrar eskiye dönmek için dedi bende ayrılalım dedim oda senin tek bildiğin zaten ayrılmak en ufak bişiyde hemen ayrılalım diyosun dedi dünde ayrılmayı düşünüyomusun diye msj attım düşünmüyorum değil ama kararsızım dedi sizce sevgi zamanla bitiyo mu yoksa başka sorunlar mı var?Ya yardım edin kafayı yemek üzereyim ben onu çok seviyorum oda beni çok sevdiğini hiç bırakmıycağnı söylüyodu ama sanırım ayrılmanın vakti geldi yardım edin nolur yorumlarınızı bekliyorummafoldumben

Son düzenleme: 7 Şubat 2010
  2. 7 Şubat 2010
  3. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgi çoğu zaman biter ve yerini alışkanlık alır siz bunu sevgi sanarsınız.. Bunun ayrımını yapmayı çok iyi bilmeniz gerekir. Bu arada sevginizi bitiren zaman değil başka sebeplerdir.

Rosanera bunu beğendi.
  4. 7 Şubat 2010
  5. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bitmeseydi her aşık olduğum adam sonrası ölmem lazımdı.

Eses07 bunu beğendi.
  6. 7 Şubat 2010
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bence iliskinize de kendinize de karsinizdakine de bir sans daha verin.. herkesin bazen 1 sansa daha ihtiyaci olur cidden.
    bu arada sevgi kolay kolay biten birsey degil ama bazen durtuklenmesi aciga cikarilmasi gereken birsey zamanla insan hissetmeyebiliyor..

8. 7 Şubat 2010
  9. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Gerçek sevgi bitmez...

Eses07 bunu beğendi.
  10. 7 Şubat 2010
  11. Chevi

Chevi Guest

gereken özen gösterilmedikten sonra her duygu biter..
    alışkanlıklar başlar oda özensiz ise zarar vermeye başlar köle efendi ilişkisi başlar...
    önem vermek lazım sevgiye gereklı değeri göstermek lazım..
    sevgi zamanla bitermi biter karşındaki ve sen yeterınce sevgıyı ciddiye almazsanız biter:

12. 7 Şubat 2010
  13. masumprenses

masumprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :sinifsinif:ya kızlar şimdi msjlaşıyoruz ben yeni birini buldunmu dedim oda sen varsın ya napayım başkasını dedi sizce napayım bana yol gösterin kafam o kadar dolu ki napıcağmı bilmiyorum nasıl davranayım ne diyeyim??

14. 7 Şubat 2010
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    e canim sevmiyo musun sen bu adami ne bicim sorular bunlar yani..
    bir sans daha verin birbirinize, icinizden soylemek istediginiz hangi duygunuz varsa acikca soyleyin.

16. 7 Şubat 2010
  17. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saniyorum iliskiniz artik siradanlasmis..yeni heyecanlar katmak gerek..ayrica bi iliskide devamli ayrilmak erkegi biktirir.seviyorsunuz madem iliskinize zaman taniyin..bilmiyorumkismile

18. 7 Şubat 2010
  19. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    aynen katılıyorum önce aşık olursunuz zamanla aşk yerini sevgiye bırakır ölene dek de sürer :asigim: bence sevgilin en ufak bir şeyde ayrılalım demenden falan sıkılmış olabilir erkekler bizim gibi ilişkinin enini boyunu tartmıyolar canım bence sen de takılma öyle şeylere bak ne güzel sen varsın demiş sana demek ki ayrılığın lafı geçse de o atmamış seni kalbinden sen de aşkınıza sevginize odaklan tatlım bir de baya zaman olmuş ya ufak hediyelerle falan da ilişkinizin monotonluğunu giderebilirsin eğer gerçekten seviyosan bence sevgi bitti galiba gibi cümleleri ilişkinize asla sokma eminim her şey daha güzel olucak yerimseniben