Sevgili/Eşinizle tanışmadan önce birbirinizden habersiz aynı ortamda bulundunuz mu?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve joey tarafından 30 Kasım 2009 başlatılmıştır.

30 Kasım 2009
    Konu Sahibi : joey
  1. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Başlık çok net olmadı sanırsam ama demek istediğim şu. Yapılan bir araştırmaya göre çiflerin çok büyük bir çoğunluğu birbirlerini henüz tanımazlarken, birbirlerinin farkında değillerken, aynı ortamlarda tesadüf eseri bulunuyor hatta birbirlerini görüyor, yolda yürürken yanında geçiyormuş.

Örneğin ben nişanlımla bir arkadaşım vasıtasıyla üniversite yıllarında tanıştım. Oysa nişanlım lisedeyken, onun bir arkadaşı bizim apartmanda oturuyormuş ve sık sık onlara gidiyormuş. kim bilir kaç kere merdivende karşılaştık ya da kapıda. Bundan kaç sene sonra tanışıp bir ilişkiye başladık.

Bir arkadaşımda sevgilisiyle sürekli aynı kafeye takılıyormuş. Amam birbirlerinden habersiz. Daha sonra çok farklı bir yerde karşılaşıp, birbirlerini farkedip tanışmışlar. Çok sonra ise aynı kafeye takıldıklarını farketmişler hatta birbirlerini gördüklerini.

Sizin de böyle bir durumunuz oldu mu?

2. 30 Kasım 2009
  3. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    bızde esımle ortak arkadas sahıbı ımısık bırbırımızden haberımız yok mus.hatta oylekı bırhaftasonu denıze gıtmıstık.ortak arkadasım da onunla sahılde karsılasmıs ogun.ama bız karsılasmadık.daha sonra arkadasımızın evınde ramazanda ıftarda tanıstık.ara ara da carsıda karsılasırdık merhaba merhaba.hatta bırkeresınde restoranda karsılastık.2 2,5 sene aradan sonrada bırlıkte olmaya basladık.arkadasımız bıle sasırdı....kısmet ışte.nasıpte varsa oluyor

4. 30 Kasım 2009
  5. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet yurtta kaldığım dönemlerde yurdun yanındaki apt. arkadaşlarıyla 2 yıl oturmuşlar mutlaka karşılaşmışızdır diye düşünüyoruz. tabi benim okulum bitti o bakırköye taşınmış. aradan 4 yıl geçti iş yerinde ortak bir arkadaş vasıtasıyla tanıştık

6. 30 Kasım 2009
  7. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet biz iki yıl aynı okuldaymışız ne ben onu gördüm ne de o beni
    liseye geçtik bir yıl da öyle aynı okuldaymışız gene tanışmadık bilmiyoruz birbirimizi
    lise ikide allah artık bizi aynı sınıfa düürdü ve mutlu sonn :asigim:

8. 30 Kasım 2009
  9. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    bızde aynı sehırde yasamısız 8 sene
    ve ben onun okuluna 5,6 defa cesıtlı bahanelerle gıttım hatta ıkısındede baska cocuklar ıcındı
    mutlaka kı gormusumdur ama dıkkat etmemısımdır

10. 30 Kasım 2009
  11. pinarz

pinarz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynı durumu bizde yaşadık sevgilimle:) üniverstede tam 3 sene aynı fakültede aynı binalarda derse girmişiz. hatta ben bir sene onların sınıfından bir derse girdim. ama ne ben onu ne de o beni hiç hatırlamıyor. mezun olduktan sonra ortak bir arkadaşımız sayesinde iş sebebiyle tanıştık.hala konuşuruz bunu nasıl birbirimizi hatırlamıyoruz diye :)

12. 30 Kasım 2009
  13. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    olabılır tabı

Son düzenleme: 30 Kasım 2009
  14. 30 Kasım 2009
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bizde eşimle kıbrısta aynı otelde kalmısız o çalışıyordu bende eski sevgilimle tatile gitmiştm :kedi: ama hatırlamıorum hiç

16. 30 Kasım 2009
  17. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    bu çok iyiymiş işteee delikafadulden

18. 30 Kasım 2009
  19. armanda

armanda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet bende eşimle evlenmeden önce çok karşılaştım. Dayımın marketi vardı eşimde oraya sigara getiriyodu bende dershaneden çıkışta hep markete gidiyordum hep karşılaşıyoduk ama hiç dikkatimi çekmiyodu sonra nasıl olduysa tanıştık 2 yıldır beraberiz ve 2 aylıkda evliyiz. Sonrasında öğrendimki bizim oturduğumuz sitenin içindeki marketede sigara getiriyomuş nasip kısmet işte opuyorumnanaktan