Sevgiliden tokat..lütfen cevap verin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mutsuz_balbocegi tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : mutsuz_balbocegi
  1. mutsuz_balbocegi

mutsuz_balbocegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgilimle bugün kavga ettik,beni çok sinirlendirdi defalarca tokat attım hatta biara resmen onu dövdüm diyebilirim üzerine saldırdım her yerine vurdum ama sonunda oda benim tam yüzüme doğru olmasad vurdu bana.sakinleşmem için yapmış ölee diyo ama bence ayrılmalıyım ne olursa olsun tokat atmamalıydı sizce????siz olsanız ayrılırmıydınz bu tokattan dolay. cevaplarınızı bekliyorum.

2. 27 Ocak 2010
  3. 1 anne

1 anne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Hepimizin aşk ve ikili ilişkileri yaşama tarzı farklı işte.Ben konu ne olursa olsun tartışmalar şiddete yönelik davranışlara dönüşmemeli diyenlerdenim ama burda iki ayrı sorun var.Birincisi aşk gibi naif bir duyguyu böyle hoyratça yaşama biçimi ikincisi ise kendinizi ayrıcalıklı gören bakış açınız.Siz sevgilinize şiddet uygularken kendinizi haklı görüyordunuzda sevgiliniz herhangi bir amaçla tepki verince mi ayrılmalıyım sonucuna vardınız ben bunu çözemedim.kadına el kalkmaz evet ama daha da önemlisi insana yönelik şiddete hayır!!!Sorunlarınızı konuşarak halledemiyorsanız tabiki tartışın,insanız hiç mi yaşamadık bişeyleri fırlatıp sinirimizi aldığımız anları olayları hepimiz yaşadık elbette ama karşımızdakinin canını acıtacak bilince geldiysek bir durup düşünelim.

4. 27 Ocak 2010
  5. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle sizin de ona vurma hakkınız yoktu. siz neden vurdunuz?

6. 27 Ocak 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bence onun senden ayrılması lazım saldırmıssın cocuga oda sakinleşmen kendine gelmen için yapmıs olabilir bayılana falanda yaparlar ya

8. 27 Ocak 2010
  9. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen adamı resmen dovmussun o sana tokat attı dıye ayrılmayı dusunuyosun sen kendı yaptıgından utanıp ayrılmayı dusunsen daha ıyı olur bence ama konu ne bılmıyorum sunu tavsıye ederım yaptıgın hareketın cıddı bır sebebı yoksa son zamanlarda cok gergın oldugunu sınır krızı gecırdıgını soyle ve ozur dıle sevgılının davranısını senın davranısının usutune normal goruyorum

10. 27 Ocak 2010
  11. mutsuz_balbocegi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim ona bukadar sinirlenip vurmamın nedeni benden habersiz bi tanıdığına kredi çekmiş olması bu bizim geleceğimizin ve verdiğimiz emeklerin mahvolması evliliğimizi bi 2 yıl daha ertelememiz demek,erkek arkadaşım ihtiyacı olan tüm insanlarn yardımına koşuyor ama peki biz???işte bu gelmeyecek geleceğime ve insanlara hayır diyememesine kızdım ve bu tokatları haketmişti bence.bide blkide bilinç altımda ona bölee vurarak onu zorlamak geçti,bakalım ne yapacak diye.ama sonuç bu oldu.evliliklerde daha büyük sorunlarda çıkıcak ozmandamı bölee olacak,tavrım kesinlikle kendimi üstün görmek değil,orada geçip giden yıllarımdan dolayı böyle yaptım.

12. 27 Ocak 2010
  13. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    canım iyi misin sen?
    ne olursa olsun bu derece agrasiflik çok yanlış..
    belki de bir uzmandan yardım almalısın..

14. 27 Ocak 2010
  15. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    komedi gibi..
    adami dövmüssünüz..
    o size tokat atti die ayrilmalimiyim diyorsunuz.

sorunuzu benden ayrilirmi diye sorsaydiniz daha mantikli olurdu..

16. 27 Ocak 2010
  17. mutsuz_balbocegi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bilmiyorum belkide ben sorunluyum dediğiniz gibi ama aynı kişiye daha öncede kredi çekmişti ve gene çekmiş,biz anca kredi çekerek evlenebilicektik ve böylelikle okredi çekemiycek 2 yıl ee nasıl evlencez ben vurmayımda kim vursun şimdi ya:KK43:

18. 27 Ocak 2010
  19. 1 anne

1 anne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    sinirlenip,hırslanmakta haklı olabilirsin ama yanlış tepki vererek haksız duruma düşmüşsün.O yakını kendisi için çektiği krediyi düzenli olarak ödüycek belki(iyi niyetli düşünüyorum)ya da konuşarak gerekirse sesini yükselterek,tavır yaparak,mesafe koyarak tepki verip onu cezalandırabileceğin bir durumda şimdi suçlu konumundasın.Konu Onun sizin geleceğinizi ikinci plana attığından çıkmış artık birbirinize uyguladığınız şiddete dönmüş.