Sevgililer gününe özel..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kaderim_48 tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kaderim_48
  1. kaderim_48

kaderim_48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgililer günü bugün..Niye günleri ayırırlar hiç anlamadım..Anneler günü,babalar günü,
    öğretmenelr günü,sevgililer günü vs.günler..Annemizi anneler gününde arayacağımıza
    veya hediye alacağımıza sair günler arasak ne kaybederiz..Aynı şekilde babalarımızı ,
    öğretmenlerimizi ve sevgilimizi niye gününde hediye almak isteği olur içimizde..
    Babamızı durup dururken hediye alsak veya sevdiğimizi gösteren mesaj atsak sevinmez mi?Öğretmenimizi sabah okula giderken bir demet çiçek götürsek,gözündeki parıltıyı
    hissetmez miyiz..? Sevgilimize gül almak için veya hediyeler almak için ilahi sevgililer
    günü olması mı gerekir..?Ben hiç anlayamadım böyle günleri..Ama dostlar orda görsün
    diye ister istemez uyuyoruz..
    Sabah uyandığında sevdiğin birine kısa mesaj ile sevdiğini hissettirmek veya
    arayıp hatrını sormak o kadar zor bir iş olmasa gerek..Onun için sevdiklerimizi
    ihmal etmeyelim.Aranmayı beklemeyelim...Sadece özel günlerde arandıklarını
    hissettirmeyelim..Sevgililrer gününü kutladığımızda sevgiler daha mı kalıcı oluyor..?
    Sevginin günü yoktur..Seviyorsam her gün seviyorumdur..Sadece sevgililer gününde değil..Sevginin derecesi de yoktur..Cebinde ekmek alacak parası olmadığı halde
    sevgilisine veya eşine çiçek almak için öz veride bulunan arkadaşlar..Sevgimizi her zaman
    gösterelim..Gününü beklemeyelim..Bütün günler bizim..Pahalı hediyelerle değil;güler
    yüzle,tatlı dille sevgimizi gösterelim..İmkanımız olduğu sürece bibirimizi hatırlayalım ve
    küçük hediyelerle sevgimizi gösterelim..Unutulmadıklarını ve sevildiklerini gösterelim..
    Küçücük şeylerle mutlu olalım..Mutluluğun sırrı bu değil mi sizce?
    YİNE DE BÜTÜN GÜNLERİNİZ SEVGİYLE DOLSUN..SEVGİSİZ KALMAYIN..
    SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...NİCE YILLARA İNŞALLAH..
    SIDIKA EMEK:nazar::nazar: