Sevgililerin sevgilisi sevgilime....

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve EU2 tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

  11 Şubat 2009
  Konu Sahibi : EU2
 1. EU2

  EU2 Guest

  Seni seviyorum çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin tüm kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.

  Seni seviyorum çünkü beklentisiz sevmenin ne olduğunu biliyorsun. "Önce sen beni sev ben seni daha sonra severim" demiyorsun. Açıyorsun yüreğini cesurca. Cesaretinle beni kendine hayran bırakıyorsun.

  Seni seviyorum çünkü her insanda var olan zayıflıklarını saklamıyorsun. Kendini olduğundan farklı göstermiyorsun. Ağlaman gereken yerde ağlıyorsun gülmek istediğin zaman gülüyorsun.

  Seni seviyorum çünkü bana değer veriyosun. Gözünden bile sakınıyosun beni.Benim için endişe duyuyorsun beni merak ediyorsun. Birisi tarafından merak edilmek meğer ne kadar güzel bir şeymiş.

  Seni seviyorum çünkü gecenin bir yarısı kötü bir rüyadan uyandığımda sıkıntımı seni düşünerek atabiliyorum üzerimden. Böyle rahatlatıcı bir yanın var senin.

  Seni seviyorum çünkü heyecanını hiç kaybetmiyorsun. Bir hedefe ulaştığın zaman rahatlayıp kenara çekilmiyorsun. Önüne yeniden hedefler koyup aynı heyecanla devam ediyorsun

  Seni seviyorum çünkü doğadaki her canlıya sevgiyle bakabiliyorsun. Üşümüş bir sokak kedisi gördüğünde içinin acıdığını biliyorum. Her canlıya yardımcı olabilmek için çırpınıyorsun

  Seni seviyorum çünkü ne kadar zorlu olursa olsun bir sorunu çözmekten vazgeçmiyorsun. Kaçmanın ya da ertelemenin o sorunu çok daha fazla büyüteceğini biliyorsun.

  Seni seviyorum çünkü almak için önce vermek gerektiğini biliyorsun. Sonsuz bir sevgi denizi var senin içinde. Sevgiyi bulmak için önce içindeki sevgi denizinin suyunu çevrene saçman gerektiğinin farkındasın.

  Seni seviyorum çünkü beni baştan çıkarıyorsun. Tukunun ateşimde eriyorum seninle. Dokunduğum an öyle bir sıcaklık kaplıyor ki bedenimi üzerime buz yağsa üşümeyeceğimi biliyorum.

  Seni seviyorum çünkü mantıklı davranmak adına duygularını ertelemiyorsun. Yaşamak istediğin her şeyi "Hemen şimdi!" yaşamak istiyorsun. Hayatı ıskalamamak gerektiğini çok iyi biliyorsun.

  Seni seviyorum çünkü bencil değilsin. Sadece kendini düşünmüyorsun. Aşkın iki kişilik yaşanması gerektiğinin farkındasın. Attığın her adımı içine beni de katarak atıyorsun

  Seni seviyorum çünkü senden çok şey öğreniyorum. Bana hayatıma bambaşka tatlar getirdin. Hiç bilmediğim şeylerden haberim oldu. Ve sen de benden çok şey öğrendin. Birbirimizin ufkunu genişlettik yenilendik .

  Seni seviyorum çünkü hayatını bir şeylere sahip olmak adına harcamıyorsun. ''Elimdeki bana yeter'' diyebilme erdemine sahipsin. Gözün aç değil yetinmeyi biliyorsun.

  Seni seviyorum çünkü gösteriş yapmak hava atmak büyüklük taslamak gibi huylara sahip değilsin. Kendini olduğundan farklı göstermiyosun. Hatta bazen seni yanlış anlarlar diye kendinde var olanı bile saklıyorsun.

  Seni seviyorum çünkü güven denen şeyin var olduğuna dair tüm umutlarımı kaybetmişken bu duyguya ne kadar ihtiyacım oldığunu anladım sayende. Bana verdiğin güvenle şimdi dimdik duruyorum kalleşliklerin karşısında.

  Seni seviyorum çünkü kıskanıyorsun beni. Öyle tadında öyle kararında kıskanıyorsun ki bu çok hoşuma gidiyor. Ne aşırıya kaçarak sıkıyosun beni ne de hiç kıskanmayarak umursamaz görünüyorsun.

  Seni seviyorum çünkü seninle geleceğe dair planlar yapabiliyorum. Bugünü yaşarken yarını da unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme. Ulaşmak istediğim her yerde her hedefte de seni görüyorum. Çünkü benimle birlikte yürüyorsun
  Sevdim Seni
  Seni sevmek öyle güzel ki Çünküsü ve nedeni yok bu sevginin Birşeye bağlı olarak sevmek istemiyorum çünkü Seni sadece sen olduğun için seviyorum Eskiden hep ben diye başlardım cümlelerime Şimdi biz diyorum farkında mısın? Sen ve ben yani biz yani ikimiz... Biliyor musun en küçük olmusuzlukta ölmeyi düşünürdüm eskiden Risklere girmekten korkardım.. Şimdi birçok riski göze alabiliyorum Hem de ölmeyi düşünmeden Sen varsın çünkü biz varız Ve tüm zorlukları birlikte aşacağız... Sen yokken günler birbirinin aynısıydı Hiçbir fark yoktu ve hayat öyle boştu ki benim için.. Seninle birlikte yepyeni bir sayfa açtım hayatıma O sayfa öyle güzel ki hiç sonu yok Hiç karalama silme yok Herşey ilk günkü gibi.... Bana güç verdin destek oldun ve Herzaman güvendin... Hayallerim hedeflerim oldu sayende Düşlerim gerçeklerim... Ve geleceğim Unutma ben senin geleceğinim Sen de benim... Çok zorluklar var önümüzde Ne kadar güçlüyüm bilmiyorum Günün birinde bir taşa takılıp düşebilirim Ya da yuvarlanabilirim bir uçurumdan aşağı Ama yanımda sen oldukça Korkmuyorum hiçbir şeyden Ne taştan Ne uçurumdan Ne de ölümden... AŞKI ögrendim seninle papatyam Sevmeyi ve sevilmeyi... Geçmişin hiçbir önemi yok benim için Değiştiremem çünkü Gelecek de çok önemli Ama daha önemli birşey var ŞİMDİ Yaşadığımız içinde bulunduğumuz an Ve ben şimdi çok mutluyum


  Beni deli bir sevdaya sürükledin.uzun zamandır hasret kaldığım duygular denizinde yüzüyorum şimdi.geçmişin karanlığındandı batasıca acılardan hiçlik duygusundan ve yalnızlığın hüznünden kurtardın.dünyayı yeniden yaşanır kıldınhayatıma heyecanlaryeni umutlar ekledin.hayal etmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu öğrettin.teşekkürler sevgilim...
  dünyada herkesin bir eşibir ruh eşi var biliyorum.kimisi hiç bulamadan göçüp gider hayattan.kimisi şanslıdır bulur ve mutlu yaşar.ben de o şanslılardanı işte.çünkü buldum seni.çıkmasaydın karşıma hayat boyu sürecek bir arayışın içinde olacaktım.her karşıma çıkana'işte bu o' diye sarılıp yanılacaktım.mutsuzluk mutsuzluğu kovalayacak umutsuzluk hayatımın heryerini saracak ve ben senin yokluğuna alışacaktım;ama varsın iyiki varsın.teşekkürler sevgilim...
  hayatımda ilk kez birine güvenmenin ne demek olduğunu anlıyorum.ilk kez hiçbir kaygı duymadan yaşıyorum aşkı.ihanetlerin yalanların yer almadığı bir sevda bizimkisi.oysa karşımdakilere her an bir şey yapacakmış gibi bakardım daha önce.yaptılar da...hoyratça harcadılar duygularımı.güzele dair ne varsa yok ettiler.çaresiz güvenmeden yaşamayı öğrendim.yüreğimi korumak için öğrenmek zorundaydım.her sevdanın derin bir yara açtığı yüreğimin bir başka darbeye daha dayanacak gücü kalmamıştı çünkü.ve sen...sildin bu kötü anıları.sevdan insan sevgisini yeniden aşıladı içime.teşekkürler sevgilim...
  aşkımızı güzelleştirmek için çabalıyorsun bu bana onur veriyor.bir aşk için çaba göstermeli.bunun en iyi kanıtısın sen.beyninle yüreğinle seviyorsun beni.benliğini adadın aşkımıza.bil ki ben de öyleyim.biliyormusun sensiz geçen her dakika benim heycanımı dahada artırıyor.sadece bu heyecan için bile binlerce kez teşekkür etmeliyim sana.teşekkürler sevgilim  SEnden önce ne yapardım ben bunu hatırlamaya çalışıyorum. Hatırlamaya çalıştıkça da kocaman bir boşluğun içine yuvarlanmış gibi oluyorum. Senden önce ne yapardım ben?
  Niye düşündükçe her şey bomboş ve anlamsız? Şaşırıyorum çünkü bir insanın hayatını bir başka insan birden bire nasıl bu kadar değiştirebilir ki? Sen olmadan önce anlamsız mıydı hayatım? Değildi elbette. Belki de hayatıma seninle birlikte yüklenen anlam öncesinde yaşanan her şeyi silip götürdü ne dersin? Doymak bilmeyen bebeklerin annesini gözlemesi gibi gözlüyorum ben de seni. Sürekli senden gelecek bir haberi bekler durumdayım. Zamanı seninle nasıl geçireceğimi hayal eder durumdayım. Ne yaptın bana bilmiyorum Aşksa aşk sevdaysa sevda. Daha önce de yaşadım en koyu aşkları. Ama bu başka bir şey. Hani Aşktan da üstün diyeceğim bir Türk filminin kavuşamayan iki kahramanı gibi olacağız. Bu da değil... Senden önce nasıl mutlu olurdum ben? Neler sevindirirdi beni? Yine aynı kitapları okurdum yine aynı müzikleri dinlerdim. Ama senden sonra sanki hayatımda ilk kez müzik dinliyormuşum gibi geliyor. İlk kez bir kitabı elimden bırakmadan her satırını beynime kazıyarak okuyorum sanki. Ansızın hayatıma girdin o andan öncesi yok. Daha ne olduğunu anlayamadan birden bire doldun içime. Teslimdim sana artık yüreğimle bedenimle beynimle ruhumla teslimdim. Teslim olmaya da gönüllüydüm üstelik. Varlığınla hayatımı değiştirmene seviniyorum ama bu beraberinde bir korkuyu da getiriyor. Senden öncesini hatırlamayan ben gidersen ne yapacağım? Ya her şey tıpkı hayatıma girişin gibi ansızın yarım kalırsa? Sanki boğazına takılan bir lokma gibi... Şelalelerin arasında dolaşırken susuz kalmak gibi... Rüyanın en güzel yerinde uyanmak gibi... Gibi değil ta kendisi... Gidersen ve yalnız kalırsam dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir uzaylı gibi olacağım biliyorum. Her şey yabancı gelecek bana. Her şeyi yeniden öğreneceğim. Üstelik bir öğretmenimde olmayacak. Bunu yapabilir miyim bilmiyorum. Düşüncesi bile ruhumu karartıyor.
  Senden önce ne yapardım ben? Nasıl mutlu olurdum? Ya gidersen... Nasıl yaşarım ben senden sonra? Söylesene yar ne yaptın sen bana?

  5. SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN SEVGİLİM:asigim:a.s.:nazar:
   
 2. 13 Şubat 2009
  Konu Sahibi : EU2
 3. kontes88

  kontes88 geceyi sana yazdim__ Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2007
  Mesajlar:
  125
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ilk yazdığınız alıntı mı size mi ait? eğer size aitse tebrik ediyorum harika bir yazı olmus size askı böylesine yasatan birine sahip olduğunuz icin cok sanslısınız umarım tamamına erdirirsiniz mutlulular diliorum Şeniz
   
 4. 13 Şubat 2009
  Konu Sahibi : EU2
 5. right19

  right19 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  353
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  108
  Alıntı ama gerçekten güzel. :asigim:
   
 6. 13 Şubat 2009
  Konu Sahibi : EU2
 7. EU2

  EU2 Guest

  alınıtı canım.. beni anlattığı için yazdım..