Sevgililik mi, nişanlılık mı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Molia tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Molia
  1. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    ßayanLar.. Gecenin ßu waktii akLıma ampüL gißi ßir konu geLdikaydirigubbakcemile3....Saçma veya değiL ama hazır ßeynim yerindeyken sormak istedim (arada ßi gidiyor da sırnaşık şey) $imdi ßenim merak ettigim Nokta, ßazıLarımız uzun yıLLar sevgiLi kaLıyor ni$anLıLık dönemi kısa sürüyorr...ßazılarında fLört dönemi kısa oLup nı$an Dönemi uzun oLuyorr....ßazıLarı da e$it oLarak kısaa veya Uzun Oluyorr...Laßirent gißi ßi anLatım oLdu artık in$aallah anLataßilmi$imdir-tatlicadiarzu- Yani acaba evLenmek için hangisine güvenMeliyiz....?? Sevgili dönemLeri mi yoksa ßen kocamı ni$anLıyken daha iyi tanırımm o süre uzun oLmaLı dersiniz......?? CADIARZU

Son düzenleme: 25 Kasım 2013
  2. 19 Nisan 2009
  3. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    valla benim 1 yıl flört,6 ay da nişanlılık(hala sürüyor)ikiside dolu dolu geçti,kızlar ailesi tarafından rahatsa ikiside mükemmel geçiyo valla bi ayrım yapamadım...tabi nişanlılıkta aileyle,neredeyse sülaleyle daha bi haşır neşir oluyosun o ayrı...

4. 19 Nisan 2009
  5. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Bu süreçte neler olucağı hiç belli olmazki...
    Bazı insanlar vardır daha sevgililik döneminde yüzünü gösterir...
    Bazıları vardır nişanlılık döneminde huyunu gösterir...
    Ve bazıları vardır ki onlarda usta oyuncudur evlendikten sonra anlarsınız ne olduğunu...
    Yani bunun kesin şu şekilde daha iyi olur gibi bi mantığı yoktur...
    kişiden kişiye değişir...
    Tabiki ilk gün ki gibi olanlarıda vardır::KK70:

6. 19 Nisan 2009
  7. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    birlikte yaşamadan kimse kimseyi tanıyamaz...
    artı sürekli değişiyor ve gelişiyoruz...
    10 yıl nişanlı kalsanız aynı evde yaşamadan anlaşılmaz...

8. 19 Nisan 2009
  9. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    1 yıl çıktık 1 yıl nişanlı kaldık ve 4 yıldır evliyiz yani şekerim heryıl baska baska huylarını öğreniyorsun ama sevgililikten nişanlılık daha iyi tabiki bu benim düşüncem kişiye göre değişiyo ama hani ailesi falanda işin içine giriyo ve seninle onlar arasındaki dengeyi görüyorsun sevgililik rahat cunku sorumluluk yok ve heyecan daha fazla cunkü gizli ben hepsinide cok güzel geçirdim ama evlilik bunlardan cok cok cok farklı allah en iyi evlilikleri nasip etsin şekerim gerisini boşver :))

10. 19 Nisan 2009
  11. ozziozzbi

ozziozzbi erkanımmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabii ki de nişanlılıkk :asigim: biz aramızda yaptık 3 yıl önce,bağlılık olsun die inş. aileler arasına da taşırız :eek:

Son düzenleme: 19 Nisan 2009
  12. 19 Nisan 2009
  13. ozziozzbi

ozziozzbi erkanımmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıss sen mi açtın bu topici Şeniz

14. 19 Nisan 2009
  15. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    aynı eve girmedikten sonra sonra ister 40 yıl nişanlı kal ister 20 yıl sevgili ol

16. 19 Nisan 2009
  17. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    valla ben ilişkimin 6. ayında sözü nişanı taktım...özellikle aileler çok iyi anlaştığı için Allah'a şükür çok güzel geçiyor:nazar: ama sevgililik bana daha "kolay" gelmişti...şimdi nişanlımla en ufak bi tartışmamızda bile gözümün önüne ailelerimiz geliyor...sorumluluklar arttı..kendimi resmen büyümüş hissediyorum...
    ama nişanlılğın da bana göre artısı, sevdiğinizle daha rahat vakit geçirebiliyorsunuz, bir resmiyet oluyor en başında...

en güzeli uzatmalı olmayan nişanlılık diyoruma.s

18. 19 Nisan 2009
  19. EU2

EU2 Guest

valla bana kalalırsa sevgılılık cok ayrı hıcbırseye degısmem.sevgılılk dön cok ayrı.nişanlanınca insan artık sahıplandıgı ıcın bosvermıslık oluyor yanı ben kendı Adıma konusuyum canım.7 ay falan oldu nısanlanalı ama keske olmasaymıss sevgılı kalsaymısız dıyorum.ıs cıddıye bınınce daha zor oluyor gercekten obur yuzunu goruyorsun en azından nısanlanınca hıc aramaz oldk bırbırımızı yanı o aramaz oldu.ama sevgılıyken ole mıydı.her dk arar dı surprızler falan keske o gunlere donsek:KK43: zaten bız ayrılık aşamasındayz hakkımızda hayırlısı. kac yasındasn bılmıyrm ama acele etme evlılık ıcın benım yaptıgımı yapma...