sevgilim alevi ben sunniyim sizce ilerde sorun olur mu

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yellowbomb tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : yellowbomb
  1. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    arkadaşlar ben 3.5 yıllık bir birliktteliğin içinddeyim çok ciddi bir şekilde ilerliyoruz fakat o alevi ben sunni acaba ilerde evlenince sorun olur mu korkuyorum ya o olmaz diyor ama bunun bir de aile tarafı var ya onlar sorun çıkarırsa biz ne yaparız ya yardım edin ltfennn::KK43::KK43::KK43:boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile

2. 11 Ağustos 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    deneyip goreceksiniz sorun olmasına mahal vericek durumlar yaratmazsanız olmaz o sana sen ona saygı duyucaksın ve bu konularda tartısmıycaksınız ancak bu sekilde guselce devam eder

4. 11 Ağustos 2010
  5. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    teşekkrüler cevap için cnm ya denesem ya kötü olur ucu die cesaret edemiorum ama bilmiom kafam çk karşışık babamın haberi yok haberi olmadan bazen evde konu açılıo aleviye kız vermem falan die yıkılıyorum

6. 11 Ağustos 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ya ben suan ogrensem sevgilim alevi hic bozmam devam ederim ben takılmıyorum en azından sen bu adamı inancı yuzunden sevmedin kendisini sevdin aynı dindensin aslında sorun olmaması gerekiyor..babalar oyle derde baslarına gelince ne oldugunu anlamadan kız evlenmis gitmis:) oturup konus babanlada guselcene annende yardım etsin sana yıkılma canım dimdik dur ayaktaki gorsunler sevdigini

8. 11 Ağustos 2010
  9. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    madem sorun olacağına dair bir şüphen var, affet de aklına 3,5 sene sonra mı geldi?

10. 11 Ağustos 2010
  11. nilmil

nilmil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    475
    Ödül Puanları:
    123
    niye aleviye kız vermiyormuş babanız.bende aleviyim.ailedeki sünni gelin ve damatlara bir zeval vermedik.çok şükür :) ne zaman bitecek bu önyargılar.ahhh ahhhh.

12. 11 Ağustos 2010
  13. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    yok arkadaşım o benm için sorun değil farkkındaysan orda da belrttım aileler için sorun olur mu dıyorum yani, tabi ki şimdi aklıma gelmedi hep vardı altını çiziyorum benm içn sorun değil ben dimdik ilişkimi devam etttrdim ve sonuna kadar da edeceğim

14. 11 Ağustos 2010
  15. hureyremir

hureyremir ılk sen son sen... Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    Evlenip yuva kuracak kişiler siz olduğunuz için önce ikinizin bu konuda hemfikir olmanız gerkiyor,yani o sana sen ona aynı ölçüde saygı duyabilecekmisiniz,kendi aranızda bunu kesin bi biçimde sağlarsanız ne iyi.Geri kalan ailelerinizi ortak noktada buluşturabilmek,her ne kadar kimi insanlarda bu zor olsada niyet hayır olursa çözüleceğine inanıyorum canım.

16. 11 Ağustos 2010
  17. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    işte ailesel ön yargılar tahmin edersin ki ailem sadece laf dokunduruyor ben asla yılmadım ama:)

18. 11 Ağustos 2010
  19. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    şu an bizim için hiçbir sorun yok canım ama ailelerimizden yanı açıkçası benm ailemden korkuyoruz ani tepki vermelerinden ve bizi ziyan etmelerinden korkuyoruz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.