Sevgilim alkol alınca? Düşüncelerinizi bekliyorum

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gokkubbe tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : gokkubbe
  1. gokkubbe

gokkubbe Deli kızım uyan... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    [arkadaşlar birşey farkettim size sormk istiyorum
    sevgilim nomalde çok ilgili değil hatta serttir heran her istediğimde sevdiğimi bile söylemeye çekinirim tuhaf bi ağırlığı vardır üstümde.herzaman güzel şeyler söylemez romantik olmaz öle bi yapısı var zaten işleride çok yoğun bunları düşünmeye bile pek vakti yok ama
    bu yapısı yüzünden çoğu zaman kafanda olumsuz şeyler kurarım sevgisinin derecesine dair...sürekli içen biride değil. içince kendini kaybeden biride değil,
    ama ne zaman içsedili açılıo, beni arayıp deli gibi sevgisini haykırıyor bağıra bağıra... uykularımdan uyandırıyo...
    anlamıorum içince erkekler doğrumu söler yoksa başka bişemidir bu durum? ben ayıkken söylemesini tercih ediyorum ama ondan en güzel lafları içtiğinde duyuorum =?? neden olabilir?? ben bu sözleri içkiliyken duyduğum için inanıp inanmamakta kararsızım?
    sizce??

Son düzenleme: 18 Mart 2009
  2. 18 Mart 2009
  3. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Alkol kötü bir alışkanlık bence.Alınması bile hata,birde böyle iken söylenecek sözlerin kaale alınması
    başka bir hata..................................

4. 18 Mart 2009
  5. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çoğu insanlar alkol alınca daha rahat beyinlerinen geçen şeyleri analiz etmeden çekinmeden söyleyip davranabiliyorlarmış..

hatta derlerki: bir insanın gerçek düşüncesini öğrenmek istiyorsan onu önce sarhoş edeceksin..

bence sevgiliniz normalde ağır erkek gibi davranmaya çalışıyor, içindekileri anlatamıyor size..

içince ise ne var ne yok boşaltıyor..

inanın sizi sevdiğine..

bu arada çok içmesin dikkat edin.. zamanla alışkanlık yaparsa vazgeçemez alkolden

6. 18 Mart 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bazi insanlar sadece alkol aldiklari zaman duygularini serbest birakabiliyorlar...hafiften leyla olacak ancak o zaman agirligni atabiliyorlar...:nazar:

Fakat yinede almamasini tercih ederdim...sen sevgilini oldugu gibi kabul et güzelim...benim esimde öyledir öyle romantik ilgili alakali degildir ama ben sevdigni bilirim her allahin günü duymama gerek yok...:nazar:

8. 18 Mart 2009
  9. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence duygularını ifade etmekte zorlanan bir yapısı var... alkol alınca genelde içimizden geldiği gibi davranmak isteriz ; mantık geri plandadır... ben alkol aldığında kendini normalken frenlediği gibi frenlemediği kanısına vardım ...

bence körkütük sarhoş olduğunda değildir çakırkeyifken söylediği şeylerdir...
    ama mesela o zamanlar ne kadar hoşuna gittiğini ; başka zamanlarda da söylemesinin çok hoşuna gideceğini söylersen belki sana karşı daha rahat olmasını sağlayabilirsin...

Son düzenleme: 18 Mart 2009
  10. 18 Mart 2009
  11. gokkubbe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende böyle düşünüyorum yapısı gereği duygularını ifade etmekte zorlandığı için alkolün arkasına saklanıp söylüyormuş gibi geliyor ama bu sitede biyerde "alkollüykn sevgisini söyleyen erkekten uzak durun" gibi birşey okumuştum o kafamı karıştırdı.
    ki benimde böyle duygularımı yeterince ifade edememe sorunum var hatta bununla ilgili bir konumda var, ama ben bunun ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum artık.belki oda bunu bilmeyip "oda içinden geleni söylemiyor"diyip böle bi tavra giriyor olabilir ?

12. 18 Mart 2009
  13. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar ağır olursa olsun, ne kadar iş yoğunluğu olursa olsun bana göre insan seviyorsa sevgisini alkolün verdiği etkiye sığınarak haykırmamalı... ve demişsiniz ki ben bile sevdiğimi söylemeye çekinirim... kişi yüreğinde taşıdığı sevdasını çekinmeden haykırabilmeli sevdiğine. ama bu durum değil sizi üzen sadece alkollü iken söylediklerinin doğru olup olmadıkları. bazı insan alkol alınca içinde olanları haykırırken bazı insanlar da alkolün etkisi ile saçmalayabildikleri kadar saçmalar ve ayılınca hatırlamak istemedikleri içinde sarhoştum hatırlamıyorum ayağına yatarlar. bence alkol alıp sizi uyandırdığı bi gecenin sabahında karşılıklı oturup konuşmanız.

14. 18 Mart 2009
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Söyledikleri gerçek olsa ne olur ki, sonuçta aldığı alkol. Eşi alkol kullanan biri olarak hemen uzaklaşın derim ben. Haa diyeceksinizki her zaman içmiyor, benimkide bir ara her zaman içmiyordu sonra sıklaşmaya başladı.
    Hayat tecrübem bana alkol alandan uzak dur diyor, bu yaşa kadar öğrendiğim önemli şeylerden biri de budur.
    Genede siz bilirsiniz.

16. 18 Mart 2009
  17. gokkubbe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tabiki tercihim içmemesi olurdu ama sevgilim ara sıra iş arkadaşlarıyla iş yemeklerinde alkol alıyor diyede sevgilimi terkedemem.o ne kadar içerse içsin kendini kaybetmez sapıtmaz sadece dili açılır.içki içmeyen biriyle evlendikten sonra içkiye başlamayacağını nerden bileyim? bu arada tabiki sevgimizi normaldede söylüyoruz ama bizde öyle saatlerce tel konuşmaları günboyu msjlaşmalar hergün "seni seviyorum" lar yoktur sadece... yani hiç olmaz değil sık olmaz. evt bazen içimden geldiğinde tuttuğum olur bu doğru...ama hiç söylemiyor değilim

18. 18 Mart 2009
  19. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Evlenmeden önce evlenmeyi düşündüğün insanı iyi tanı. Ya gerçekten seni sevmiyorsa bunu düşündün mü? Peki sence seni sevdiğini ayıkken yüzüne hiç söylememiş biriyle evlenmek mantıklı mı? Öyle ya ya seni sevmiyorsa nolucak? Eğer ilişkin ciddiyse karşındaki insanı çok iyi ölç tart. Hatta ben evlenmeden önce eşimi bilinçli olarak bazen kızdırırdım neden sırf kızınca ne tepki veriyor görüp tanımak için.