sevgilim bana kufrediyor!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve azucena tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : azucena
  1. azucena

azucena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgilim bana her sinirlenisinde siniri gecene kadar küfrediyor.Hem de agıza alınmayacak küfürler.Sonra da;"bunların ici bos.sinirlendim soyledim,kafana takma ozur dilerim"diyor.Ona gore tum erkekler sapık dusuncelr icindeler.İyi dusunceli erkek yok.Ona ters gelen bir seyi savunmaya hakkım yok hic.Hemen deliye donuyor.Normalde cok iyi egitim gormus,iyi bir aileye mensup,yuksek duzeyde calısan,kibar biri ama sinirlendiginde kisilik degistiriyor ve birdenbire parlıyor.Dusundugunun aksini soyledigim anda oyle kufurler etmeye baslıyor sasırıp kalıyorum.Psikolojisi mi bozuk yoksa sımarıklıgından mı boyle davranıyor,eksik terbiye mi almıs anlamıyorum:KK43:

2. 27 Ağustos 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.627
    Ödül Puanları:
    363
    Nasıl tahammül ediyorsunuz ki anlamıyorum..benneyaptımki
    Bir insanın yanımda başkasına bile küfretmesine katlanamam ben..:kızgın:
    Hele ki bana küfredecek?:dilcikar:

4. 27 Ağustos 2008
  5. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne sabır var sende :1shok:bana küfredecek bir daha beni rüyasında bile göremez,istediği kadar özür dilesin asla affetmem,bugün küfreden yerın döver canımsenağlamapsikolojisi bozuk

6. 27 Ağustos 2008
  7. LonelyLove

LonelyLove siyaha aşığız beyaza deli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım nekadar sinirlenmiş olursa olsun sana küfür etmesine neden izin veriyosunki.bence sende tepkini ve tavrını koymalısın ortaya ki sana küfür ederken iki kere düşünsün..küfrün kabul edilebilir bir yanı olmamalı bence sevgilim bana ağza alınmayacak küfürler edecek ve bende sinirliydi oyüzden etti deyip geçiştiricem.kusura bakma ama ben kabul edemezdim bunu ve o insandan derhal ayrılırdım.kaldıki anlattığına göre her sinirlendiğinde bunu defalarca yapan biriymiş.bence sevgilinin psikolojik tedavi görmesi lazım

8. 27 Ağustos 2008
  9. black__devil

black__devil Guest

ne kadar kötü birşey ya allah sabır versin canım sende ona göre tavrını koy daha evli bile değilsniz ilerisini düşünebiliyormusun allah korusun dayak bile geliyor insanın aklına hiçmi saygısı yokki bi ilişkide önce saygı olmalı bence çok kötü

10. 27 Ağustos 2008
  11. medo_24

medo_24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    psikolojisi bozuk ayrıca kişiliksiz. nefret ederim küfür eden insanlardan.sorununu halletmesini söyle olmuyosa daha fazla çekme bence.

12. 27 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

bişi dicem çok kısa ve net..

çüş..

14. 27 Ağustos 2008
  15. çawrexsx

çawrexsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu nasıl bir ilişki ya...8 yıllık evliyim eşim bana 1 kere dahi küfür etmedi ederse biliyorki gözüm kara.yıkar döker arkamı dönüp giderim.affetmem.sen fazla taviz vermişsin canım.....

16. 27 Ağustos 2008
  17. prensiminprensesi

prensiminprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bence psikolojisi bozuk.aynı şey bnmde başıma geldi.önceden beni incitmeye kıyamayan insan bana dünyadaki en nefret ettiği insanmışım gibi sözler söylemeye başladı yaptığının yanlış olduğunu söyleyincede sen benim o ana çok üstüme gelmesen bende öyle davranmam diyodu.biliyorum yaptığım doğru deil ama sen çok üstüme geliyosun tartışırken bana he de geç diyodu.ozamn ben nasıl kendi fikirlerimi söylicem sana diyodum bende.çok sözler verdi arada tuttu arada tuttmadı ama bu son zamanlarda yapmıyo.ve bende onun psikolojisinin çok normal olduğunu düşünmüyorum kaç kere dedim bi uzmandan yardım al beraber gidelim hatta diye.sadece bu konu yüzünden deil hayatından sürekli şikayet eden biri.yani sorunu bitmeyen biri.
    bende kendimi anlattım ama bu başlığı görünce kendim aklıma geldi.o yüzden sende ona tatlı dille anlat söz verdir hatta gerçekten doktora bile gitmesini iste.bu yaptıkları çok normal bişi deil çünkü altında çok büyük sorunlar yatan bişi bence

18. 27 Ağustos 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kompleksli ve kisiliksiz erkekler küfür eder:kızgın:

Nefret ederim küfür kafirden, bu simdi böyle ise güzelim kimbilir evlendikten sonra ne olur def et gitsin ya neden kendine bunu yasatiyorsunki??:1no2:

O kimki sana küfür ediyor terbiyesizÇok üzgünüm çoook

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.