Sevgilim beni yedekleme peşinde...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve butterfly2 tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : butterfly2
  1. butterfly2

butterfly2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ergenlik yıllarımdan bu yana devam eden bir ilişkim var.Şu anda 20 li yaşların başındayım ve ilişkimiz sarsıntıda!Sebepsiz yere ayrılmak istediğini söyledi.Hayatında başka birisi var bunu bana söylemedi ama ben öğrendim.Bu zamana kadar çok ayrılık yaşadık, hep bana döndü ama bende hep fedakardım.Bir süre konuşmadık ve ben bitirmek gerek diye aradım ama geri adımı o attı.O kız benden habersiz tabii ki sözde bende ondan:KK70: Aldatıldığımı farkındayım ama gurur yapı bitirmek kolay ya sonra tükürdüğümü yalamak istemiyorumBeni ararsa kendimi tutamam.Ve seviyorum hala.Bu ilişkisini başlamadan bitirmek istiyorum arkadaşlar.Yıllarımın karşılığı bu değil bunu haketmiyorum!Sorunlu hayatındaki en doğru insan benim.Ama sevgilime çaktırmadan nasıl başarıcam bunu bilemiyorum.Kız a sosyal bir ağ dan ulaşabilirim ancak...Ne desem de kızı inandırsam bir kalemde sil se benimkini?

2. 11 Kasım 2009
  3. Princess

Princess Guest

kız,sizin varlığınızı öğrenirse, sevgilinizin onu seçme riski çok yüksek.
    "bana bunu nasıl yaptın , beni aldattın" moduna girerse kızımız,
    sevgiliniz de "zaten bitik bir ilişkiydi, zaman ver ondan ayrılayım" derse sizin ilişki yalan olur.

aslına bakarsanız şuanda da sizin ilişki yalan olmuş ama ben sadece sizin yapmak istediğiniz kısmına karışabiliyorum tabiiki,onu geri istiyorsunuz.

ben sizin yerinizde olsam, eğer geri istiyorsam, aldatıldığımı ispatlar, son sözlerimi söyler , kararlı adımlarla kenara çekilirdim.
    onu size ancak bu getirir. kaybettim diye korkarsa geri gelir.
    bir de aldatılmayı asla hazmedemeyen kadın rolünü iyi yapmanız gerek. her şeyi yapsaydın da aldatmasaydın , ölseydin de aldatmasaydın! gibi laflar pekiştirirsiniz araya.

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Kasım 2009
  4. 11 Kasım 2009
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım boşa kürek çekme bence sevgilin seni gözden çıkarmıs sonunda evlensende aldatılırsın yol yakınken dön.kolay değil biliyorum ama süreklide acaba aldatılıyormuyum diye düşünerekte hayat geçmez.evli bir ablan olarak sana bi tavsiyede bulunayım evlilik evcilik oyunu değil yaşamayıncada anlamassın ama bence seni gözünde bitirmiş biri için değmez canım olan yıne sana olur evlenip hergün ağlayacağına şimdi bir ay ağla

6. 11 Kasım 2009
  7. butterfly2

butterfly2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aslına bakarsanız beyimiz biraz dengesiz.Ayrılık teklif ettiğine şimdi pişman ve benim bitirdiğim zaman sözümden caymayacağımı da bildiği için düşünerek hareket etmeye çalışıyor.İlişkisi ne boyutta bilmiyorum pek de emin değilim sadece kendimce sosyal ağ dan gizlice takip ediyorum.Kim kimin peşinde koşuyor onu da merak ediyorum açıkcası.Sadece kızın onu dinleyeceğini pek sanmıyorum bu durumda siz olsanız kabul edermiydiniz bu durumu ''dur bekle ayrılayaım'' diye:) Beni hayatından çıkartmakta istemiyor birbirimize olan saygımız hala devam ediyor doğru dürüst tartışmamız bile yok yüzyüze hala...prıncess hiç bu açıdan düşünmemiştim yani benim bitirmem onun işine gelmez mi?

8. 11 Kasım 2009
  9. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım demişsin yıllarımı verdim emeğimin karşılığı bu değil falan..
    evet emeğinin karşılığı bu değil,eğer değecek biri olsaydı yan gözle bakmazdı bile başkasına..
    yani sen başka biri olduğunu biliyorsun ve vazgeçirmeye çalışıyorsun çok ilginç geldi bana..aynı şey benim başıma gelse arkama bakmadan giderdim ne demek beni aldatmak..düşüncelerimiz çok farklı..senin tarafından bakamıyorum empati kuramıyorum kusura bakma..beynim kabullenmiyor böyle bir şeyi

10. 11 Kasım 2009
  11. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bence burada yardıma sizin ihtiyacınız var.kocanız mı da yıllarımı verdim haketmiyorum diyorsunuz ki.zaten ilişki emek vermeden olmaz.ben de dahil insanlar kaç yıllık ilişkilerin bitiriyor.düşünceniz bence çok gereksiz .ilerde bu mantık da kadın kocası tarafından aldatılsa da mantığı aynı olur.adam sizi sevmiyorsa istemiyorsa başka birinin peşinden gidiyorsa yol vereceksiniz gidecek.zorla güzellik olmaz.o yaşlarda başlayan ilişkiler evlilikle zaten son bulmaz.ayrıca sevgi de zamanla bitebilir.sevgisi bitmiş demek size.sizi hala sevmesi için onu zorlayamazsınız ki.

12. 11 Kasım 2009
  13. butterfly2

butterfly2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Biricik_06 zaten son kullandığınız kelimleri ona ben hep söyledim bir süre bekleme evresi gibi bir durum oldu.Ben onu aradım ve söyledim bitirmek istediğimi zorla güzellik olmayacağını ve artık onun için hiç çaba sarfetmek istemediğimi!Ayrıca benim hissettiklerimi demek ki sen hissetmiyorsun dedim.Düşünüp 2 kere yeltendim ayrılmaya birazda blöf yaptım ama ok deseydi kabullenmeye de hazırdım.Düşüncelerin çok yanlış öyle birşeyim olamaz sana karşı dedi ve engelledi beni.Şimdi de ben cesaret edemiyoru en sonunda yüzyüze konuşmaya karar verdik bakalım ne olucak neler hissedicem bilmiyorum!:S

14. 11 Kasım 2009
  15. kelebeketkisii

kelebeketkisii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha 20 yaşındasın çokkk küçüksünn..bense 30 yaşında biri oalraktannn sana derimki daha önüne kimler çıkıcakkk,,,tabikide alışmışsın uzunn zaman olmuş üzülürsünnn ,,ama zaman geçince anlarsın amma kafasızlık etmişim dersinnkafamçokkarıştıdemem oki aldatıyosa sen gibi daha genç birisiniiii arkanıa bakmadan kaççççççç öle insanlar için uğraşmaya değmez,,ayrıca zaman ilerledikçe deneyim sahibi olucaksın birkaç sefer ayakların tökezlicek daha bunlar nekiii,,en sonunda kendinide tanıcaksınn olgunlaşıocaksınn,,,daha evlilik kararı verick olgunluktada göremedimm seni daha çok pişmen lasımmm,,ÖNCE KENDıNE DEĞER VERMELıSıNNNNN,,VEDE SANA DEĞER VERENı SEÇMELıSıNNNN anlatabildim miii,,kendini kıymetli görmelisinnn o sana layık değilmiş bu kadarr bittiii

16. 11 Kasım 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    aldatılmışsın,ve hala aldatılmaya devam ediliyorsun..
    ikinizide aynı anda idare etmiş ve halen ediyor..
    . miden kaldırabiliyorsa devam et ,ilişkine..

18. 11 Kasım 2009
  19. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    188
    kız princess seni gidii senii :jeyyar: :nazar: