Sevgilim Çok Agresif Ve Kıskanç Ve Evlenicez Yardım İstiyorm

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Paradise tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Paradise
  1. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar Benim Bi Derdim Var Bana Yardımcı Olurmusunuz?

Sevgilimi Çok Seviyorum Onunda Beni Sevdiğinden Eminim Yalnız Bir Sorunumuz Var Çok Baskın Ve Böyle Olmayı Sözünün Geçmesini Seviyor..

Onun İstekleri Doğru Olmalı Hayatı O En İyi Bilir İnsanları Tanır Hata Yapmamı Asla İstemez İlişkimize Zarar Gelsin Arkamdan Konuşulsun Namusuma Laf Gelsin İstemez.

Sevdiğim İçin Elimden Geldiğince Hayata Onun Gözünden Bakıp İsteklerini Yerine Getirmeye Çalışıyorum Ama Yapmadığımda Yaptıklarım Bir Kenara İtiliyor Ve Yapmadıklarım Gözüme Sokuluyor Aslında Bizim İyiliğimiz İçin İstiyor Ama Çok Asabi Kendine Hakim Olamıyor Nasıl Onu Sinirliyken Sakinleştirebilirim?

Şuan Askerde Daha da İçine Kapandı Telefonda Konuşmayı Hatta Normalde Pek Konuşmayı Sevmem O da Uzun Uzun Konuşmak İstiyor Bunu Nasıl Yapabilirim Ve Onu Sinirli Olduğu Zamanlarda Nasıl Sakinleştirebilirim Ondan Ayrılmayı Düşünmüyorum 3 Senedir Sürüyor İlişkimiz Onu Çok Seviyorum Ve Benim İçin Yaptıkları Feda Ettiklerini Görünce Beni Sevdiğinden Eminim Kıskançlığı Ve Agresifliği Olmasa Çok Mutlu Olcaz Sizlerin Fikrini Almak İstiyorum Lütfen Bana Yardım Edin..

2. 19 Ağustos 2008
  3. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    baştan keşke öyle alıştırsadınız şimdi zor olacak
    sizi kaybetmeyi göze alabilir mi ? güzellikle söyleyin ama askerden geldikten sonra askerdeyken vakit onlar için geçmiyor o yüzden uzun uzun konuşmak istiyor
    Rabbim yar ve yardımcınız olsun evlilik içinde acele etmeyin

4. 19 Ağustos 2008
  5. YAGMURUM

YAGMURUM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Moralini bozmak istemem, fakat sende farkındasındır diye yazıyorum. İşin çoook zor. Allah sabır versın. Evlilik için acele etmemeni söyleyebilirim."Hayata Onun Gözünden Bakıp İsteklerini Yerine Getirmeye Çalışıyorum" diye yazmışsın, beni korkutan bu oldu. Bu hiç sağlıklı bir davranış değil. Bu tarz fedakarlıklar malesef bir ömür boyu yapılamıyor. Sevgiler...

6. 19 Ağustos 2008
  7. uzaklarda

uzaklarda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede eşin sevgilin sinirlenmeyi sakin olmayı ne zaman becerecek o zaman evlen yoksa evlenince asla önüne geçemezsin haberin olsun alışmılsa vazgeçemez herşeye kızar bağırır mutsuz olursunuz bence herşeyi konuş öyle evlen

8. 19 Ağustos 2008
  9. SMYRA

SMYRA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zor bi durum ama bende öncelikle konusun derim bi arkadasın dediği gibi böyle fedakarlıklar bir ömür sürmez

10. 19 Ağustos 2008
  11. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tek taraflı anlayışla yürümez ki bir ilişki...

Hayata onun gözünden bakıp isteklerini yerine getiriyorum demek onun bu ilişkide baskın olmasına sebep olmak demek zaten.

Siz devamlı alttan aldığınız için böyle olmuş bence.

Biraz ağırlığınızı koyun bakalım,koymazsanız işiniz zor.

12. 19 Ağustos 2008
  13. EU2

EU2 Guest

farkındasın dimii çok büyük fedakarlıkta bulunucaksın..sevgi herşeymidir?? hadi diyelim evet herşeydir ve evlendiniz aynı evin içindesinizz nekadar sabredebilirsin onun bu agresifliğine sinirliliğine? kendinde diyorsun kendinde farkındasın "Onun İstekleri Doğru Olmalı Hayatı O En İyi Bilir İnsanları Tanır Hata Yapmamı Asla İstemez, Sevdiğim İçin Elimden Geldiğince Hayata Onun Gözünden Bakıp İsteklerini Yerine Getirmeye Çalışıyorum Ama Yapmadığımda Yaptıklarım Bir Kenara İtiliyor Ve Yapmadıklarım Gözüme Sokuluyor " CANIM LÜTFEN DUYGULARINLA DEĞİL MANTIĞINLA BİRAZ DÜŞÜNEMİNMİSİN YAPABİLİRMİSİN AYNI EVDE?? VE SAKIN UNUTMAA BU İNSANI ASLA DEĞİŞTİREMEZSİNN 3YILDİYORSUNN KOSKOCA 3 YIL DEĞİŞMEDİ VE SEN ONU BÖYLE KABULLENDİNN ŞİMDİ DEĞİŞMESİNİ BEKLEME..

14. 19 Ağustos 2008
  15. newlife

newlife Guest

Madem sevgilinin agresifliği ve kıskançlığı,senin burda dert yanıcağın kadar rahatsızlık verici ve düşündürücüyse evleniyoruz da ne demek?Bu ne çelişki anlamadım arkadaşım ben...Evlenmeye karar verdiysen agresifliği ve kıskançlığınada eyvallah etmiş oluyosun zaten..

16. 19 Ağustos 2008
  17. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla okadar olumsuz iç karartıcı konuştunuz ki içim karardı :KK43:

18. 19 Ağustos 2008
  19. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ama ne diyelim be canım yalanmı evlenicez diyosun ve bu saatten sonra değişirmi yardm için geç kalndı yani baştan ipleri vermicektin yada bilmiyorum durumun zor ya bu şekilde kabul ediceksin yada bilmiyorum ama değişceğini zannetmiyorumbenneyaptımki

Konuşmayı denedinizmi ciddi ciddi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.