Sevgilim çok değişti :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kizlar erkek arkadaşimla aram çok iyiydi 1senedir hep el üstündeydim çok mutluyduk sonra bunun askerlik ya$i geldi,son 2hafta kala annesiyle tani$tim. Buna o 2 haftada birşeyler oldu çok deği$ti. Hiç takmaz,benimle vakit geçirmez,tersler oldu :KK43: neoldu diye sorduğumda askere gidiyorum anla filan diyordu. Ayrılmadim ben ayni davrandim,şimdi askerde ve msnye giriyorum gibi saçma bahanelerle beni haftadan haftaya ariyo :KK43: Annesinide haftada 3-4kez. 1.5 sene sonrada öss sinavim var ben ne yapicam. Onu çok seviyorum,ama onun beni sevdiğinden şüpheliyim. Acaba askere kadarmiymiş herşey.. Yorumlarinizi bekliyorum

2. 25 Haziran 2009
  3. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cocuk gercekten cocuk herhalde yaşınız kaç daha sizin yahu..

4. 25 Haziran 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Yaşim 17 onun 21 ne çocuğu ya?

6. 25 Haziran 2009
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    annesi sizden hoşlanmamış olabilirmiCADIARZU eğer öyleyse dolduruşuna gelmiştir sevgiliniz. böyle düşündüm

8. 26 Haziran 2009
  9. EU3

EU3 Guest

mantikli ama ziyaretine gittim ve erkek arkadasim asker oldukdan sonra beni arayip hal hatrimi sorar oldu. O yoksa ben varim,sende benim kizimsin filan

10. 26 Haziran 2009
  11. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Çocuk oluyor işte..
    Aradı armaadı,bana poff dedi diye sorunlar çıkıyor.
    Adam askere gidiyor 21 yaşında bir tarafı tutuşmuştur.
    Anasının koynunu evini özlemiştir,aşkı da biraz körelmiştir bu garip değil..
    o yaşta askere giden,dönen erkeklerin %70'i değişir..
    Siz işinize bakın ,öss herşeyden önemli sevgili her zaman bulunur..
    tavsiyem bu.

12. 26 Haziran 2009
  13. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    21 yaşında bir erkek 5 yaşında bir çocuktan farksızdır.. Belki duyguları değişmiştir, belki askerlikten kaynaklanıyordur.. Ama ciddi bir şeyler beklemek için bence henüz küçük bir yaş..

14. 26 Haziran 2009
  15. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu tavırları askerlik piskolojisiyle olabilir ailesiylede tanıştırmış eğer ailesi ya da kendisi istemeseydi boşuna bekleme beni bu sorumluluğu alamam derdi eşşek deil ya düşünmüştür o kadarını fisfisfisseni haftada bi ailesini sıksık aramasıda insanın acayip canını sıkar inş geçerli sebepleri vardır hayırlısı olsun hakkınızda benneyaptımki

Son düzenleme: 26 Haziran 2009
  16. 26 Haziran 2009
  17. birmelek

birmelek sağlıkla gel bebiş--ezgi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çoğu kişinin hayatta sadece tecrübe ile sınırlı kalan ilişkileri olur..ki genelde sizin yaşlardayken. Sanırım bu da sizin tecrübelerinizin arasına karışacak. Bence daha yolun çok başındayken ve de zamanınız varken öss'ye yüklenin siz. Geleceğinizi kurtardıktan sonra herşey bambaşka olur. Hem üniversitede daha iyi. daha yakışıklı ya da ne biliim dahaa özelliği bulunan çok kişi çıkabilir karşınıza. Belli ki şimdi ki erkek arkadaşınız siz konusunda çok ciddi değil.

18. 26 Haziran 2009
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm 16 yaşında çıkmaya başlamışsın anladıgım kadarıylaa...ben senin yaşlarındayken deli gibi ders çalışırdım sevgili nedir bilmezdim..abla tavsiyesii öss ye hazırlan önünde sevgilinin olacagı çok seneler olacak ama öss olayını bikere kaçırırsan daha ucunu bulamassın..gençlik nereye gidiyor hiç anlamıyorum!!