sevgilim çok değişti

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ametistm tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ametistm
  1. ametistm

ametistm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadaslar,içimi dokmek istedım ben bı care buladım,sız nedersınız bılmem?sevgılımle cıkmaya baslayalı 2 yılı gectı,ve bu zaman içerısınde o kadar cok sey yasadıkkı sankı 2 degılde 10 yıldır beraber gıbıyız.ilk zamanlar hersey cook ama cook guzeldı sankı bır masalın içinde yasıyorduk. her anımız beraber gecıyordu,normalde aynı sehırde yasıyoruz ama okul sebebıyle farklı sehırlerdeydık ama asla duramadık devamlı o benı gormeye geldı ben gıttım,dersten cıkıp insan baska sehıre sevgılısını 2-3 saatlıgıne gormeye gıder mı evet gıder,aksam bıle saat kac olursa olsun!:asigim:yerı gelıyor 1 hafta okulu asıp gorusuyorduk.tek sınav donemlerımızde ayrı kalıyorduk oda en fazla 12 gun oldu.ayrı kaldıgımız saatlerde hep telefondaydık.yerı gelıo sıkılıodum yapmam gereken işler var dıodum ama bı turlu dınletemıyordum telefonu kapatsa en gec 1 saat sora yıne dayanamayıp arıodu.ben bı nedenden dolayı okula devam edemedım o yuzden oda okulu asıp yanıma geldı(sınıfta kaldı bılebıle) gozumuz hıcbırseyı gormuyodu,dunya umrumuzda degıldı sadece ıkımızde sen ol yeter dıyorduk.işte bırbırımıze okadar baglıydık.:1hug:bu pembe gunler cabuk gectı ve ben cok hastalandım kackere ölümden döndüm.yataga bagımlı kaldım cok kotu gunler yasadık.mafoldumbenhep gecıcek bunlar yıne eskısı gıbı hersey guzel olacak dıyodu bısuru hallerımız vardı ve bu surec içinde benı hıc yanlız bırakmadı.toparlanmam cok uzun zaman aldı.tabı bu sure zarfında onunda bısuru sorunları oldu ama hepsını atlattık coksukur.olumunekankayizsmileson 7aydır cok iim ama onunda sorunları var hep atlatıcaz sabır dıoruz ama bıtmıyor.ben eskısı gıbı olmayı beklerken sevgılım cok degıstı.bana karsı sevgısınden askından hıc supem yok ama o eskı ılgısının yarısı bıle kalmadı.tartısmalarımız arttı(son 3 aydır tartısmıoz ama) sorumsuzlastı...neden dıe soruorum sorunlarından bahsedıyo, bız daha buyunu atlattık hepsının ustesınden geldık ve en onemlısı yanyanayız dıorum yınede pek bısı degısmedı:senağlamaÇok bu durumu aılelerde farkaettı tabı,bu yaz sözlenecektık,boyle olunca söz olayı iptal edıldı Çok üzgünüm çoook.sımdı okul nedenıyle baya ayrı kalıcaz :KK43: ben o masalı gerı istıyorumsenağlama

2. 3 Ekim 2010
  3. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle geçmiş olsun....
    peki ne gibi sorunlar yaşandı?çok özel değilse anlatırmısınız...
    neden bu kadar yıprandğınızı öğrenmek isterim açıkçasıCADIARZU

Son düzenleme: 3 Ekim 2010
  4. 3 Ekim 2010
  5. tavsancan

tavsancan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    146
    Ödül Puanları:
    113
    ilişkiniz kötüleşmiş söz olacakken olmamış, ilişkiniz çok parlak görünmüyor.

6. 3 Ekim 2010
  7. tavsancan

tavsancan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    146
    Ödül Puanları:
    113
    siz hiç sebepsiz yere mi bu haldesiniz ?

8. 3 Ekim 2010
  9. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Sebebi anlayamadım

10. 3 Ekim 2010
  11. zilto_maynak

zilto_maynak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm yaa...erkekler böyledir işte.inanmayacaksın ama bu anlattıklarının hepsini bende yaşadım.bizimde 2 senelik ilişkimiz vardı.ama şu an bitti 2 gündür ayrıyız.unutmaya çalışıyruz.erkekler bi yerden sonra sıkılıp bunalıyor.heyecan bitiyo onlar için...

12. 3 Ekim 2010
  13. ametistm

ametistm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hım bende hep yanyanaydık,bıraz ozlemeye ıhtıyacımız var gıbı geldı,4-5 kere baska yere gıttım bıraz bırbırımızıozleyelım dıe dayanamadı arkamdan geldı,ılkınde pek bısı degısmedı ama sonuncusunda farkoldu :) evet bıas fazla içli dıslı olunca erkeklerde heyecan azalıyor sanırım bıas sıkılmaya baslıyorlar

14. 8 Ekim 2010
  15. MKT

MKT pamuk şekerim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    canım erkekler kadınlar kadar güçlü olamıyor maalesef en ufak bi terslik yada sıkıntıda koyveriyolar kendi hayatları yetmezmiş gibi seninde hayatını zindana çevirirler. sorunlarınız aşılcak gibiyse sabret biraz daha ama baktın olmuyor ... bide ilişkinizin heyecanı bitmiş olabilir biraz birbirinizi özlemeniz işe yarar bence de

16. 8 Kasım 2010
  17. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

Lütfen, konu başlıklarımızı içeriği yansıtacak şekilde seçelim. İçerik hakkında bilgi vermeyen başlılar değiştirilmektedir.

Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.