sevgilim eğitim için yurtdışına gidiyor napıcağımı bilemiyorm :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cracks1 tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : cracks1
  1. cracks1

cracks1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sevgilim eğitim için 4-5 liğine yurt dışına gidicek ve ben delirmek üzereyim. onsuz napıcam.. düşünmek bile beni bitiriyor. sevgilimle aramız zaten eskisi gibi iyi değildi aynı yerlerde oturuyorduk biz taşındıktan sonra aramızda 1 saatlik mesafe olmasına rağmen cok şey değişti.. ilgisizleşti ve eskisi gibi arayıp sormuyordu.. herşeye rağmen yinede susuyordm hergeçen gün kırgınlıgm artıyordu ama susuyordum. ama şimdi bu çok fazla.. eğer giderse herşey biticek biliyorum. iyice ilgisizleşicek ve görmiye görmiye sevgiside azalıcak .. şimdi napmalıyım bilmiyorum nolur yardım edin fikirleriniz benim için çok önemli ama ne olur unut ve hayatına devam et demeyin. çünkü bunu yapamam.. beklicem onu biliyorum içten içe gelmiceğini bile bile.. gelse bile bana olan sevgisi hala devam edicekmi hiç sanmıyorum..gözden ırak gönülden ırak.. bana bekle dedi ama şimdiden benden kendini soğutmak için ve beni ondan soğutmak için elinden geleni yapıyor cok görüşmeyelim alıştırmamız lazım kendimizi diyor ama ben buna dayanamıyorm daha gitmeden yokluğuyla beni mafediyor hastanelerden cıkamıyorum onun yüzünden :/:KK43: onu cok seviyorum onunda beni sevdiğinden eminim ama neden bunu yapıyor bize anlamıyorum ..

2. 6 Mayıs 2010
  3. defesen

defesen Herseyi cok dert ediyor.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Herseyi akisina birak, ben de evlenmeden once sevgiliyken onu askerken beklemistim askerliginin son gunlerinde Amerikada doktorayi kazandigi belli oldu, ve gitti. Ama 1 sene sonra yazin benim icin geldi ve evlendik...O bir sene hem onun hem de benim icin zor olmustu, ama atlattik gecti gitti.

Kader kismet meselesi, hayirlisiysa olsun de..oluruna birak.

4. 6 Mayıs 2010
  5. cracks1

cracks1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    saol yaa azda olsa bi umut verdin bana teşekkür ederim.. :KK43:

6. 6 Mayıs 2010
  7. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bazen gerçekten olayları akışına bırakmak gerekiyor canım. ınsan istiyor ki su benim belirlediğim yoldan gitsin, o şekilde aksın. Şartların oluşması için uygun ortamı ben belirleyeyeim. Hep diyolar gözden ırak olan gönülden de ırak olur diye ama istisnaları unutma lütfen! Çünkü öyle insnalar gördüm ki gerçekten bir müddet uzakta olunca eskiden gözüne pek ilişmeyen, karşı tarafın kendisini değersiz hissettiği ilişki, onun gözüne öyle bir harika gözüküyor ki.. Büyük bir özlemle hiç olmadığı kadar bağlanabiliyor. Bekle ve gör canım. Zaten ne yaparsak yapalım kaderin önüne geçemeyiz değil mi?

8. 6 Mayıs 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

eminsen sevgisinden niye "şimdiden benden kendini soğutmak için ve beni ondan soğutmak için elinden geleni yapıyor" sevseydi böyle şey yapar mıydı . onun seni yeterince sevdiğini düşünseydin soğutma çabalarına giriştiğini düşünmezdin.kafamçokkarıştı içinde büyük çelişkiler var.

"gözden uzak olan gönülden uzak olur sözünün aksine gönüle yakın olan gözden uzak olsa da yakın uzak laftta kalır" diye güzel bir söz var.
    bırak gitsin eğer dönerse sevgisindendr. dönmezse de içinde sevgisi yoktur, kuş kadar sevgisini de mesafelere yenik düşürmüştür. mesafelere yenik düşen sevgi de gerçek sevgi değildir. gerçek olmayan sevgi de evlerden uzak dursun:lepi:

sen içini ferah tut. onu sevmeye devam et. ama onun seni sevmesine zorlama. sevgi zorla olacak bir şey değildir.yasakkelime

bu ayrılığın da olumlu yanından bak. eğer bıraktığın gibi geri dönerse ne ala... ama dönmezse çok da bir şey kaybetmiş sayılmazsın.
    zorunlu ayrılıklar gerçek sevgiyi arttırır azaltmaz
    sositososito

10. 6 Mayıs 2010
  11. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdiden onsuzlağa kendini alıştırsan iyi olacak
    Çünkü onun orda başka bir hayatı olacak
    Ve seni unutacak , yeni heyecanlar arıyacak
    Sen aklının ucundan bile geçmiyeceksin..

12. 6 Mayıs 2010
  13. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108

Acı ama gercek, sevgılınız sızı zaten coktan gozden cıkarmıs, bunu goremıyor musunuz?
    Arkadasında dedıgı gıbı sevgı, ılıskı tek taraflı yurumez. Boyle bır ınsan ıcın daha ne dıye yas tutuyorsunuz?
    Ne yaparsanız kendınıze yaparsınız, uzuldugunuzle agladıgınızla kalırsınız benden soylemesı...
    Hayır, erkek kıtlıgımı var yani memleketde?
    Bosver, sevgılı cracks. Sızı sızden daha cok sevecek bırılerı mutlaka kı cıkacak karsınıza yerimseniben

14. 6 Mayıs 2010
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    oraya gittiginde eskisi gibi gorusemeyeceksiniz ve yeni ortamdan dolayi mutlaka degisecek.uzun zamanda orada kalacakmis.eger onu istiyorsan guzel davran ve sorun cikarma.gercekten seviyorsa asla birakmaz.boyle dusun panik olma.ve herzaman herseye hazirlikli ol.sonrasin da az canin yansin.sende o sirada hayatini oturt,kendi yonunu ciz.

16. 6 Mayıs 2010
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    iyi de gerçekten seven insan son zamanlarını elinden geldiğince sevdiğine ayırır. biz sevgilimle yeni çıkmaya başladığımızda yazın 1 ay görüşemicektik yüzüme bakıyordu sürekli noldu fln dediğimde her kıvrımını ezberliyim ki gözümü kapattığımda gözümün önüne gel demişti. yani ne biliyyim bence seni unutmaya çalışıyor ki orda yeni bi başlangıç yapabilsin yoksa sevse yapışırdı sana uzak kalıcaz özlicem diye. hiç umut verici konuşmıcam bu senin iyiliğin için çünkü. onun gibi yap sen de yavaş yavaş yeni arkadaşlar yeni ortamlar edin ki sen de boşluğa düşme o gidince

18. 6 Mayıs 2010
  19. cracks1

cracks1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim çoğu söylediğinizde haklısınız özellkle doc bende snin gibi düşünüyorum insan sevdiğine daha fazla zaman ayırır. ama onun amacı beni unutmak ve yeni bi hayata başlamak. benimde yapmam gereken bu sanırm ztn hiç umudum yoktu. bizim ilşkiyi ayakta tutan bendim sanırm. ama beni cok sevdiğini söylüyor ve bni bekle diyor.. bu brz karışık aslnda bi bekle bi bekleme evlen yuva kur diyor. o da ne yapmak istediğini bilmiyor sanki :S sni hiç unutmucam diyor ama artık herşey boş sanırm. bide ona inanmadgm içn kızıyor bana beni hiç anlamıcaksın diyor bu davranışlarıyla nasıl inanırm ki ona.. ben son zamanlarımızda doc arkadaşımıznda dediği gibi daha cok vakit geçirmek isterken o acı çekiyormuş beni her gördüğünde herşey dahada zorlaşıyomuş cok saçma gerçekten.. unutmalıyım onu biliyorum ama keşke kolay olsa söylendiği gibi.. umarım kaderimde o vardır ve bi şekilde kavuşurum ona.çünkü ben onsuzluğa alışabiliceğimi sanmıyorum. .:KK43: düşüncelerinizi paylaştıgınız için teşekkür ederim arkadaşlar