sevgilim evliliğin lafını bile etmioo

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve tunayy tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tunayy
  1. tunayy

tunayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :uhm:kafayı yiycek gibiyim 7 aydır çıkıoruz 23 yaşındayız ikimizde ve bu sene okul bitiyor. ben artık geleceğe dair daha somut adımlar atmak istiyorum. somut adımlar dediysemde söz nişan falan değiiil:KK43:( en azından gelecekle ilgili ortak hayallerimiz olsun istiyorum. herşey çok güzel gidiyor el üstünde tutyor beni hiç bu kadar sevmedim sevilmedim diyor. 4. ayımızda ağzını aramaya başladım evlilikle ilgili hiç konuşmuyor derdi ne anlıyalım dedim ama ne zaman laf arasında evlilik geçse oralı olmuyor konuyla ilgilenmiyor bile :KK43::-)uhm: sonra açık açık sormaya başladım ve bana dediki evlilikten korkuyorum anne babası sorunlu bir evlilik yaşıyormuş ve çevresinde mutlu olan yokmuş evlilik lafı ona çok ağır geliyormuş :KK43:(( of off:KK43:( konuştuk işte halleder gibi olduk okul bitince kpss iş falan halledince bunları daha mantıklı oturup konuşacakmışızzzz söyledikleri mantıklı gibi ilişkimizde herşeyde yolunda ne zaman evlilik lafı açılsa aramız bozuluyor

dün yine ağzını arayayım dedim oralı bile olmadı bennde seninle konuşuyoruz ama bişeler değişmior die mesaj attım o bi kaç tane mesaj attısada cevap vermedim amacı ne oyalıyor mu beniii annesi kapalı kız istiyormuş kendi memleketinden ama sevgilim ben istemiyorum diyorr :S

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Eylül 2011
  2. 18 Ağustos 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    açık konuşuyum; yüksek çok yüksek bir ihtimalle seni oyalıyor.
    seven adam evlenmek için heycanlanır.. oyalanan adamlar da bahanelerden öteye gidemez malesef..
    umarım seninki farklı çıkar ama benim tecrübelerim bu yönde.

4. 18 Ağustos 2010
  5. gulcan_kars

gulcan_kars Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence 7 ay senin içinde sevgilin içinde tanımak için kısa bir süre... zamana bırak derim

6. 18 Ağustos 2010
  7. masallal

masallal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    bencede 7 ay çok kısa bir süre,
    ayrıca adamın üstüne bukadar gidersen evlilik konusunda onu sadece kendinden itersin,

8. 18 Ağustos 2010
  9. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ya daha cok erken degılmı..
    hem aılesının ısteklerıde varmıs aklı karısık olabılır..
    erkekler bıraz daha uzak bakabılır evlılıge helekı aılesı problemlı ıse..

10. 18 Ağustos 2010
  11. gulcan_kars

gulcan_kars Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    biz zaman için çok kısa diyoruz ama umarım yanlış bişey yapmamışsındır...

12. 18 Ağustos 2010
  13. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Zamana bırak kendiliğinden bahseder bir gün..

14. 18 Ağustos 2010
  15. Papato

Papato hiyerarşi değil hıyararşi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    7 ay kısa canım ya...
    Bak çok üstüne gitme sevdiğinin.
    Telaşlanma bide.
    Dediğine göre zaten annesinin farklı beklentileri varmış bu bi kasıyodur zaten onu.
    Sonra ailesinine evliliği yüzündene vlilik konusunda çekinceleri var bide bu kasıyodur.
    Bide sen sürekli evlilik lafını açarsan şimdiden
    yapacağın tek şey evlilikten iyice soğutmak olur.
    Bence evliliğin lafını açmadan sevginle ilginle muhabbetinle onu kendine bağlarsan
    o zaten senden vazgeçemez ki.
    Sonunuz mecburi evlilik olur yani:)

16. 18 Ağustos 2010
  17. tunayy

tunayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bilmiorum ya çevremde herkes sevgilisiyle hayaller kuruyor muhabbetler ediyorlar çok özeniyorum onlaraa :S bu konuda çok üstüne gitmemeye çalışıyorum ama ayda bir kere dank ediyor beni sevdiğinden eminim ama seven insan sevdiğiyle evlenmek ister evlilikten korksa bile sevdiği zaman evlenmek istemez mi çok kötüyüm şuaan çok iyi biri çok seviyorum onu ama bu olay beni deli ediyor dündendir triplerdeyiim konuşmuyorum mesaj atıyor cevap vermiorm inceldiği yerden kopsun diyorum ama ayrılmakta istemiyorum

18. 18 Ağustos 2010
  19. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    7ay bana göre ne çok kısa nede çok uzun bir süre normal yani hem sen zaten hemen evlenelim dememişsin ki evlilik hakkında konuşmak istemişsin buda normal
    erkek arkadaşın evlilikten korkuyor olabilir yaşadığı sorunlardan dolayı ama 23 yaşındasınız ikinizde
    ve canım morelini bozmak istemem ama erkek arkadaşın nereli bilmiyorum benim başımada gelmişti daha böyle bir şey erkek arkadaşımın ailesi kapalı bir gelin istiyordu ben açıktım ama kapanmayıda düşünmüştüm ama yine istememişlerdi beni yüzüme gülüp arkamdan konuşmuşlardı o yüzden umarım erkek arkadaşın aşkına sahip çıkarda seni annesine karşı korur yoksa bu açıklık mevzusu aileler araya girince çok önemli oluyor ben yaşadm biliyorum sonucunda ne oldu sana söyliyim ayrıldık ama başka sebeplerden ve iyikide ayrılmışız diyorum hiç bana göre değilmiş şu an bir çıktığım var 1 sene olucak yaklaşık ama ikimizde ciddiyiz benim sadece sana diyebiliceğim tek şey biraz daha zamana bırak eğer zamanla olmuyorsa ilşkinize o zaman noktayı koyarsın derim çünkü sen evlilik düşün o düşünmesin olmuyor mutlaka sorun çıkıyor böylelilklede ilşki yıpranıyor...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.