Sevgilim ilişkide ciddi mi?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sswweett tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : sswweett
  1. sswweett

sswweett forever... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar belki size basit bir sorunmus gibi gelicek ama benim kafamı çok kurcalıyo...
    sevgilim askerde 2 sendir beraberiz .. ailesiyle tanıstım hatta hergün arıyo annesi yemeğe çağırıyo gidip geliyorum. sevgilimde benim ailemle tanısıyo.. 2,5 ay sonra geliceka askerden ama evlilikten hiç bahsetmiyo.. mesela gelince evleniriz falan demiyo.. ben kardesimle yasıyorum doğal olarak sevgilim sürekli bizde kalabiliyo ve bana orda olmayı çok isterdim suan falan diyo ama evlenelim demiyo :KK43: sizce ne yapmalıyım?ben artıık is ciddiye binsin istiyorum ama bunu ona nasıl söylemeliyim yada beklemeli miyim??

yorumlarınız için simdiden tesekkürler....

2. 5 Mart 2009
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    evlilik teklifini belki askerden geldikten sonra yapacak...
    sabırlı olun gelmesini bekleyin...

4. 5 Mart 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Açıkça konuşsanız..
    Hani ilişkinize bir yön vermek istediğinizi söyleseniz..
    Hem niyeti belli olur hem de kafanıza bu kadar takmazsınız..sengözlerimebaksanab

6. 5 Mart 2009
  7. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    bence gelsin,biraz bekleyin eğer konuyu açmazsa siz açıp tepkisine bakın ona göre karar verirsiniz

8. 5 Mart 2009
  9. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sevdiğin insanla ileriye dönük planlarınızı konusmaktan dogal ne olabılır kı? Askerlık psıkolojısıyle ve telefonda konusmanın verdıgı rahatlıkla belkı tatmin edıcı olmayan cevaplar alabılırsın ama canımcım ne olursa olsun ıstıyorsa bunu sana her kosulda sylecektır.O yuzden korkma ve konus..Böylece niyetını anlamıs olursun,bılıyorsun bız kadınlar öz sezılrı cok kuvvetlı varlıklarız sengözlerimebaksanab

10. 5 Mart 2009
  11. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    bence şakayla karışık sor...ağzını ara ara...

12. 5 Mart 2009
  13. sswweett

sswweett forever... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız kızlar belki kafamın rahat etmesi için konusmalıyım ama ben sanki dünden razı gibi böyle atlamak istemiyorum.
    sevgilim koç burcu biraz özgürlüğüne düskün ama biz 2008 de mezun olduk iste bu sene de askerde ve gelince sadece is bulması gerekiyor.. o 30 ben 25 yasındayım ve onun yasınında geldiğini düsünüyorum artık ama kendi söylesin istiyorum acaba askerde daha ciddi olur mu ama anlayamıyorum ki...
    sizce nasıl konusmalıyım kızlar birbirimizi gerçekten özledik. bana hergün seni çok özledim çok seviyorum diyo ama ben sanki evlenmeliyiz desem geri adım atacakmıs gibi geliyo çünkü erkeklere belli olmuyomus bu durumlarda ben çok okudum böyle korkan erkekelri is ciddiye binince ...

14. 5 Mart 2009
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    valla canım erkek arkadaşını en iyi sen tanırsın.ama bence açıkça konuşmakta fayda var.hem bu şekilde kendi kendine düşünmezsin üzülmezsin,hem de hayatına yön verirsin ona göre.bence açıkça konuşun derim.yani atlamış gibi olmazsın merak etme.

16. 5 Mart 2009
  17. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    sen acıma yavrum bence sor ..eğer yok ya ne evliliği fln derse ki sanmam...şakaya vurursun...

yannız evlilikten kaçan adamdan hayır gelmez haa...

18. 5 Mart 2009
  19. sswweett

sswweett forever... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani siz olsanız ne derdiniz kızlar?? gayet ii konusuyoruz suanda bi problemimiz yok ama çok inis çıkıslardan geçtik da buralara geldik...
    hiç benim gibi bi örnek yok mu aranızda??