Sevgilim kapanmam istiyor ....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mehtapguzeli tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1 Ekim 2009
    Konu Sahibi : mehtapguzeli
  1. mehtapguzeli

mehtapguzeli Duygusal Peri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrh kızlar ben açık biriyim sevgilimle 15 20 gün sonra sözlenicez ama kapalı olmamdan yana pek bişey diyemesede kapalı bayanlara örnek veriyo napcam kızlar ya ben istemiyorum k

2. 1 Ekim 2009
  3. boganingucu

boganingucu akışına bırakmak lazım Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    153
    istemiyorsan kapanmayacaksın tabiki.
    bu içten gelen birşeydir.bence söz olmadan bu konuyu kesin bir dille belirt.yoksa sonrasında sorunlar yaşabilirsin .
    sonrasında nişandan sonra sana kapanmazsan evlenmeyiz demesinde!!!

4. 1 Ekim 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bunu neden istiyor?
    dini sebepler yüzünde mi yoksa kendi istediği içinmi? şahsen bir insan için kapanmazdım..hem madem öyle bir insan istiyordu ,kapalı bayanlarla birliktelikler kursa idi..seninle ne işi var

6. 1 Ekim 2009
  7. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sakın sakın sakın

sen istemiyorsan sakın kapanıp günaha girme açık açık dile getir

istemediğiniii bu işler başkası istiyor diye olmaz

8. 1 Ekim 2009
  9. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Erkeklerin kadınların kapanması hususundaki baskılarını veya isteklerini kişisel özgürlüğe saldırı olarak kabul ediyorum. Ayrıca başka kadınların sevgiliye veya eşe örnek gösterilmesi ne demek. Seni sevdiğinde açıktın değil mi? Bu tamamen kişisel bir tercihtir.

10. 1 Ekim 2009
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Kapanmayacaksınız tabiki.Yolun başındasınız tavrınızı net bir şekilde ortaya koyun,yoksa ilerde başınız çok ağırır.Zorla kimse bir şeyi diretemez.Diretirse de siler atarsınız,bu kadar basit. :hulya:

12. 1 Ekim 2009
  13. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Seni nasıl sevip beğendiyse öyle devam etmeli diye düşünüyorum :kahve:
    evet dinimizde bunu emrediyo uygulayabilsek ne mutlu bizlere
    fakat öte yandan dinimizde zorlama yok
    içinden gelerek kapanmadığın müddetçe mutsuz olacağını düşünüyorum
    kaldiki bi çok arkadaşım evliliğinde yaşamıştır bunu :1closedeyes:

"zamanı gelince bende kapanmak isterim fakat sen istiyorsun diye değil dinimiz emrediyor diye kendimi hazır hissettiğimde yada içimden geldiğinde kapanabilirim
    Lütfen beni anlamaya çalış ve beni bana bırak ..!" tarzında bi konuş istersen :nazar:

14. 1 Ekim 2009
  15. edoshs

edoshs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu içten gelen bi durum kapanmak yada kapanmamak...
    ama eger sevgilinin ailesi tutucu ailese sende kapanmazsında daha derli toplu giyinir ne esini üzücek nede kendini üzücek bi giyim tarzı göstermezsin bunu söle sevgiline ben senin ailene bir anda ayak uyduramam ama zamanla yasayarak bazı adılar atılabilirmi evet neden olmasın ??

mesale benim ailemde öle cok tutucu diildir annem kapalıdır ama öle bana fln hiç baskı yapmadılar v ben rahat büyüdüm istedigimi giydim istedigim yere gittim ama esimin alisi öle asırı derecede tutucu diiller ama giyim tarzına önem verirler öle cok acık sacık yada daracık seler giyinmem ters olurdu. bende acık sacık badılerimi hopp geri dönüsüm kutusuna fırlatım yeni yenii uzun tunikler yada şimdi uzun hırka lar mevsimleik hırkalar fln cok moda onlardan aldım ne esimi karıstırıyorum nede bi baskasının azına laf veriyorum.. ayrıca esim de durumdan cok memlun sende istersen tabikide böle yapabilirsinn

16. 1 Ekim 2009
  17. mehtapguzeli

mehtapguzeli Duygusal Peri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bi ara açtım bu konuyu ona tamam ya saçını kapama bişey demem ama kot giyiyorum üstüne tunik al diyo ama bazen örnek veriyo şu arkadaşımın eşi açıkmıştı evlenince kapanmış falan diyo geçiyo bende tercih meselesi diyorum kapıyoz konuyu ama aileside gelinimiz kapalı olmalı temsil etmeli bizi diyomuş am zorlayamatız tabi diyomuş eltim olcak kıs kapalı ben isetemiyorum ama birazda kıskanç pek tuniksiz dışarı çıkmamı istemiyo gölek pantolon giyinen klasik gyinen biriyim o da herkes bakcak falan diyo orana burana benim morelim bozulur diyo evlenince çeki düzen ver beni temsil etcen sonuçta diyo ailesi bi köyde oturuyo pek dişarı çıkmazlar biz sakaryada oturcaZ evlenince arada köye giddersek saçını ört etek falan giy diyo ailesi köye uyum şalvar falan almış kaynananm köye gelirse giyer diye ben hiç alışık deilim böyle şeye sıkıntı oldu iyice evlenince kapan diye ısrar ederse diye korkuyorum aile büyükleri istiyo diye kapanmam şart mı ya gelinleri olcam diye böyle zorlamak iyimi
    nasıl savunma yapim kızlar nasıl kabullendirim bu halimi abez giyinmiyorum gayet normalim of ya seviyorum sevgilimi bu yüzden aram açılsın istemiyorum. geçen eltim etek almiş biraz kısa diye kayınpedr dğiştirmiş uzun almış eltim kaynana yanında köyde duruyo ama ben durmicam merkezde yaşızaz çalısıyo çünkü ben sevmem öyle kayımpederim aldığm seylere karışcak falan kaldıramam eltim küçük evlendi kaçmış kız çocukları gibi onların herşeye tamam demiş ben yapamam kendime ait bi yaşam olmalı yardım kızlar senağlama

18. 1 Ekim 2009
  19. nurnberg

nurnberg Kızım yaşama sevincim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fisfisfis