Sevgilim kova burcu ve bitmeyen istekleri yardım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve secretlove tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : secretlove
  1. secretlove

secretlove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sevgilim kova burcu 1 haftadır çıkıyoruz ve anlamakta çok zorlanıyorum beni hiç kimseyi sevmediği gibi sevdiğini söylüyor benim tek sorunum onun çok arzulu ve tutkulu olması bana sarılrken kendinden geçiyor sürekli sevdiğini söylüyor dudaktan öpmesini istemiyorum ama bunu fırsat bulduunda yapmaya çalışıyor çoğu kez uyardım onu bu uyarmalarımdan sıkıldı sen istemedikten sonra aramızda hiçbişey asla olmaz diyor ama öpmek konusundaki tavrı bana güven vermiyor msnde konuştuğumuz zaman üzerimde ne olduğunu içimde ne olduğunu sorunca deliye döndüm dün ve onun hakkında düşündüklerimi söyledim kapattım şimdi araamıyor ve msn açmıyor benim en önemli sorunum beni bu kadar arzulaması ve bundan korkuyorum kendinden geçiyor çünkü bilmiyorum

2. 27 Mayıs 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    1 haftada çok sevmiş öpmek istemiş üzerinde ne var içinde ne var demiş
    o arasa devam edecekmisin ilişkiye

4. 27 Mayıs 2010
  5. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    1 haftada kimse kimseyi delice sevmez,sevemez kimseyi kandırmayalım...
    sorunun cevabı belli,erkek arkadaşın sevgili değil,arzularını gerçektirebileceği birini arıyor.uzaklaşarakta senin onun birşeyler yapıp yumuşamanı bekliyor..
    bence hiç görüşme bir daha,bu ne laubalilik daha yeni tanışmada,pes vallahi...

6. 27 Mayıs 2010
  7. secretlove

secretlove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    gerçekten hiç bilmiyorum anlamaya çalışıyorum sadece benim ilk sevgilim iki sevgili arası ne konuşulur bile bilmiyorum ben 19 yaşındayım o 23

8. 27 Mayıs 2010
  9. secretlove

secretlove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yani bende bunları düşünüyorum ama gerçekten böyle devam ederse ben kafayı yerim inceldiği yerden kopsun

10. 27 Mayıs 2010
  11. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    senin bu acemiliğinden faydalanmsına izin verme sakın,daha yaşında çok genç seni gerçekten seven ve değer veren birini bulacaksın...acele etme,bu kişiyi ardında bırak ve önüne bak...
    ama yok ben devam edeceğim diyorsan,bu şekilde düşünüp hırpalanmaya ve ilerde bu kişinin daha çok çirkinleşmesine tanıklık edersin.düzelirmi diye bekleme sakın!!! :1no2:

12. 27 Mayıs 2010
  13. secretlove

secretlove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkür ederim yardımcı olduğun için işin içinden çıkamadım hiçbir mantıklı cevap bulmadım kendime yanında olduğumda sürekli dokunmak istiyor bu normal değil dimi diğerleri hiç değilde

14. 27 Mayıs 2010
  15. secretlove

secretlove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bide onla oturduğumuzda bu hallerini görünce sapık mısın sen dedim acayip bozuldu anlamıyorum hiç bişey ne yapmaya çalışıyor

16. 27 Mayıs 2010
  17. MimSzzzN

MimSzzzN Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Secretlove, tatlım benim de eşim kova erkeği evet aşkta tutkuludurlar ama aynı zamanda sevgide aşkta önce iyi bir arkadaşlıktan yanalardır sevdikleri kadını gerçekten çok severler ama böyle 1 haftada lapin gibi atlamazlar o yüzden sen bu durumu burçlara bağlama tatlım...Henüz çok gençsin ve maalesef özellikle ünv ortamlarında sahte ilişkiler çok yaygın ona ne istediğini ne istemediğini açıklamışsın buna rağmen seni zorluyorsa istediği olmayınca kaprisler yapıyor aramıyor sormuyorsa üzgünüm ama bu sevgi olamaz canım seven insan sevdiğine zarar vermek onu kırmak zor durumda bırakmak ister mi???

18. 27 Mayıs 2010
  19. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    sorman hata , resmen sapik bu, 1hafta degil 10 senelik bile olsaniz kacdefa rahatsizligini dile getirmissin, seni dinlemiyo adam
    seven erkek öyle ayi gibi saldirmaz, kibar olur karsidakini incitmekten korkar
    yolla sen bu ayiyi sana laik degil:mymeka: