sevgilim neden benden soğuyor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gizemli_1105 tarafından 4 Eylül 2011 başlatılmıştır.

4 Eylül 2011
    Konu Sahibi : gizemli_1105
  1. gizemli_1105

gizemli_1105 Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    slm kızlar çok dertliyim sevgilim beni çok seviyor bunu biliyorum ama ara ara bişey oluyor benden uzaklaşıyor beni sevdiğini hissetmiyorum o zamanlar bana bakışları donuklaşıyor değişiyor ve soguduğunu hissettiğimi söylediğimde beni çok sevdiğini kesinlikle soğumadığını söylüyor işin kötü yanı bu son soğuma evreinde bende opndan çopk soğudum şimdi o normale döndü ama ben dönemiyorum içim soğudu artık onu hissetmiyorum gibi geliyor ama ayrılık düşüncesi de beni öldürüyor ne yapmam gerek lütfen yardım edin :'(

2. 4 Eylül 2011
  3. emsalsiz

emsalsiz яαввiм ѕє Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    canım arkadaşınla konuşman lazım bunu sen inkar ediyorsun ama gelgitler yaşadığın ortada ve senin bu tarz istikrarsız tavırların beni belirsizliğe düşürüyor seni seviyorum ama bana karşı soğuk davrandığında bende acaba artık beni sevmiyor mu düşüncesiyle otomatik olarak geleceğimizden endişe ediyorum gibi bişeyler diyebilirsin...

4. 4 Eylül 2011
  5. yalnizliktandevrenkiralik

yalnizliktandevrenkiralik Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    63
    canım erkekler bizim gibi değiller malesef kafalarına bir şey takıldığında genelde anlatmazlar ve bunu ilişkiye de yansıtırlar, bence bi derdi olup olmadığını sorgulayabilirsin ya da senin de bildiğin bi sıkıntısı varsa o yüzden de olabilir, bana kalırsa biraz kendini çekmen onun bu rahatsızlığını anlamana yardımcı olabilir

6. 6 Eylül 2011
  7. gizemli_1105

gizemli_1105 Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ben bu şekilde konusunca da sen böyle söyldikçe içimde istek brakmıyorsun böyle devam ederse gercekten soğuyabılırım diyor ne yapacağımı bilmiyorum onu çok seviyorum onunda beni sevdiğini biliyorum ama böyle pürüzler ilişkimizi zedeliyor :KK59:

8. 6 Eylül 2011
  9. gizemli_1105

gizemli_1105 Üye Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    tşk ederm bu yönden düşünmemiştim hiç aslında çok büyük bir sorunumuz var işi yok bunu dert ettiğini biliyorum bu konudada manevi destek oluyorum elmden geldığınce bakalım biraz çekeym kendimi neler olcak :KK20:

10. 6 Eylül 2011
  11. paytak_paytak_kosan_koala

paytak_paytak_kosan_koala Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    gelinliğin altına jartiyeri neden sordun ki madem öyle :KK53:

12. 6 Eylül 2011
  13. baal_zebub

baal_zebub Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Eylül 2011
  14. 6 Eylül 2011
  15. nysia

nysia Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :S ne alaka ya ne alaka yaniii sacma sapan msjlar yazmayın

16. 6 Eylül 2011
  17. nysia

nysia Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence direk sen benden sogudun mu gibisinden uzerine gitme baska tarz sorular sorarak bence gercegi ogrenebilirsin
    mesela bugun durgun gorunuyorsun aklını bulandıran birseyler mi var paylasmak istersen seni dinleyebilirim belki aklını dagıtıp kendine gelirsin gibisinden cumleler
    kurarsan belki aklının içerisinde yatan gercek nedenleride ogrenebilirsin. belki seninle hiçbir sorunu yoktur senden sogudugu falanda yoktur ama bunu ısrarla sormakla
    kesinlikle hata yaparsın... erkekler dusuncelerini sıkıntılarını hemen paylasamıyorlar... bende sözlümle bu olayı cok zor astım onceleri bir sıkıntısı oldugunda
    kesinlikle anlatmıyordu ve yuzu asık geziyordu bende kendimde suc arıyordum acaba beni sevmiyor mu acaba bir sorun mu var diye dusunuyordum ona sordugumda
    byle birsey yok lutfen ısrarla sorma diyordu sonradan sana dedigim gibi canın mı sıkkın gibisinden sorular sorarak onu anlatmaya tesvik ettim sonrasında ogrendim ki
    işlerle alakalı sorunları varmıs benimle alakalı değilmiş aklını boyle seyler dusundurerek bulandırma canım

18. 6 Eylül 2011
  19. Imdevil

Imdevil mutluyum musmutlu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    konu sahibinin önceki konusuna atıfta bulunmuş arkadaş :)