Sevgilim neden böyle diyor?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve MeDuSa tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kızlar belki size garip gibi gelecek bu ama sevgilim her seferinde sen ailemden daha önemlisin diyor :bbo:
    Bende böyle deme sonuçta onlar senin ailen onlar seni dünyaya getirdi yetiştirdi diyorum.
    Bende onları çok seviyorum zaten diyor,ama ailemi ben seçmedim doğarken ailem sorulmadı ama seni ben seçtim diyor. Sen daha önemlisin diyor.Ben de benim ailem senden daha önemli dedim.Buna rağmen o bana göre sen daha önemlisin diyor.Senden sonra annem babam ablam gelir diyor. Bana garip geliyor bence anne baba herşeyden önemlidir,sizce de öyle değil mi :uhm:
    Sevgilim ailesini çok seviyor asla saygısız bir insan da değildir ama neden böyle diyor anlamıyorum. Bana normal gelmiyor sizce normal bişey mi bu yorumlarınızı öğrenmek istiyorum mirmirmirmir

2. 25 Kasım 2008
  3. deLikanlxix deLi

deLikanlxix deLi yaparım biLirsin... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım benim sevgilim de sürekli sen benim için çok önemlisin herşeyden öncesin diyor ama ailesini de asla bir kenara atmıyor ki yapması gereken de budur zaten. eğer oda hem seni hem de onları memnun etmeyi becerebiliyosa bence bu mükemmel bişey.
    sizin yeni bir aile olacağınızın farkında daha ne istiyorsun :)

4. 25 Kasım 2008
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bundan bi önceki okuduğum konuda da eşinin ailem herşeyden önce gelir diyen bir arkadaşımızın yakınması vardı.
    insanoğlu ne nankörüz galiba. ne desen yaranılmıyor.
    bence sevgilin sana sevgisinin büyüklüğünü anlatmaya çalışmış. bi problem yok ortada

6. 25 Kasım 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

bilmiyorum ama nedense ben kimseyi babamdan annemden daha önemli bulamıyorum :KK43:(

8. 25 Kasım 2008
  9. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    essmeraldaya katılıyorum, sana olan sevgisinin büyüklüğünü anlatmaya çalışıyor,benimde eşim sevgiliyken böyle diyordu, biz sevgiliyken onun yanına senede 1 kere gelen annesi şimdi senede kaç kere geliyo, nerdeyse bir aya yakın kalıyo, bide ayrılırken ağlıyo,evlendikten sonra pek kıymetli oldular birbirlerine, şimdi ne diyo bil, önce annem,Allah tan kötü niyetli değillerde ortalık karışmıyo,yoksa yakarım zaten, belki ondanda cesaret edemiyorladır:)

10. 25 Kasım 2008
  11. yenidenbaxsxla

yenidenbaxsxla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aranızda başka problem yok galiba bu konuyu onunla daha fazla uzatma bence yoksa dertsiz başına dert açıcaksın..Tek derdin bu olsun boşverrr. Erkeklerin bazıları ailelerini çok takmaz onlardan birine denk gelmişsin. başka huyları iyiyse bunu problem yapma.

12. 25 Kasım 2008
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Dert ettigin seye bak güzelim...:nazar:

Sen hele bir evlen onunla, ailesinden kiymatlisi kalmaz merak etme:kahve:

14. 25 Kasım 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Canım sen dert mi arıyorsun kendine:mymeka: Ne güzel işte sevgisinin büyüklüğünü ifade etmiş...Şeniz

16. 25 Kasım 2008
  17. MeDuSa

MeDuSa Guest

yok ailesini takmayan biri değil aslında ama niye böyle diyor bilmiyorum tabi hoşuma gidiyor bana değer verdiği için ama ailesinden daha değerli olmadığımı düşünüyordum açıkcası benneyaptımki
    sonuçta bi anne baba gibi iki kişi daha yok bu dünyada insanı karşılıksız seven :1rolleyes:

18. 25 Kasım 2008
  19. dicerr

dicerr Guest

kaydirigubbakcemile5 bende aynen böyle dusunuyorum...