sevgilim paranoyak oldu =(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve burcu_01 tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

18 Aralık 2009
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar sevgilim bana hiç güvenmiyor.. sarılmışız dönüyor beni hiç aldattın mı diyor.. haydaa diyorumm.. başlıyor sorguya suale.. ufacık bi yanlısım olmadı.. ablası erkek arkadası varken baska biriyle tlf da konusurken msn de yazısırken görmüş.. neymiş efendim kızlar hiç belli etmezlermiş.. aldatmış olmasam bile seneye atanınca ondan soğurmusum da hayatıma biri girebilirmiş de.. dayanamadım bugün.. kötü hissettim kendimi.. çektim kursa gittim.. çok dargınım ona.. bıktım genellemelerin içine beni sokmasından... haksızlık ediyor bu güzel ilişkimizi mahvediyor.. çok güvensiz bi çocuk.. herkese karsı güvensiz ama bana neden ? yaptiği resmen haksızlık.. yeminler edip ben seni aldatmadım demekten sıkıldm.. neden aldatim diyorum ya neden.. özcan denizin şarkısı çaliyodu döndü özcan denizle birlikte olmak ister miydin diyor.. neymiş eğildiğimde göğüslerim görünmüş.. dershane de de erkeklere görürmüş.. ya orda dikkat ediyorum heralde.. çok mantıklı çok anlayişliydi.. şimdi kendini de beni de üzüyo bunlarla... napacağimi şaşirdim kızlar yaa. bıktım bu güvensizlikten ben ama.... :umursamaz:

2. 18 Aralık 2009
  3. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    bi arkadasım sevgilisini aldattı.. benim sevgilimin suratı düşüyo onu konusurken.. işte siz böylesiniz de bilmemne de... daha önce ciddi bi ilişkisi olmamıs.. aldatılmamış da.. hani desem böyle bişi yaşamış olsa beynine yer etmiştir ama yooook... baskalarının ihanetini ben de yapabilirmişim gibi algılıyo.. sevgimi sorguluyo.. eskiden daha çok seviyomusum eskiden daha ilgiliymişim.. artık konusmuyomusum yanında.. kıskanç değildi şimdi face de girip tek tek arkadaslarımı soruyo.. biri msj atmıs tanısabilir miyiz diye delleniyo kim bu konustunuz mu bilmemne diyo... eskiden güvendiğini hissederdim artık hep sorguluyo.. günlerdir beni hiç aldattın mı diyo ya ne demek bu hakaret gibi.. artık tahammül etmicem.. bana güvenmek zorunda.. hiç haketmiyorum hiçç...

Napicagimi Bilmiyorum bunu beğendi.
  4. 18 Aralık 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :roflol:

korkuyo çocuk.. korktukça da sapıtıyor...

sen ona ters davrandıkça o kurgulamalara devam eder

onu sevdiğini, bırakmayacağını "hissettir"

6. 18 Aralık 2009
  7. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ciddi bi guvensızlık sorunu var :eek:lmaz: benımkıde oyle oluyor bazen yumusatıyorum hemen napalım yapcak bişey yok

8. 18 Aralık 2009
  9. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sana mı guvenmıyor yoksa kendıne mı guvenmıyor..
    bence erkek arkadasın özgüvenını yıtırmış.
    birde şu goguslerın gozukur fazla egılme muhabbetı erkeklerın genelınde var canım tek senınkınde değil yani.. illa kıskanacak birsey bulurlar zaten..
    eşim evlılıgımızın 2.haftasın yok goguslerım gorunuyormus goren kım gorumcemle k.validem bide yanı ona bile kızdı..eften püften kıskanacak seyleri bulma yeteneklere sahıpler canım fazla takılma bunlara.
    ancak sen bu arada onu kıskandıracak herhangi bişeyde bulunma zaten havadan nem kapar durumda olmaya meyıllı bi zamanda cunku.

10. 18 Aralık 2009
  11. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ya kızlar aynen öyle yaa.. ablası kendisi var eğildim göğüslerim görünmüş.. dikkat etmiyomusum.. dershanede de millet görürmüş.. kendine olan güveni yüksek diye biliyodum.. benden daha iyilerine layıksın modlarına bile girdi.. sen öğretmen oldun atanıp gideceksin ben bi baltaya sap olamadım diyor. kendi hala okuyor.. ama bana haksızlık ediyor.. sadece kıskansa neyse.. aldattın mı diye her gün sorulur mu.. her gün bunu duyuyorum.. msj geliyor kimden ne demiş bilmemne.. böyle değildi bu çocuk.. çok güvenir bana çok anlayişlidir diye hava atardım... nerdeeee şimdi... geçen rüyamı anlatiyorum bi arkadas ortamında.. benim bu rüyadan niye haberim yok diye suratı düştü.. yuhh dedim yaa.. yuh artık... anlatmam gerekirmiş.. hem güldüm hem kızdım.. arkadasım şakayla karısık burcuyu üzersen kardeşime alırım ha ona göre dedi.. kardeşi de 15 yasında.. kız şaka yaptı.. burnumuzdan geldi.. böle şaka mı olurmuş.. . bizim konusacak bişeyimiz kalmadı da o yüzden mi sevgilim böyle saçmalıyor acaba..bunu da sorun ediyor.. artık benimle sohbet etmiyosun diyor.. kendisi fazla konuskan değildir ben cırcır böceği gibi konusurdum önceden şimdi ona benzedim ben de susup tv ye bakıyorum mesela.. bunu da çok takıyo.. eskisi gibi değilsin hiç benle sohbet etmiyosun bişeyini anlatmıyosun konusmuyosun yanımda.. eski neşen yok diyo.. benim neşem var.. sadece onun gibi oldum.. konusacak bişi bulamıyorum çok ders çalişiyorum kendimi derslere verdim haliyle hayatım çok monoton anlatacak bişi bulamıyorum. eskiden hep sabahlara kadar sohbet ederdik artık etmiyoruz sen hep susuyosun baskalarıyla konustuğun kadar benle konusmuyosun kuzenlerimin arkadaslarımızın yanında maşallahın var ama tek kalınca susuyosun diyo.. kendi de bi konu açmıyo benden bekliyo... =( sizce nasıl davranim ne konuşim mesela.. hak veriyorum ona ama biraz haksızlık ediyor...

Son düzenleme: 18 Aralık 2009
  12. 18 Aralık 2009
  13. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    kendısı ne işle meşgul acaba belkı sen öğretmen oldunn diye kendını kotu hıssedıyodur daha düşük hıssedbılır dogal olarak

14. 18 Aralık 2009
  15. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kendisi hala okuyo cnm..evet bu durumu çok takıyor.. benden çok daha iyilerine layıksın bulursun da istesen.. içinden geçer zaman zaman keşke daha yakısıklı daha durumu iyi biri olsa diye ama belli edemezsin kendine bile itiraf edemezsin dedi bugün.. hayır çok kendinden emin konusuyor ona sinir oluyorum.. öyle bişi yok.. ama öyle kendinden emin ki.. öyledir öyledir diyip kestirip atiyor.. bana söyleyecek bişey kalmıyor.. güvenmediğini söyledi zaten.. güvenmezsen zorla güvenini kazanamam ama bana ayip ediyosun bunu bil yaptiğin terbiyesizlik dedim.. sonra dönüyor sana güvenim mi diyor.. tekrar başa dönüyoruz.. ama ben anladım.. bizim konusacak bişeyimiz kalmadı ondan saçmalıyoruz böyle boş boş şeyleri tartişiyoruz..

16. 18 Aralık 2009
  17. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım basbayagı senı çekemıyor yanı bunun baska bi acıklaması yok.. sımdıden asagılık kompleksine girmiş bile... ama kendı yaptıklarınında farkında değil yanı bu kadar ileri gittiginin öyle anlatayım sana.sen değilde baska birisi onu bi silkelemeli bi kendıne getirmeli kaç yıllık sevgılısınız bılmıyorum ama bu ilişkıyı kendı ellerıyle boyle mahvetmemeli.
    sen bişey yapma senın arkadaslarında hiç bişey dememsin yoksa bu seferde derkı sen arkadaslarından mı akıl alıyorsun vsvs...
    sevgılını kendıne getirecek kişi ancak kendı arkadasları yada ablası yakınları dıyeyım.haa bu arada gorumce adayıylada pek samımı olma belki aranızı bozmus olan odur yanı.bu aldatma olaylarını kafasına sokanda odur.. kendi sucunu ortbas etmek için tek ben değil her kız aldaıtr dese yeter ona.yada suan senınkısının senı aldatmadıgı ne malum demesi bile yeter yani.

18. 18 Aralık 2009
  19. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    özcan deniz olayına çok güldüm.. söylemeden geçemeyeceğim:roflol:

bence siz atanacaksınız ve sevgiliniz hala öğrenci olduğu için kendi kendine komplex yapıyor, kendisine olan güvenini kaybetmiş..

ona güzel bir mektub yazın..onu ne kadar sevdiğinizi falan anlatan.. şöyle romantik süslü kelimelerde olsun.. size güvenmediğini düşündüğü zamanlarda bu mektubu okusun..