sevgiLim ve dahiyane(!)fikirLeri..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve hawana tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hawana
  1. hawana

hawana Guest

seLam kızLar
    sewgiLim bi ara maLi kriz içindeydi,bu yüzden ayrıLmıştık,neyse herşey haLLoLdu çok şükür...
    şimdi de tutturmuş gemici oLacam diye...işte gemi türkiye'den kaLkıyormuş,bi süre bi üLkede kaLıp geri dönüyormuş...
    bozuLdum açıkçası..yani düşünsenize bi süre war bi süre yok,o yok oLduğu süre içersinde ne yapacak,ne zaman gidecek ne zaman geLecek bunLarın hepsi ayrı ayrı sorun...
    bi seferinde de rekLam ajansına başwuracam demişti hatta numarasını faLan da bırakmıştı...ama bu dahiyane kararLar aLınırken ben hesaba katıLmıyorum maLesef,,,ki biz ewLenmeyi düşünüyoruz...sewgisinden en ufak bir şüphem yok,aşkından da...yani benLe iLgiLi bi sorunu yok sadece hayatını kazanma çabasında....
    farkında oLmadan yapıyor bunLarı ama bozuLduğumu beLLi etmek istiyorum ki birdaha beni yok saymasın...en azından şöyLe şöyLe bi fikrim war ne diyosun desin...
    siz ne düşünüyorsunuz?

2. 18 Haziran 2009
  3. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    tutunacağı dalı olmayınca insan deneme yanılma yöntemini seçer kendine helde söz verdiği evlenmeyi düşündüğü biri varsa hoş görmeye çalış biliyorum bir sürü belirsizlik var çevrende ama aşk için dayanabilirim diyorsan beklemekten rayına oturmasi için dua etmekten başka çare yok inan bana:çok üzgünüm:

4. 18 Haziran 2009
  5. _NURUM_

_NURUM_ Guest

eğerki ewlilik düşünüosanz canım böle önemli kararlarıda beraber almalısınız.gemicilikte gerçkten kolay bişey deil.benim iş arkadşımın nişanlısıda gemiciydi.bi gitti 8 ay gelmedii.kız burda ne çektii.e sen bide ewli olcann senin içinde zor olur güselimm.otur bi konuşş.orta yolu mutlaka bulursunuzz

6. 18 Haziran 2009
  7. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    walla eğer gemi işine girecekse iyi para oluyor ama bir gidyor 4 ay 5 ay yok
    bnm amcamın kzı war evlendı ama çocuklarını hep tek büyüttü
    adamda sefasını sürdü
    hastalığı var sağlığı var ama eşin yannıda yok
    nazlanmak istersin herif yok..
    ne bilim zor iş

8. 18 Haziran 2009
  9. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    sevgilin galiba maymun iştahlı biri, bende de vardır bu sorun, bişeyi yapmak isterim hevese gelirim daha onu başarmadan başka bişeye heves ederim, sevgilin de böyle galiba, kötü niyetle yapılmıyo, aslında başarmak istiyo hırslanıyo ama sonra noluyosa oluyo o hırs yaptığı şey kenarda kalıyo bu sefer başka bişeyi başarmaya çalışıyo, tamamen iyi niyetle yaptığını düşünüyorum ama dediğğim gibi maymun iştahlı olduğu için sorun oluyo, tabi sana sormadan bişeyleri yapmaya kalkışması da ayrıca düşünülmesi gereken bir şey, eğer onunla bişeyleri paylaşıyosanız geleceğe yönelik planlar yapıyosanız bunları sizinle paylaşması ve fikir alması gerekli, ama dediğğim gibi kötü niyetle değil de başarma hırsıyla yapmaya çalışıyo bişeyleri, bunları yaparken de bazı şeyleri eksik bazı şeyleri yanlış yaptığının farkında olmuyor olabilir, bence güzellikle konuşup halledilebilecek meseleler bunlar, bu arada sevgilin ne burcu merak ettim?

10. 18 Haziran 2009
  11. lotus_

lotus_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Maddi sorunlar yüzünden ayrıldığınız için, belki aynı şeyler tekrarlanır diye sürekli para kazanma çabası içerisine girmiş olmasın gamyoncuiremsu

12. 18 Haziran 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

eger evlenmeyı dusunuyorsanız bu gıbı kararları beraber almalısınız

14. 18 Haziran 2009
  15. iLk

iLk AkreP Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Bunlar eften püften şeyler değil. ınsana kendini önemsiz hissettirir.

Böyle önemli kararlarda senin fikrini alması gerekiyor bence de.

Ve bu konuda hissettiklerini onunla paylaş.

Umarım bu paylaşımdan sonra birlikte karar alınması gerektiğini öğrenir :)

Mutluluklar...

16. 18 Haziran 2009
  17. EU1

EU1 Guest

canım birlikte karar alın eger ciddiyseniz benim sevdigilm askerden geldikten sora birlikte karar vercezz

18. 18 Haziran 2009
  19. scallywag

scallywag catmania Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    o gemi adamlığını arkadaşımın babasından biliyorum..adam bir gidiyor bazen yıllarca gelmiyor.hatta şöyle diyeyim..annesi babasının günlüğünü bulmuş..güney afrikada bi konsomatrisle beraber olmuş..karısı da mecbur kabul etmek zorunda çünkü adam 1 yıl denizde dünyayı dolaşıyor karaya indiği an neymiş ihtiyaç gidermesi gerekliymiş..sen onun dizginlerini tut bence..sürekli maceramı arıyor nedir..