sevgilim yurtdışına gidecek eğitim için

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve izmir_bursa tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : izmir_bursa
  1. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar,
    kendimi berbat hissediyorum:KK43: sevgilim yurtdışına gidecek dil eğitimi için 3-6 ay arası birşey, bunu sorun etmiyorum ama dil eğitimden sonra yüksek lisans için elinden geleni yapıp orda okumayı istiyor ve çok kararlı. 3ay kdr önce ayrılmıştık 2haftaya barıştık, ztn şuan çok sağlam değiliz bence, yüksek lisansla beraber 2,5 yıl olabilme ihtimali deli ediyor beni, buna dayanabilcek gücü bulamıyorum kendimde:KK43::KK43::KK43: ister istemez huzursuzluk var bu çok normal tamam ama huzursuzluğun yanında ona karşı brz da soğukluk var ve o da haklı olarak üzülüyor. sen böyle uzak durdukça ben daha fazla yapamam 2aya ayrılırm demeye başladı ( bu konular konuşulalı 3-4 gün oldu daha)
    Yurtdışı çook rahat bir ortam, ben ztn rahat bir insan değilim, çok hassasım sevgilim yapısı itibariyle daha rahat kat kat daha rahat hatta. Belki de hakkını yiyorum ama ister istemez başka kızlar geliyor aklıma, bana merak etme aldatma asla olmaz %1 ihtimalde olsa başkası olursa seni değil onu seviyorum diye açık açık söylerim dedi. Ya bunları duymak yetti bana, canım acıdı çok. %1lik ihtimal için demiştim ben falan diyor tamam ama napayım elimden gelmiyor üzülüyorum :KK43: asla onun eğitimine engel olamam olmam da ztn, aradan çekilicem olmadı yapcak bişi yok:KK43: ben şimdiden kendimi berbat hissediyorsam o zaman nolcak? Yapı itibariyle ztn çok hassas birisiyim, ayrılıp barıştıktan sonra artık bi sorun kaldıracak gücü bulamıyorum kendimde:KK43::KK43: yardım edin lütfen:KK43::KK43:

2. 22 Mart 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sen bunları dert ediosun kendine ama erkek arkadasın etmiyormus gibi geldi ve dogal olanda bu zaten sıkarsan yada soguk davranırsan ayrılırı dogru sölemiş e sen olsan sende ayrılırdın bak bakalım daha belli deil ne kadar kalacagı şimdiden stres yapma

4. 22 Mart 2010
  5. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ahh canım ya seni çok ii anlıorum.benmde nişanlım yeni bir işe başladı.ve bu işte yutdışına çıkma ihtimali çok yüksek.gerçi eski işindede 1 sene sonra falan gidebilirdide.2 ay sonra düğünümüz var.aklım çok karışık kendimd değilim hiç bu gnlerde.hep onu düşünüorum ya giderse aylarca kalırsa oralar rahat yerler nişnalıma çoookk güveniorum ama ya şeytana uyarsa.offfffffffffffff

6. 22 Mart 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    giderse gider

o onun seçmi

şu an hassas bir dönemdesiniz ama geleceği düşünerek şu an ki durumu daha da çıkmaza sokmanın alemi yok. kendine hakim ol. korksan bile o korkunu ona hissettirme

8. 22 Mart 2010
  9. pierid

pierid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrı kalacak olmak, özlemek çok kötü gerçekten ama böyle severken yapabilecek en doğru şey ; güvenmek. Aksini gösteren davranışlar sergilemiyorsa siz de güvenin. Zaman her şeyi gösterir bence.
    Gerçekten seviyorsanız uzaklaşsanız bile biraraya gelirsiniz.

10. 22 Mart 2010
  11. izmir_bursa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bugün görüştük kendisiyle, brz daha iyiyim şuan ama yaklaştıkça nolur bilemem :KK43::KK43: hayırlısı diyorum artık yapcak başka bişiyim yok bundan sonra , gidip yanlış yaparsa umarım mumla arar ama ben dönmem gibi şeyler geliyor aklıma , yediremiyorum kendime düşüncesini bile:KK43: teşekkür ederim hepinize:)

12. 22 Mart 2010
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence hiç kasma kendini
    anlıyorum seni ben de korkarım böyle bişeyden ve hangi erkek olursa olsun böyle bi ortamda uzun süre aldatır bence
    ya sen kendinde güç bulup 2-3 ayda bir ziyaret etceksin onu rahat bırakmayıp hatırlatcaksın kendini
    ya da elimden bişey gelmez diyip endişelenmeyi bırakcaksın olan olur çünkü sen müdahale edemezsin burdan
    eğer amacı gezip tozup ordakilerle takılmaksa zaten gitmeden ayrılır senden bence
    bi de nereye gidiyor??

14. 23 Mart 2010
  15. izmir_bursa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha yeri kesin belli değil kanada yada amerika önce dil sonra yüksek lisans için, bu arada part time çalışmak zorundayım gezmeye vaktim olmicak diyor ama hiiiç rahat değilim:KK43::KK43: ne diyim ben onu 2 seneden fazla beklemek için elimden geleni yapcam derken o bir hata yaparsa , ah kimseye etmem etmekte istemem ama vicdanı 1dk bile rahat kalmasın beni mumla arasın isterim diye geçiriyorum içimden:KK43:

16. 23 Mart 2010
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım du bi bakalım kesin değil :))
    yurtdışı hayalleri çoktur öylee :)
    bak benim geçen sene 3 aylık bi çıkışım olcaktı isveçe
    sevgilim allah var hiç istemiodu gözünden anlıyordum ama tek kelime etmedi bana
    sonra işler ters gitti gitmekten vazgeçtim ben
    şimdiyse itiraf ediyor gitmedin diye o kadar sevindim ki başka bişeye bu kadar sevinmemiştim diye :)))
    ama hollandaya gitcem yazın 1 ay o kesin yine üzüntülerde tabi :)
    eğer gitme fln dersen ters teper bence daha kıymetli olur hem de inada binebilir ben öyle olurdum :))