sevgilim yurtdışında 2 yıl kalmayı düşünüyor :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve izmir_bursa tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

20 Ocak 2010
    Konu Sahibi : izmir_bursa
  1. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar biliyorum daha çok var o zamana kadar ne olur belli değil ama erkek arkadaşımın bu yaz 6 ay dil eğitimi için, 1-1.5 yıl kdrda yurtdışında iş tecrübesi yaşamak için yurtdışı planları var . bu yıl mezun olacak , ben de seneye. içim içimi yemeye başladı bnm şimdiden:KK43: güven sorunumu var demeyin kimse için yüzde yüz diyemem zaten ama işin içine yurtdışı girince, görüşmemiz çok çok çok azalınca bunlar beni çok korkutuyor :KK43: İstemiyorum açıkçası gitmesini , eğitim için tamam bişey diyemem iş eğitim olunca ama çalışması şart mı:KK43:

2. 20 Ocak 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    dur bakalim canim ya gidene kadar o, kim ole kim kala.. simdiden canini skma..

4. 20 Ocak 2010
  5. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım anlıyorum ama onun kariyeri için bu gerekliyse gitme demen doğru olmaz ayrıca onu göremiceğin için üzülebilirsin fakat o sensiz yapamıyosa nerde olursa olsun sen hep aklında fikrinde gönlünde olursun kendini harap etme canım yaa

6. 21 Ocak 2010
  7. izmir_bursa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet haklsınız o zamana kdr kim öle kim kala, onun gitmemesini istemek ona karşı haksızlık diye düşünüyorum eğitim için bişey diyemem ama iş hayatına böyle diyemiyorum işte, sanırım içimin huzursuzluğundan , ayrı kalınacak süre artacağından bu. bilgisayar mühendisliği okuyor açıkçası burda kendini çok geliştirmiş birisi değil orda hadi gel sana iş verelim gel bizde çalış diceklerini de sanmam , ama önemli olan onun düşünmesi. böyle işte akşam akşam içim içimi yedi duramadım yazdım buraya :)

8. 21 Ocak 2010
  9. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla insan nasıl sevdiğinden ayrı kalıpta yurt dışına gitmeyi göze alabilir. hadi dil eğitimini anladık ta iş ne oluyor.
    valla bende ilerde gitmek isterim ama ailemden sevdiğimden ayrı kalamam diye düşünüyorum. o yüzden evlenip eşimle gideyim diyorum kısa bir süre o da.

ama o kadar süre nasıl ayrı kalmayı düşünebiliyor anlamadım..

tabiki güveniyorsan ayrılmaz diyorsan sevgisinden eminsen birşey diyemem.
    ama zor gerçekten.

10. 21 Ocak 2010
  11. izmir_bursa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet işte canım, bnm canımı sıkanda bu:KK43: tecrübe olsun istiyormuş burda daha ii iş bulurmuş, ha burda iş aradı bulamadı da orda çalışcak. teşekkür ederim kızlar hepinize bu kdr çabuk cevaplar beklemiyorduma.s.

12. 21 Ocak 2010
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

du bakimm canımm.ozmana kadarr belki kararı deişirr.ama gitmemesini istemen yanlışş olurr.senide anlıorumm ama öle bi fırsatı warsaa bence değerlendirmeliiiCADIARZU

14. 21 Ocak 2010
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Bazen uzaklık sevgiyi tutkuyu güçlendirebilir...
    Bu yönden baksana biraz a.s.

16. 21 Ocak 2010
  17. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım merak etme aranızdaki sevgi gerçekten güçlüyse bu da atlatılır. Ancak yurt dışına gidip 6 aylık dil eğitimiyle bilgisayar mühendisi olarak iş bulmak biraz ütopik.

18. 21 Ocak 2010
  19. incidestan

incidestan :) 17.07.2010 :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gözden uzak olan gönülden de uzak olur :KK43: böyle yazmak istemezdim ama 2 yıl uzun bir süre sende mezun olunca gitsen yanına dil eğitimi için yada belki de orda iş bulamayacak yani bunu istemek haksızlık belki de o da sonuçta hayatı için çaba sarf ediyor ama ben kabullenmekte zorlanırdım sanıyorum