Sevgilim yüzümdeki tüylerden şikayetçi:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve seda_341 tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : seda_341
  1. seda_341

seda_341 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçen gün sohpt ederken hani yan saçlar vardır ya favori denio sanırım erkek arkdşım rhatsz olduğunu söyledi şakayla karışık ama o kadar bozuldumki anlatamam resmen ağladım sinirimden üzüntümden..nasıl pat die söyleyebilir çk kötü hissettm kndimi utandımda çok yüzüne ble bakmak istemiorum ayrıldık gbi bişey..O kadar soğudumki birden kesin farketmiştir ztn özür dileyip duruyo barışalım sensiz ypamam dio ama bn bda onun yanında nasıl durabilirimki?Yanağmdan öperken bunu mu düşünüyodu??çok utanıyorum yardım edin lütfeen senağlama:senağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 27 Şubat 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzücü bir durum...

ben şimdiye kadar hiç kaş bıyık aldırmadım.. tüyle ilgili minicik birşey dese traşa gidiym o zaman derim. o dasakın doğallığını bozma der kızar... onunla açık ve net konuş..
    beni eleştirebildiğine kusurlarım gözüne battığına göre aslında çok da aşık değilsin bana de...
    duruma göre aldığın cvplara göre devam etmek sana kalmış.
    kendinle barışık ol kendini yıpratma.

4. 27 Şubat 2009
  5. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne dediki bu kadar üzüldünüz biraz açsanız kırarak mı söyledi. soğudum dediğinize göre kırmış sanırım.insan sewdiği zaman böle şeyleri gözü görmez sewgiliniz tuhafmış onu nasıl farkedip sölemişş.üzülmekte haklısınız ama ayrılmayın bence

6. 27 Şubat 2009
  7. nilimm86

nilimm86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa kıyamamm:teselli:

utanacak birşey yok o favori denen seylerden cogu kişide var bendede var aldırmayı bile dusundum kadın gerek yok dedii...

bir ara bende takıntı yapmıştım senin gibi ama sonradan anladım ki gereksiz,özgü namal varya hani ki cok begenırım sayılı güzellerin arasındadır ama onda bile vardı sanatçı olmasına ragmen...

utanılcak hiçbirşey yok psikolojini bozcak birşeyde yok...bir kere erkek arkadasın kıvanc tatlıtug falan mı yani herşeyi 4-4 lük olan birimi ki kıvanc tatlıtug da 4-4 lük diildir orası ayrı ama cokmu yakısıklı cokmu kendine guvenıyoru ayıp bunu yapması dış gorunusee hemde azıcık tüylere takılması ayıp valla...

sen gider istersen yıne o tüylerden kurtulursun (ki bence gerek yok) ama onun yaratttıgı kalp kırıklıgı zor gecer iştee :mymeka:

sen sakın sıkma canını utanmak ne demek eger geri döneyim diye ısrar edersee süründür onu iyicee yaptıgına pişman olsun ki önemli olanın dış güzellik olmadıgını anlasınkötükedihüso

bence takılma böyle şeyleree sana kendini iyi hissettiren insanlarla bir arada olla.s

8. 27 Şubat 2009
  9. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben de senin poponun küçüklüğünden rahatsızım diyemedin miiiii:nazar:

erkek bunlar dengesiz ve de patavatsızlar canım..Alınma boşuna ve intikamını soğuk ye hem de onun yöntemiyleee

10. 27 Şubat 2009
  11. canım takma böyle şeyleri herkesin favori denen şeyi var.şayet yüzündeki tüylenme aşırıysa bi doktora görün. seni aşağılayarak söylemediyse sende büyütme..

12. 27 Şubat 2009
  13. seda_341

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim ama çok kırıldım çok üzüldüm eskisi gibi olmaz bidaha çok üzgünüm çook

14. 27 Şubat 2009
  15. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

oda gidip ordan öpmesin o zaman hayret bişi :nazar:
    canım sende rahatsızsan çaresi vardır onunda
    ama bunu pat diye yüzüne söyleyen adamıda salla gitsin
    kendine dönsünde baksın gerçi bilmiyoz nasıl bi varlıktır ama mutlaka vardır bi kusuru :nazar:

16. 27 Şubat 2009
  17. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

peki nasıl bir uslupla söyledi tam olarak ne dedi tam söylesene
    yani bunun bi aşkımm burası böyle uzun gibi böyle bir cümle var
    bu ne len böyle diyip gııcık cgıcık davranmak var hangisi

18. 27 Şubat 2009
  19. seda_341

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aşkımm burası böyle uzun yok et gibi böyle bir cümle ama söylemeseydi:KK43: bozuldum ztn kafaya takan biriyim iice sinirlendm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.