Sevgilimden ayrıldım ama...:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Fidan_ tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Fidan_
  1. Fidan_

Fidan_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar, Ben bi kaç gün önce 1 sene 3 gün birlikte olduğum sevgilime ayrılmamızın ikimiz içinde en iyisi olacağını söyledim o yaklaşık 4 kez bunu yapmamak için beni ikna etmeye çalıştı ama onu soğutmak için elimden gelen gıcıklığı yaparak onu pes ettirdim ama onu hala sevdiğimi biliyorum fakat bugün olmazsa ilerde yine ayrılacağımızı düşünüyorum.Kafam çok karışık çok zor bir dönemden geçiyorum.Kendimi tanıyamaz oldum artık.O yüzden sizlere biraz bilgi vermek istiyorum ayrıldığım çocuktan ve ilişkimizin durumundan:KK43:
    Onu ilk defa liseye başladıktan 2 ay sonra görmüştüm.Benden 2 sene üstteydi.İlk gördüğümde çok hoşlanmıştım.esmer uzun boylu ..yani çok hoş biriydi benim için fiziksel olarak.İlerleyen zamanlarda onların dönemden ablalarımla konuştum işte bu kim nasıl biri falan diye.Onlarda onu bana çok iyi birisi olarak tanıttılar.(uzatmadan yazıyorum belki okumak istemeyebilirsiniz çok uzun diye.)Daha sonra o ders yılının bitmesine 3 ay kala ilk baharda onunla bir sabah msnde konuştum onu hiç tanımıyo ve bilmiyo gibi yaptım.Neyse tanıştık biraz konuştuk ve o dersanesine gitti.o haftanın başında onunla ilk defa karşılıklı olarak yüz yüze konuştum:)Heyecandan bayılcak gibi olmuştum yanaklarım kızarmıştı falan ahhh...
    Daha sonra yaza kadar ona telefondan mesaj attım.Çok iyi davranıyodu bana yani ben ona mesela hoşlandığımı belli ediyodum açık açık ama o karşılık vermiyodu sonra kzııp bir sürü sinirli mesaj atıyodum tam bi küçük kız edasıyla ama o bana hiç kızmıyodu çok olgun davranıyodu ve hala hislerimi anlamamazlıktan geliyodu:KK43: O yaz ona sürekli internetten ve telefondan mesajlar attım sürekli onunla konuşmak istiyodum.Ama o benim ondan hoşlandığımı biliyodu ve o yüzden pek karşılık vermiyodu geçiştirip işim var falan diodu.Yaz boyunca bana hiç pas vermedi:KK43:Neyse o son sınıfa geçmişti ve sene başlamıştı ilk gübden itibaren sabahları hep dışarıda onu beklerdim selam vermek için günaydın demek için çabalardım her sabah her öğlen arası:)O da hep güleryüzle karşılık verirdi ama.Ya o kadar iyi davranıyodu ki beni kırmamak için çabalıyodu ki anlatamam yani.Ben onun yerinde olsaydım çoktan azarlayıp göndermiştim beni:)Neyse ben o sene boyunca ona ilgi gösterdim ve karşılık alamadım:)İlginçtir ki o da hiç bi kıza pas vermiyodu ne kendi döneminden ne alt dönemlerden kimsenin yüzüne bakmıyodu.Ablalarıma sordum ama sevgilisi yok dediler.Anlam veremedim başta ama gerçekten ciddi bi ilişki aradığını sonradan öğrendim tabi.Neyse o sene bitti ve ben giderken ondan kravatını ve karnesini istedim ve o da incelikle kabul etti:)O üniyi kazandı ve gitti ben liseye devam tabi:KK43:O yazda sürekli ilgi gösterdim.O yaz tatile gitme durumumuz iptal olmuştu.Bi konuşma esnasında seninle konuşabilmek için gitmedim demiştim sonradan pişman olmuştum ama amaç onu etkilemekti:)Artık her yolu deniyodum.Onunla olmayı sevgilim olarak konuşmayı hayaller kurmayı çok istiyodum:KK43:Ve o yazda bana pas vermedi ve bana en sonunda bi kaç cümle söyledi."Bak ben gidicem.Ayrı şehirlerde ayrı ortamlarda olacağız.Uzaktan bi ilişki yürütmek o kadar zor ki denemek bile istemeyiz emin ol.Ben gerçekten ciddi bir ilişki istiyorum sonu olmıcak bi ilişki dedi.Üzülmeni istemiyorum en başından beri herşeyin farkındayım ama üzgünüm." dedi.Bi hafta kurtulamadım etkisinden o sözlerin çok haklıydı beni düşünerekde öyle davranıyodu ve bunlar beni ona daha çok bağlıyodu:KK43:
    O üniye başlamış bende liseye devam ediyodum tabi hala mesaj atıyodum ona ama arkadaşçaydı hepsi.Bu şekilde bi arkadaşlığıda kabul etmişti sırf beni kırmamak için:)O sene ramazan bayramından önceki hafta ona risk almayı severmisin diye sordum.O da ucunda riske değecek bişi varsa gözüm kapalı dedi:)Sonra ona tekrar aşkı ilanda bulundum ve riske girmemizi istedim.Sonra aldığım cevaba inanamadım yine bi reddedilme beklerken."Bunca zamandır bu kadar çabalıyosun riske girilecek bi durum varsa hayatımda sanırım en önceliklisi bu" dedi.Kabul etti:)O bayramda geldi ilk geldiği gün buluştuk hemen konuştuk.Yan yana oturuyoduk bana hiç yaklaşmadı ama hep gözlerimin içine bakıyodu:)Ama talihsizlik şu ki ben onunkilere bakamıyodum:)içim bi garip oluyodu utanıyodum birazda:)Sonra konuştuk ettik neyse ben dayanamadım elini tuttum:)evet biliyorum ilk adımı atması gerekn oydu ama dayanamadım:KK43:hiç tutcak gibi durmuyodu:)10 dk sonrada yanağından öptüm:)Tmm biliyorum ama napim:KK43:Sonra ona hep ilk adımları ben atıyorum sen hiç atmıyosun dedim şakayla karışık bi ifadeyle.O da bana "Ben sadece ilerde rahatsızlık duyacağın pişman olacağın bişi yapmak istemiyorum sana sen çok iyi birisisin hani olurda incitirsem çok pişman olurum:)." dedi gülümseyerek.Ahhh çok olgundu beni çok düşünüyodu ve anormal biçimde iyi davranıyodu bana:KK43:Sonra gitti.Sürekli mesajlaşıyoduk konuşuyoduk her an ama her an:)o her fırsatta geldi benim için.Hatta bi dersinden devamsızlıktan kaldı 2. dönem:KK43:Ben bilmiyodum ama öle olduğunu:KK43: 2. dönem tekrar geldiğinde o giderken bende terminale gittim arkadaşlarımda vardı yanımda.Onun annesi babası arkadaşları vrdı.Ben çok heyecanlıydım annesi bbası görmese die saklanıodum diğer tarafta:)Sonra o gitmeye yakın gel hadi tanış konuş annemlerle istersen dedi:)Heyecandan dilim tutuldu sanki arkadaşlarım git git hadi die zorladılar bende dayanamadım gittim yanlarına konuştuk annesi bbası ile çok sıcak davrandılar bana.)Çocukları gibilerdi onlarda:)Sonra bi ara oturmaya gelin kızlar dedi annesi.Bizde toplandık gittik pasta börek ne varsa hazırlamış bize yazık:KK43: neyse o senenin yazına kadar herşey harikaydı.ben hep çocuk gibi davranıyodum o büyük bi sabırla bana anlatıyodu her şeyi:)Sonra o bütünlemelere kaldı ve 1 hafta geç geleceğini söyledi tatilden 2 buçuk hafta önce.Ben yine anlamsız ve yersiz triplerimden attım ona düşüncesizce davrandım.O bişi demedi başta ama biraz fazla ileri gttim sanırım peki haklısın dedi sadece ve mesaj atmadı hiç o gün içinde:KK43:Ben dayanamadım tabi sürekli mesaj attım ama cevap yoktu.ertesi gün cevap verdi mesajlarımın hepsine.Daha sonra özür diledim ve 2 hafta sonra tatile gidebileceğimizi söyledim.Peki dedi.Tatile gitme zamanımız geldiğinde ona ailemin telefon kullanmama kızacağını orda hiç mesaj atamıcağımı vb. bencil düşüncelerimi ona söyledim.Ama ben bi şeyi söyliceğim zaman onu söylemeden önceki cümlede anlayan yani leb demeden leblebiyi anlayan sevgilim.Söylediklerimn saçmalıklarını tek tek söyledi.Bende ailemden korkunun ve tatilde mesaj atmann zorluğu nedeniyle öyle şeyler demiştim ama gidince mesaj attım.Ben onu çok kıskanıyodum o da beni çok kıskanıyodu ve ona tatil olayını söylemeden o biletini almıştı herkese haber vermişti.Ben tatile geldikten 2 gün sonra o evlerine geldi ama ben 2 hafta yoktum:KK43:Şimdi düşününce her şeyi çok tarafsız bakabiliyorum her şeye:KK43:Ben ona trip atıp kızarken bi hafta geç gelcek diye o bana hiç bişi dememişti gitmeme.Ama ona söylediklerim yüzünden sanıyorum güveni sarsılmıştı.Evet büyük bi aptallık yaptım bencilceydi biliyorum:KK43:Sonra biz döndük 2 hafta sonra.Ona gelmeden önce yazın hep birlikte olcaz çok güzel olcaz vb şeyler söylüyodum ben hep hyal kuruyoduk o beni evlenmek istediği kişi olarak gördüğünü söylüyodu benim çok hoşuma gidiyodu bu heleki hayallerimiz:)Ama hiç bişi hayallerdeki gibi olmadı.Ben çok nadir gidebildim ailem bilirse çok kızardı bana.belkide kızmazdı ama artık çok geç:KK43:Heleki son bir ay elimi bile tutamadı çünkü ben ramazan nedeniyle öle istemişti.O elini tutmamdan bişi olmaz ki ciddiyim bak sadece elini tutsam yeter falan demişti ama ben ısrar edince peki sevgilim sen bilirsin ama bi ay sonra buna pişman olursun bak demişti.Haklıydı 1 ay sonra gitti:KK43:Ama hiç kızmamıştı bu duruma bence pek çok erkeğin aksine.Her zamanki gibi sevecendi.Ufak kıskançlıkları oluyodu istersen kıskanclığımı sana belli etmem kızıyosan diodu hep ama benim hoşuma gidiyodu açıkçası fazlasıyla:)Aradan bi zaman daha geçti bana hep minik çok güzel tatlı hediyeler alıyodu bende ona alıyodum hep:)Birde ben hep ona şiirler yazıyodum ama o pek sık yapmıyodu yazık bulduğunu gönderiyodu ama ben yeterli görmüyodum işte:KK43:Onun değişmesini istiyodum fakat o beni olduğum gibi seviyodu hep bunu fark etmem geç oldu ne yazıkki:KK43:bir zaman sonra ufak tartışmalar çıkıyodu hep benim yüzümden onun sebep olduğu sorunlar çok azdı ama o zaman hepsinin kaynağı o gibi geliyodu:KK43:bana sürekli ders çalış diyodu internete girmemi istemiyodu benden çok beni düşünüyodu resmen:)telefonum bozuldu ve 3 ay kadar da öyle kaldı.O bişi demedi bu duruma internetten her gü nne yaptığımızı yazalım birbirimize dedi ve öyle yaptık uzun bi süre:)evet biliyorum mesaj yazmaya yeticek bi telefon bulmak o kadar zor mu diceksiniz ama sınava giricek olmam beni baştan aşağı bi strese soktu.kendimi tanıyamaz oldum.İçimdekilere anlam veremez oldum neden böyle oldum aşırı strese girdim bilmiyorum ki halada öyleyim.Ne yaptığımı bilmiyodum sanki ama bu bayrama kadar yani kurban bayramına kadar sabretmesini sölemiştim ona.Bu aradarlda küçük büyük sıradan tartışmalr oldu hep aramızda ama o genelde alttan alıyodu.Bana şöyle söyledi en sonunda ben her alttan aldığımda sen peki demek yerine sanki ben suçluymuşum gibi benden sinirini çıkarıyosun hiç fark ettin mi bunca zamandır dedi.Haklıydı:KK43:
    Ben onun hayatını kötü etkileyen biriydim onu hep üzüyodum.O mükemmel biriydi kesinlikle her yönden benim için ama benimle mutlu değildi.Ben böyle düşünüyodum en azından işte.Kurban bayramından 1 haffta önce geldi.geldiği gün 1 saat oturduk sadece ve ben nedendir bilmiyorum ona sıradan bi arkadaşımmış gibi karşıladım sarılmadım bile hoşgeldin bile demedim:çok üzgünüm:Neyse ben ona gelemden önce cumaya kadar her gün buluşabiliriz demiştim ama sadece çarşamba görüştük:KK43:İşim var mıydı yoktu sadece karışıktım çok karışık:KK43:Çarşamba günü sadece 1 saat oturduk.Evet hak etmiyorum onu sizlerde görüyosunuz benim için bi hafta erken geldi ama ben böle yapıyodum ve daha pek çok üzücü şey:KK43:Ama kendi içimde çırpınıyodum.Sonra bana kızgın bi şekilde mesaj atmış netten söylediklerinde haklıydı kesinlikle.Bende ayrılmamız gerektiğini düşündüğümü öle istediğimi söledim.Bayramdan sonra buluştuk.KOnuştuk ettik sonra ben ağlamaya başladım ve o yine alttan almaya üzmemeye çalıştı halbuki her kelimesinde haklıydı söylediklerinni ve ben daha çok ağlamaya başladım böyle olunca:)% kere elimi tutmak istedi ama ben olmaz dedeim ayrılmakta ısrarlıydım benim içinde çok zordu ama dayandım.Sonra ben gidicem birazdan dedim.Bana sıpsıkı sarıldı seni seviyorum gitme dedi.Ben ısrarımı sürdürdüm evet kalpsizlik derecemi düşününce anlıyorum şimdi:KK43:Sonra tmm o zaman iyi ayrılalım bari dedi.Sarıldım boynuna son sarılışımda biliyodum:KK43:derince bi nefes aldı saçlarımı öptü kendine iyi bak dikkat et tamam mı dedi?Peki dedim sende dikkat et mutlu ol üzülme hiç dedim vs. O an daha önce en duygusal filmden bile etkilenmeyen sevgilimin gözlerinin kızardığını gördüm daha çok ağlamaya başladım:KK43:kafam çok karşıktı her zamanki gibi eve nasıl gittim hatırlamıyorum süreklki ağlıyodum.sonra onun aldığı verdiği onu htırlatan ne varsa topladım bi çantada tüm resimleri sildim bilgisayardaki...ertesi gün tekrar buluşmak istedi istediğim şeyin bizim için iyi olmıcağını söyledi.Ayrılmak istemediğini söledi.Ya o bi melek gibiydi bense şeytan tam anlamıyla:KK43:kabul ettim.Sonra tekrar ayrıldım sonra tekrar ayrılmak istemediğini söyledi tmm zaman ver bana dedim zamana bırakalım dedim istediğin kadar zaman dedi.Kafamda şu var benden hayat garantisi istiyo gelecekle ilgili planlarında bunun olması imkansız bence ilerde hayatın krşımıza neler çıkaracağı belli değil yine ayrılcaz:KK43: Neden onu ikna ederken söylediklerimi unuttum diye sorcaksanızı belki ama bilmiyorum kendimi tanıyamıyorum bile artık tam anlamıyla.Sonra internette onu sinirlendircek şeyler yazdım olmuyosa zorlamıcaksın :XDvb. şeyler kıskandırcak şeyler yaptım sinirlendirdim bi nevi işte.O bana sakin bi şekilde peki fidan nasıl istiyosan öyle olsun.Zorla güzellik olmazmış olmuyoda benim elimden başka bişi gelmez artık vb.şeyler söyledi ben senle arkadaş olarak konuşamam dedi ama dayanamadı yine konuşurum dedi sonra.Ben onu seviyorum ama dediğim gibi benden hayat garantisi istiyo ki ilerde ne olacağı belli olmaz malum beninm üni falan.Onun hayatını kötü yönde etkiliyorum ben hep o geri kalıyo hayattan erteliyo benim için:KK43:Böyle üzülcez belki ama onun için en iyisi o olcak diye düşündüm.Ama şuan kararsızım doğru mu yaptım yanlış mı yaptım:S
    beni aşırı seven aşık olan birine ki bende en az onun kadar aşığım seviyorum çok çok ama.. yüz çevirmem doğru mu?
    Ben daha gencim evet çocuksuyum cahilim kabul ediyorum yaşadıklarım ve kafamdakilerde bunu gösteriyo o yüzden siteye üye oldum ve benden daha tecrübeli ablalarımdan tavsiye almak istiyorum.Ne yapmalıyım bu noktadan sonra?Doğru mu yaptım yanlış mı şuan çok kararsızım.:sm_confused:
    ÇOK UZUN OLDU BİLİYORUM AMA KISA Bİ ÖZETİYDİ BU HERŞEYİM UMARIM OKUYACAK SABIRI GÖSTERİRSİNİZ:KK43:

2. 10 Aralık 2009
  3. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.402
    Ödül Puanları:
    238
    bir erkeğin peşinden bu kadar koşulmaz zaten bu yaşta aşklar hepsi gelip geçicidir hoşlanmaya aşık oldum diyorsunuz karekteriniz istekleriniz daha ne olduğunu bilmeden birilerine bağlanıyorsunuz,gelişmede olduğunuz untuyorsunuz önünde çok yıllar var
    neden birini bağlanasın ki?

4. 10 Aralık 2009
  5. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Fidan okudum yazdıklarını tek tek.Çok uzun yazmışsın gerçekten. Şİmdi anladığım kadarıyla sen bu çocuğu seviyorsun üzerine düşüyorsun ama ilk tanıştığınızdan beri o kendini geri çekiyor. Daha sonra bir ilişkiye giriyorsunuz ama bu sefer de uzun zamandır peşinden koştuğun birini elde etmenin sevinci ile bir süre sonra çekiciliğini yitiriyor.Bana kalırsa sen dediğin gibi henüz çok gençsin. Kimseye geleceğe yönelik sözler vermemelisin. Sonra başka bir şehirde üni kazanırsın veya girdiğin üni ortamında başka insanlarla tanışacaksın, yeni arkadaşlıklar kuracaksın. Bu çağlarda olması çok zor olsa da evlenme planları yapılır hayaller kurulur vs. ama genelde hayatlar ayrı yönlere giderler. Bence sen doğru olanını yapmışsın ama şuan çok kendine objektif olarak baktığında ilişkide çocukça davrandığını düşünüyorsun ki bu da çok normal canım. O da sen de yolun başındasınız. Bir mesaj 3 msj attım vs. gibi konular için birbirinizi kırmışsınız. Zaman içinde büyürken hepimiz böyle dönemlerden geçeriz, inan bana çok değil 2-3 sene sonra belki de ilk gerçek anlamdaki ilişkini yaşarken bu cougu hatırlayıp nelere üzülmüşüm diyeceksin. Sonuçta aranızda çook kötü bir şey yaşanmamış, ilk aşkın olarak kalbine göm ve üniversiteyi kazanmaya bak.Flörtler bu yaşlarda geçip gidiyor unutma.Bana da böyler derlerdi sinir olurdum ama doğru olduğunu daha sonra anladım. Eşimle tanıştığım zaman diğer bütün bu eski hikayeler o kadar anlamsız geldi ki sanki ben yaşamamışım gibi.Sana da öyle olacak merak etme cnm.

6. 10 Aralık 2009
  7. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Katılmadan edemeyeceğimvereliniortak
    Ben pek büyük sayılmam 21 olucam yakında ama 18 yaşımdayken yaptıklarıma,heleki düşündüklerime gülüyorum resmen..Şuan mantığınızı kullanamıyorsunuz..Normaldir ama olayları akışına bırak bence..:1closedeyes:

8. 10 Aralık 2009
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.097
    Ödül Puanları:
    488

Bazen yaşadıgımız şeye müdahale etmemeliyiz.
    akışına bırakmak en iyisi bence :1closedeyes:

10. 10 Aralık 2009
  11. TILSIM4754

TILSIM4754 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim kendini bu kadar suçlu hissetme...bak diğer ablalarının dediği gibi daha çok gençsin ve şimdiden hiç kimseye gelecek konusunda söz veremezsin güzelim...ama birbirinizi çok sevdiğiniz de ortada. keşke herşeyi oluruna bıraksaydın "sononda ayrılacağız" diye şimdi niye acı çekesin ki...ben de eşimle senin yaşlarıda tanıştım, ne tartışmalar ne kırgınlıklar geçti aramızda. ben de senin gibi düşünüyordum "en sonunda ayrılırız. böyle sürmeyecek" diye...ama birkez olsun bu düşüncem için erken karar vermedim... ve iyiki de vermemişim çok güzel bir evliliğim var şuan...bence yine düşün böyle acı çekerek hayatını sürdürmek istiyosan devam et. ama unutma sadece kendinin değil sevdiğinin hayatını da değiştirir verdiğin karar hen de dipten olur bazen bu eğişim....

12. 10 Aralık 2009
  13. yok_sun

yok_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hersey biter.. Herkes unutulur..

14. 10 Aralık 2009
  15. cicikom

cicikom Guest

..............

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Nisan 2010
  16. 11 Aralık 2009
  17. LadyDelarose

LadyDelarose Atandım (09.07.2010) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gençlik işte :nazar:
    ayy çok mu yaşlandım ne??:lepi:
    bu tür hikayeler bana çocukça geliyo nedense CADIARZU
    şaka bi tarafa canım gercekten daha çok şey göreceksin..lise aşkı dedğin nedir ki ..
    salla gitsin..
    üniv de o bahsettğin uzun boylu esmer çıtırlardan daha çok var sırnaşık şey

18. 17 Aralık 2009
  19. Eklimya

Eklimya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    113
    O kadar samimi ve içten yazmışsın ki her cümleyi heyecanla okudum..

Öncelikle şunu söylemeliyim ki hayatında 30 kişiylede çıksan içlerinden
    ancak 2 ya da 3 kişi gerçekten sana herşeyiyle uyan ve gerçekten sevdiğin
    ya çıkar ya çıkmaz. Sevgi gerçekten artık çokkk zor bulunan birşey.Bulmuşken
    kaybetme bence. Sonra çocuk sana açık açık ciddi düşündüğünü belirtmiş.
    Şu an çoğu erkek bırak evlenmeyi hergün kız arkadaşından nasıl yararlanabileceğinin
    hesabını yapıyor. Gerçekten önünde daha okulun kariyerin derken evlenmek hem
    erken hem de ilişkinin garantisi yok. Tahmin ediyorum sen 21 isen o da 23-24 ki bi erkek
    içinde evlilik çok erken. Bence seviyosan devam et yazdıklarımı düşün. Bi şekilde
    ona korkularını da açıkça anlat. Hayatın insana neler getireceği belli olmaz çünkü.
    Evlenmek için erken dersin bi bakmışsın bizimle söz resimlerini paylaşıyosun :))))
    Biz insanlar oyuncuyuz bu hayatta. Allah ne derse o oluyor. Sen de akışına bırak.