sevgilimden ayrıldım çok tuhafım yardımm:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve lili_26 tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : lili_26
  1. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar 1,5 yıllık sevgilimden ayrıldım ciddiydik evlenecektik,uzaktayız birbirimizden taşınmadan önce ist da tanışmıştık şimdi biz antalyadayız ,yeni yeni evlilikten konuşuyorduk ama başta kararlı olan son zamanlar bilmiyorum napcami benim derdim bana yetiyor borçlarım var seni seviorum ciddiyim seninle ama evlilik deyince durumumu düşününce kafayı yiyom diyo yanıma gelmiyo para yok diyo ben de üstüne giidnce çok konuşuyosun boş abartıyosun diyo borçları nasıl yaptın niye bu kadar oldu deyince karışma mali durumuma diyo bende bitirdim herşeyi kapadım telleri geldi ertesi gün antalyaya planları yapmış herşey istediğim gibi olcakmış değişmiş birden ,ya ben 3 yıl sonra evlenelim diyom zaten ama askerliği ve planları hakkkında bişey demiyo kararsızım napcamı bilmiyom falan diyo birde ben bitirince hemen planları yapmş hani kararsızdı böyle olması üzüyo beniiiii:KK43:(((( bu konuları açtık yine konuşuyoduk tartışıyoz karşılıklı teli kapatıyo neymiş yine onun üstüne gidiyomuşşummm böle olunca bitirdim artık beni hiç dinlemiyor teselli etmiyor geleceğime güvenemiyorum bana bakamaz diyorum ayrıldık şimdi 15 gündür konuşmuyoz ,haklımıyım sizce çok konuştuk bunları sevgilimle ama hiç anlaşamadıkk onsuz şimdi daha kafam rahat ama ayrıldığıma inanamıyorum bazen bi iyiki ayrıldım diyom bi de acaba yaparmıydı zamanla düzelirmiydi diye diye kendimi yiyorummm:KK43:(((

2. 19 Şubat 2009
  3. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    [ı]hoşgeldın canım aramıza...
    şimdi biraz sessızde kal bakalım..çok ustune düşme..
    [/ı]

4. 19 Şubat 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

zaman ne gösterır bılınmez bı sure sessz kal bencede

6. 19 Şubat 2009
  7. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hoşbulduk tşk.ayrıldık artık çok yalvardı düzelcek ayrılmayalım falan diye de istemiyorum ama ben onlayken mutsuzum çok kırıyo beni üzüyo güvenemiyorum ama ayrılık da bölee zor geliyo iştee

8. 19 Şubat 2009
  9. jelibon_prenses

jelibon_prenses :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ah bıtanem nıye erkekler evlılıge gelınce böyleler anlamıyorum bende ayrıldım bekle bıraz canım hersey olucagına varır kendını yıpratma herseyde bır hayır vardır

10. 19 Şubat 2009
  11. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ama ben bekleyemiyorum geleceğimi bilmek istiyorum kendine güvenmesini beni teselli etmesini istiyorum onu beklersem ohohooo,yaa uzaksın bide geleceğini bilmeden ilşki sürdürülmüyor karşındaki erkek kararsız olunca bütün umutlar sönüyor bıktım artık gerçekten

12. 19 Şubat 2009
  13. pelincan

pelincan evlat nefes gibi Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    sıkma canını önünü göremeyen biri için acı çekmeye değmez.daha sevgiliyken tartışıyomuş seninle bide evli olsaydınız kim bilir neler yapardı.topla kendini daha bi çeki düzen ver üstbaşına,makyajını yap moralin düzelir.belki daha hayırlı kısmetlerin çıkar.amman değmez erkeklere üzülmeye ciğeri 5para etmez yaratıklar(hepsi değil tabi)bulursun gendine adam gibi kararlı borcu olmayan birini.hadii gülümse

14. 19 Şubat 2009
  15. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    bence çok iyi yapmışsın
    kendi emin değil kendi geleceğinden.
    hemde ne borçları varmış,madem seni bekletiyor bunları paylaşmak zorunda
    sende mantıklı bulursan beklerdin en azından bi süre

16. 19 Şubat 2009
  17. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evt haklısınız gerçekten diyorum iş bulamazsan ilerde hangi iş olusa olsun çalışırmısın diyom bilmiyom diyo sonra birikim yapcan mı falan diyom ne gerek var diyo evlencemiz zaman borç yaparız diyo olduğu kadar olur 2 çekyatımız olsun yeter diyo ,ben şimdiden çeyiz parası biriktiriyom gelecekte zorluk olmasın diyee onun hiç bişeyi kale aldığı yok askerliğide evlenince yaparım diyoo

18. 19 Şubat 2009
  19. haxsxarxix kedi

haxsxarxix kedi pıtırcık şurubu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyiki ayrılmışsın arkadasım kurtulmussun ya. belli bir yaşa gelip hala daha hayatını düzene oturtamamış adamdan sana fayda gelmez. yok 2 çekyat yeter yok evlendikten sonra askere giderim vs...salla gitsin.